Komentāri 18

0/2000

ja un tad menti saks izmantot kaujas municiju ccali

 17  2 atbildēt

policijas pusē taču arī ir cilvēki.. ar sievām un bērniem kas gaida mājās. 

 16  2 atbildēt

Heh. Tā tik pie mums banānu republikā valdība ņirgājas pa tautu, nespēj tikt galā ar legālajām narkotikām un vēl visādi brīnumi, ko lai saka, mīksta mums tauta.

 11  1 atbildēt

Ja protestētāji sāks izmantot tādas lietas, tad policija sāks izmantot ieročus. Ja tu ierosini policiju apmētāt ar sērskābi, tad  tu esi idiots

 9  2 atbildēt

un kaa parasti, politikju varaskaares rezultaataa pilsonji ciinaas viens pret otru t.i policija pret protesteetajiem, bet tie pasi noskataas pa logu.

 6  0 atbildēt

Man visvairāk žēl policisti ! 

 5  0 atbildēt

Un tas viss tikai dēļ varas, kuru cenšas noturēt saujiņa neliešu...

 4  0 atbildēt

Kapec tur ir Lietuvas karogs?

 3  0 atbildēt

nesaprotu. pilns nets ar komentāriem par to cik šausmīgi un stulbi, bet ideja jau tāda, ka cilvēki CĪNĀS par kko viņiem svarīgu, bet te pie mums tikai ņaudēt prot cik slikti. Kkas mainas - papukst, papukst un samierinās. Nožēlojami...

 5  2 atbildēt

Aspkataties no malas uz sevi kā būtība! Nedz kā Es, tagad, bet Es būtībā, tas ko šie visi dara, ir aizspriedumu vadīts murgs, kamdēļ ir jākaro? Karš ir par mieru? Ar ieroci pret ieroci... Pirmais vienmēr ir vārdi, nākamis  ir pacietība, bet tad ir spēks, bet ja tas ir bezscers. Šeit cieš cilvēki, paši arī to vēlās, bet kapēc jācieš ir tiem kas to nemaz nevēlas??? Es esmu redzējis daudz par šo murgu, bet tas ir salīdzinoši maz ar pagātnē pieredzēto, vēlaties visi spocēni vienu, Lai šis murgs pazūd tāluma dzīlēs prom... Visi par to domājat, katru dienu, kaut vai instrumentālajos pavadījumos mp3, klausoties mūziku, vēlaties mieru, un palīdzēs, ticība vieno un vienos, tos kas par to cīnas, bez asinīm un varaksāres, bet ar saticību un mieru. Miers lai šajā valstī, un prātu ko dara valdība, provocēt šādu valsti ir bezjēdzīgi! Vai tad grūti pārmaiņas paciest, tām mēs ejam un iesim cauri! Veiksmi spocēni, bet aceraties, Miers Lai KIJEVAA!!!

 3  0 atbildēt

Latvieši neko tādu nedara, jo ir par maz to darītāju. Mums pusi iedzīvotāju varētu sastādīt penši un bērni, kas neko izdarīt nevar. Tad vēl ir tāda daļa, kam viss ir labi, jo dzīvo kā nieres pa taukiem. Un atlikušie paliks tik maz, ka pat Alfa pie vietas noliks, kamēr Straujuma nebūs vēl izrunājusi vārdus - Dombrovska veiksmes stāsts.

Kad ukraiņi panāks ko vēlas, gribēšu redzēt kas tur tai valdībā vēl gribēs sēdēt. Visu būs sagrāvuši. CIlvēki mūsdienās neko mierīgā ceļā vairs pat panākt nevar.

 2  0 atbildēt

Tu tieshaam esi blondais :/

 2  0 atbildēt
Žēl vienīgi,ka bojāgājušo skaits aug.. protestiem,tik tālu nevajadzētu aiziet,ka jāzaudē cilvēku dzīvības.. un vēl pie tam,ka viņus vnk snaiperi apšauj.. skumji...
 2  0 atbildēt

ASV atbrauks ar savu armiju visus kā mazos noliks pie vietas bļ*.

 0  0 atbildēt

2.bilde kāja lupatās, bet šmarai vēl nemietiek!

 1  2 atbildēt