Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
67
311

Bieži vīrieši sūdzas par to, ka sieviete neizmaksā, viņām ir jādāvina dāvanas nevis otrādi. Kāpēc man viņai ir jāpalīdz finansiāli? Tie ir normāli jautājumi no vīrieša kas ir dzīvojuši piemēram ar māti un māte viena pati rāvusies un dēļ viņa visu darījusi, vai ir dzīvojis nelabvēlīgos dzīves apstākļos kur abi vecāki ir aizmirsuši kas ir pienākumi un pieņemsim, ka dzer. Viņiem neviens nav paskaidrojis, ka tas ir normālu attiecību sākums, ja vīrietis sievieti aizved uz kino un par to samaksā, tas ir pilnīgi normāli, ja vīrietis dāvina skaistas dāvanas un palīdz finansiāli.
Sievietes ir pieradušas un zin, ja vīrietis aicina uz randiņu- maksā viņš. Un tas ir normāli jebkurās sākuma attiecībās. Protams no sākuma nav jāved sieviete uz dārgu vietu, jo nezini vai var kaut kas izdoties, ja neizdodas un vakariņas divatā pa 80e ir apēstas bet vīrietis paliek ar garu degunu.. Un tas arī ir normāli.

Kāpēc? Es Jums to pastāstīšu.

Skaistas sievietes... Autors: NaglaKabatā Kāpēc vīriešiem ir jāmaksā, bet sievietei nē?
1.

Skaistas sievietes  vienmēr ir koptas. Un tas nemaksā maz, tas ir ieguldījums tam vīrietim kas šo sievieti apprecēs, lai ir uz ko apskatīties. Protams mēs visas esam sakrāsojušās priekš sevis tikai un vienīgi, bet ērtāk mēs tak jūtamies kedās un tikai ar tušu vai ne? Summu ko katra sieviete iegulda savā skaistumā zin tikai pati sieviete un nevienam tas arī nav jāzin, ja zinātu Jūs nosirmotu ātrāk kā vajadzētu. Vīrietis tikai tā doma kas ta tur, tikai kosmētika un krēmi, bet tas prasa daudz  līdzekļus, stundas ko pavadām sporta zālē, attīrīšanās dienas kad dzeram tikai ūdeni un piekožam burkānu, sāpīgās procedūras lai matiņi nevēlamie pazustu, zobārsts un daudz citu lietu par ko vīrietis nemaz neaizdomājās randiņa gaitā. Sievietei randiņš ir kas vairāk kā pasēdēt un paēst par brīvu.. Tajā ir ieguldītas darbs, jums tikai liekas, ka skaistai ir būt viegli...

Ko tu izvēlies pa kreisi un nemaksāt par randiņu pa labi un tomēr maksāt? 

Kad jūs sākat dzīvot kopā Ko... Autors: NaglaKabatā Kāpēc vīriešiem ir jāmaksā, bet sievietei nē?
2.

Kad jūs sākat dzīvot kopā. Ko sieviete dara? Viņa gatavo ēst, tīra māju, mazgā un gludina jūsu drēbes. Un pēc tam Jūs uzdrošināties jautāt kāpēc man ir jādod sievietei nauda?    

Jo sieviete tak neko no tā visa var nedarīt, kāpēc tas viņai jādara. Ja sieviete pati pelnīs naudu nu tad kāpēc viņai vīrieti vajag, ja visu var izdarīt pati? 

Protams ne visas sievietes... Autors: NaglaKabatā Kāpēc vīriešiem ir jāmaksā, bet sievietei nē?
3.

Protams, ne visas sievietes sevi ļoti kopj, un ir meitenes kas nekrāsojās un neiet uz sporta zāli, nepērk skaistas drēbes,  viņas nav sliktākas vai labākas par tām kas to dara, viņas vienkārši ir domātas savādākām gaumēm un tādas sievietes viss ticamāk lielākai daļai vīriešu arī vajag. Kad nākošreiz teiksi uz kādu skaistu meitenei ,ka viņa ir pērkama , iedomīga vai interesē tikai nauda, padomā cik ļoti viņa piedomā pie tā lai izskatītos tieši tā kā viņas izskatās. Un tas nav slikti vēlēties būt skaistai un labi izskatīties, slikti ir nosodīt tās kuras tā dara. 

 

Džentelmenim tomēr ir jābūt. 

 

P.S. Neuztvert šo visu ļoti nopietni un matus no galvas lūdzams neplēst.

67
311
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [112]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
NightInBlood avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa ViktorsMedaļa Bestsellers
  NightInBlood 18.04.16 09:17  
 
49
1

1. Izmanto komatus, nopietni, daudzkur domāju, kā to teikumu vispār domāji. Vīriešiem patīk arī gudras, ne tikai skaistas meitenes. 2. Protams, ka tas ir patīkami, ka vīrietis izmaksā. Un tikpat patīkami, ja sieviete izmaksā vīrietim. Šādas attiecības ir līdzsvarotas, ne tikai vecis maksā, bet dāma tik lako nadziņus. Tā tām lietām nevajag būt. Šobrīd esmu attiecībās, kad viss ir uz pusi. Aizbraucam pie maniem vecākiem- 30euro no manis, 30 no viņa. Protams, jāņem vērā, ka šobrīd esmu bezdarbniece un šī summa ir jūtama, kad aiziet no kabatas, bet par to ir cits stāsts. Par tavu stāstu- arī vīrieši pucējas. Arī vīrieši iesmaržinās, uzvelk labāko kreklu un džinsus, ieveido matus un noskujas. Un vēl iespējams atbrauc tev pakaļ un kaut kur aizved ar savu auto, kuru ir nopircis un tajā vēl ir jāielej degviela. Un jākopj auto, lai tev nebūtu kauns tādā sēsties. Arī tas viss labi maksā. Ideāli ir tad, ja viens otram izmaksā un dāvina viens otram dāvanas. Tad neviens nejutīsies apbižots.

kapuracējs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  kapuracējs 18.04.16 09:24  
 
30
2
Tipiskas kāsējas stāsts.
Tumsonīgais avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tumsonīgais 18.04.16 11:58
 
27
0

stereotipiskākais s*ds kādu esmu lasījis pēdējajā laikā. Dzīvojam taču "dzimuma vienlīdztiesības laikmetā"   Vīrietim sievieti kura var parūpēties pati par sevi. Gold diggāās aint lovers.

 

Vangs Čingčangčongs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Vangs Čingčangčongs 18.04.16 10:20  
 
24
1
Autore, nolaidies no saviem augstumiem.
Anonīms
Onufrijs 18.04.16 10:53
 
22
0

No autores var saprast, ka tikai sievietes sevi kopj, iet pie zobārsta un uz sportazāli. Tikai sievietes pērk drēbes, smaržas utt. Tikai sievietes apdara mājas darbus, vismaz kaut ko dara gultā utt. Vīrietis tik vien samaksā un ir brīvs. Es tā gribētu ka es nedaru pilnīgi neko, pat sevi nekopju tik samaksāju un viss notiek. Autorei ieteiktu nedaudz pieaugt.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.04.16 10:37
 
21
0

atbildot uz Kkmk komentāru "Jau gaidīju šādu komentāru un brīdi, kad varēšu... " piekrītu, autore ir lēta un sekla meitene

legalterorist avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  legalterorist 18.04.16 10:00
 
21
2

Izskatās pēc mantkārīgas "dāmas", atceros, ka vienam draugam trāpījās tāda, kura negribēja būt kopā ar viņu, jo viņš nedāvināja dārgas dāvanas.... Pēc šī raksta tāda sajūta, ka sievietes sevi kopj pasaules dārgākaos salonos ar Tubo-dārgajiem Loreāliem un visu pārējo - bullšits, lai sevi sakoptu nevajag kaudzi naudas. Makslīgi iebarots uzskats, ka skaists ir tikai tas kas lieto visu pašu dārgāko un ar firmas zīmi - pēdējās muļķības. Ūdens pagaidām ir bijis visu laiku un (nosacīti) par velti, Ja nesmirdi un neizsauc riebumu - puses problēmas jau nav. Sievieti par sievieti dara ne tikai dzimumorgāns un "skaistums" bet arī galva, ja tu domā, ka vīrietim jādod un jātērē uz tevi nauda lai tu viņam mazgātu veļū un vakaros sūk@tu, tad tu stipri maldies (ar šādu darbu bez smadzeņu čakarēšanas vari darboties citur), ja vīrietis gribēs tevi kā sievieti ar kuru dzīvot, nevis j@ties, tad viņš tev visu pie kājām noliks. Bet tādas lētas "štučkas" kā tu - ar tādām nevar dzīvot, ja nu viņam notiek grūtības darbā, ģimenē vai finansēs? visdrīzāk ka aiziesi prom no viņa. 

Kādas tad citas, ja ne pērkamas? ko viņas dara? lielākoties tās sievietes ir tikai greznuma lieta pie biezo veču makiem, ja nebūs sponsora, tad ko viņa darīs ar tiem nagiem?  strādās?  ko viņa māk izņemot  katru dienu šopingot un pa saloniem vazāties?

Cilvēki paši izdomājuši "skaistuma"ideālu un paši izdomāja uz to tiekties. 

par pirmo attēlu: - nevienu, jo tā būs tā pati pumpainā zem špakteles, kura nebija mazgājusi ne seju ne matus, neviena kosmētika gēnus neizmainīs un prātu neieliks.

Besī kad tādas mēģina uzgriezt sev cenu. 

Anonīms
Kkmk 18.04.16 10:14  
 
16
1

Uzskatu, ka teksta autore ir izlaista, slinka , esmu no tiem, kas maksā par sievieti, pērk ziedus, ved gan uz kino, gan vakariņās, bet nu šitās ir ārpus normālas sadzīves rāmjiem, tad kad sākās kopdzīve, tad ir normāli, ja vīrietis maksā rēķinus, uztur ģimenes auto, kas tiešām ir dārgi redzot vēl statistiku par vidējo algu, arī sev nopērk šmotkas, smaržas un palutina vēl savu sievieti, bet ir normāli ja sieviete mācās, strādā, tiecas uz kādiem mērķiem dzīvē un pilnveido sevi kaut vai pati priekš sevis un tās jau ir nianses, kas sievieti padara sievišķīgu un vīriešiem tas patīk, pie situācijas kad vīrietis materiāli uztur attiecības, viņš noteikti vakaros mājās pārrodas vēlāk par sievieti, jo strādā un pelna naudu un tas ir tikai normāli, ja sieviete par saviem līdzekļiem ir nopirkusi pārtiku un pagatavojusi vakariņas, kas attiecas uz gultu, tad piedod, bet skumji ja tev tas saistās ar pienākumiem, par kuriem vīrietim tev būtu jāmaksā, man liekas, ka attiecībās tas ir abpusēji patīkams process...

Garais Burkāns avatars
Medaļa BetmensMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Garais Burkāns 18.04.16 13:34  
 
15
0
Es nebrīnītos, ja raksta autore ir tīņa vecumā.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.04.16 09:14
 
15
2

1) Netaisos maksāt par to, ka sieviete skaista. Ka tik caurums. 2) Nevajag man lai sieviete taisa ēst un kopj māju, man lētāk samaksāt mājkalpotājai

Aizejam uz krogu, katrs par sevi samaksā, aizejam nogrūsties, abiem prieks un davaj pa mājām.

aizver seju avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Žurnālists
  aizver seju 18.04.16 16:02
 
13
1

Tev jau nu meitenīt džentlmenis nespīd.

Murrātājs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Murrātājs 18.04.16 09:32
 
14
2

Traģiski, kad jādzīvo kopā ar sievieti kas nestrādā... tā nu viņas degradējas, vēlāk bļauj par dzimumu vienlīdzību. Nomazgā traukus un domā, ka tas ir tikpat kruti, kā uzklāt apmetumu uz sienas vai saremontēt mašīnu.

breezy18 avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorīts
  breezy18 18.04.16 18:19
 
10
0

Fufelis ne raksts.

legalterorist avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  legalterorist 18.04.16 10:43
 
11
1

atbildot uz Santa Santa komentāru " Sāpe tiešām ir dziļa. Noteikti nevari meičai ... " Nu man jau ir citas prioritātes nekā to "brendu" zināšana.

Mana "meiča"(kas ir vislabākā un visskaistākā visā pasaulē) dzīvo ar mani, brauc uz darbu manā džipā (nav pavisam jauns, bet tomēr, ar otru auto braucu es) - jā viņa arī strādā, tāpat kā es, mums abiem ir augstākās, mums ir savs dzīvoklis, mums nav neviens cents kredītā un mums pat nav pāri 30, kad mēs satikāmies, vēl nestrādājām, man bija tik vaecais Audi80, visu panācām kopā ne tāpēc ka es varēju savu "meiču" noturēt ar dāvānām vai kebabiem, viņai galvā bija (un es skatos ka noteikti ir) kas vairāk par tavu domāšanu tur apakšā ir kas cits - jūtas un attieksme, bet tev jau to nesaprast, labāk aizej palasi kosmopolitanu vai kas tur vēl ir. Varbūt paseko vai kur drogasā  vai citur (es tiešām nezinu kruto veikalu un firmu nosaukumus) kādas atlaides ir, nopērc ko vai ja nav naudas vakarā nomazgāsi mīļajam drēbes, uztaisīsi paēst, paņemsi ko mutē un nopelnīsi rītdienai   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.04.16 13:55
 
9
0

Paldies par rakstu, pasmējos no sirds!   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.04.16 09:25
 
11
2

atbildot uz Santa Santa komentāru " 1. Par to es jau arī runāju, izmaksā bet kad ... "

LOL nu tu pateici, atver acis ... paskaties cik apkārt vientuļu sieviešu, cik daudz apkārt vientuļās mātes. Paveiers un nokāp no mākoņiem uz Zemes. Neviens vīrietis par tevi necīnīsies, tā būsi tu, kas ar nagiem un zobiem cīnīsies par vīrieti, jo mūs ir kudi mazāk nekā jūs meitenes, un tās kuras to sapratīs pirmās, tās arī dabūs sev večus, bet tās, kuras domās kā tu, sūkās īkšķi līdz sirmam vecumam.

zilonisss avatars
Medaļa BakalaursMedaļa TeamworkMedaļa Zoles 3000 speles
  zilonisss 18.04.16 13:14  
 
8
0
Ai kā gribētos to Santas glīto sejiņu redzēt
Tumsonīgais avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tumsonīgais 18.04.16 13:32
 
8
1

atbildot uz Santa Santa komentāru " Ir šeit tie kas raksta per izvarošanu, slepka... " viens raksts neko nenozīmē. Tev visi raksti ir par vienu un to pašu tēmu. Kritiskās domāšanas pamati ir ļoti veselīgi saprātīgam un stabilam domu procesam. "princese uz zirņa" nav lamuvārds, bet gan latviešu tautas sakāmvārds par skuķenēm, kuras grib visu, bet nedod neko - piedod, pilna pasaule ar glītām sejām, bet kas tur apakšā slēpjās - princeses uz zirņa.

Sievete atradusies - skuķene pašpasludināta par "sievieti". Izaudz.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.04.16 13:48
 
9
2

"Skaistas sievietes  vienmēr ir koptas. Un tas nemaksā maz, tas ir ieguldījums tam vīrietim kas šo sievieti apprecēs, lai ir uz ko apskatīties..." Secinājums, sievietes ir lietas, kuras var nopirkt.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.04.16 10:12  
 
7
0
Komentārus lasīt bija interessntāk kā pašu rakstu. Sīkie nezin neko no dzīves un tēlo gudrīšus. Tad klausieties un mācaties, kamēr esmu dzīvs: 1. -kārt sievietes izmaksā naudu tikai tiem, kuri nemāk drāzties. Ar lielām desām un iemaņām, kuru rezultātā sieviete kliegs no labsajūtas, dāvanas saņem veči. Visi alfonso labi prot drāzties. 2. Jau vēsturiski, dzīvojot alās, sievietes izvēlējās to veci, kurš atnesa vairāk gaļas. Kāpēc? Tāpēc, ka sieviete dzemdē bērnus. Jau zemapziņā sieviete apzinās, ka bērns būs jābaro, un viena viņa netiks galā. Tas ir gēnos. 3. Sievietes bieži lieto tādu "lamuvārdu" - kā - prostitūta. Bet es gribu pateikt, ka tas ir skaudības nolūkā. Jo PROSTITŪTA ir dārgāka. Pati lētākā, prostitūta par saviem pakalpojumiem ņem 30 eiro. Lai jūs saprastu, kāda ir tā lētākā, skaidroju - nodzērusies, slima un pēc izskata kā zombijs. Tā bija pati lētākā. Labākas jau 50, 100 ...Cik izmaksā neprostitūta? Kino biļete, popkorns, vai kokteilis klubā, vai restorānā salātiņi ar vinčiku....
« 1  2  3  4  5 »