local-stats-pixel

Kā izveidot savu sektu9

 54  2

sveiciens spoki!

be gentle! mans pirmais raksts.kādu laiku jau mēģinu saprast kāds varētu būt labākais pareizākais un kickassīgākjais veids kā uztaisīt sektu. un atzīsim visi, sekta ir laba lieta, runājot par reliģijām ir vaidzīgas daudz interpretācijas par pasākumu no vairākiem aspektiem! tātad tagad es jums atklāšu savu mazo noslēpumiņu!

nesen beidzot sagremoju sistēmu kā darbojas reliģijas to funkciju un sistēmu, būšu jauks un padalīšos arī ar jums!

tātad: katra reliģija balstās uz dažām lietām, tās ir:

1. Solijumi! (lai pievilinātu cilvēkus, un dažos vārdos par to pastāstot viņam liktos ka tas spēj atrisināt viņu problēmas, vobšem lielos vilcienos, pievilināt)

2. Bailes! (daudzu reliģiju pamatā ir dogmas un bailes, jo ar iebaidītu prātu ir vieglāk strādāt, pieņemsim kristietība baida ar pēcnāves dzīvi, kas ir diezgan veiksmīgi jo tā ir viena no lietām kas veljoprojām nav izzināta.)

3. Parādīt ceļu! (tālāk mēs parādam cilvēkiem izeju no (vienalga ar ko mēs būsim viņus sabaidījuši iepriekšējā punktā, kautvai tā pati pēcnāves dzīve) mēs viņiem pastāstam ka its not all bad un parādam reku šitā un tā darot viss būs čotka)

tālāk cilvēka prāts ir tavā rīcībā un tu vari turpināt viņu skalot kā pašam tīk!tas ir tāds īss ieskats tēmā!

ja būs interese kādreiz pastāstīšu par sistēmu ko esmu uzbūvējis savai sektai xD

un jebkurā gadijumā, man azotē ir daudz interesantas tēmas par ko jums pastāstīt! emotionU MAD?!

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Vienkārši jāpajautā Jacky.. Viņam tas ir veiksmīgi izdevies. :D

 6  0 atbildēt

ja es tev teiktu ka tu dabūsi visu ko vēlies ja pievienosies manai sektai un ja nepievienosies tad es uzsūtīšu lāstu kas patiešām darbojas, bet tomēr pastāstītu kā dzīvot kā pasaules valdniekam tad tu teiku...

 3  0 atbildēt

Šlesers Tevi var apsūdzēt par plaģiātismu..emotion

 0  0 atbildēt

ka tikai es nezinu tevi ar visu tavu sektu!emotion

''3. Parādīt ceļu!'' un kā tad tu parādi ceļu, ko? ar to, ka dievs eksistē, ka viņs visur palīdz un lai izpirktu savus grēkus jāziedo baznīcai 10 tiesa?

 0  0 atbildēt