« 1  2  3 »

Komentāri 57

0/2000

Labāk būt vienam nekā būt kopā ar nepareizo...

 57  0 atbildēt
Pasniedzu kursus kā palikt vienai - man ir 40 un divi kaķi
 39  0 atbildēt
Vēl lūdzu šādus "vientulības" rakstus. Atspoguļo manu dzīvi!
 35  1 atbildēt

Neticu randiņiem, attiecībām, mīlestībai, jo viss mūsdienās ir total fake! Diemžēl...

 32  0 atbildēt

Traģiski, bet izskatās, ka tā kā sērga aplipina arvien vairāk cilvēku. Vientulība un nevēlēšanās iesaistīties jaunās attiecībās, jo visas iepriekšējās izčakarējušas ir bijušas smadzenes un uztveri par attiecībām kā tādām, ka brīnums, ka apkārt 60-70% neskraida ar bazukām un automātiem rokā, savu bijušo medībās. Bet nepārprotami ir tas, ka pasaule iet uz beigām - arī šajā jautājumā. Cilvēki palikuši izvēlīgi. Pat dažreiz liekas, ka pārāk. Kas attiecas uz manu attiecību statusu, brīvs ta brīvs - bet kāda tam nozīme.

 29  0 atbildēt

Būt vienam nav tas pats, kas būt vientuļam. Kamēr pats ar savu dzīvi esi apmierināts, viss ir kārtībā. 

 22  0 atbildēt

Vientuļš tu vari būt tikai karcerī! Visu pārējo laiku, sevi žēlojošs egoists,kas pat  pirkstu nekustina,lai kaut ko mainītu lietas labā. Cita štelle,ja tev patīk būt single. Un man patīk

 20  0 atbildēt
-Pakaļa pakaļa pakaļa pakaļa pakaļa pakaļa pakaļa. -Ko tu dari? -Raksturoju savu pašreizējo attiecību statusu.
 11  0 atbildēt

Raksts ir par manu pagātni. Tagad ar vientulību esmu tik apmierināta, ka jebkuras attiecības izjūtu kā apgrūtinājumu. Nu draudzenes protams vajag.

 10  1 atbildēt

Meitenes pamācība kā atrast draugu, ļoti vienkārši, atveriet beidzot istabas durvis un izejiet ārā, beidzat sapņot par princi baltā zirgā kas izcels jūs no torņa! Mūsdienās ir grūti kādu izcelt pa 10stāvu mājas logu!  Jūsu princis jau sen ir piebraucis pie jūsu durvīm un gaida kad jūs tās atvērsiet, bet jūs tās neverat, jo redziet visu laiku ir kautkādi attaisnojumi - man darbs, man jāmācās, man kājas sāp, man gulēt gribās, man nav noskaņojuma, utt. Ir jāiet un jādara tieši tāpat kā jebkurā dzīves situācijā, nekas nenotiek ja neko nedara! Un droši varat pašas izrādīt pirmās interesi tas  tikai paaukstinās jums iespēju tikt pie tā ko Jūs vēlaties! Ir jāsaņemās un jāiziet ārā, un vienmēr, atkārtoju vienmēr, pirmais iespaids ir maldīgs! Jums nekas nenotiks ja jūs uz pāris stundām aiziesiet ar cilvēku parunāt un iepazīties pat ja pirmajā acu uzmetienā jums šķiet kad nekas labs tur nav, jums nav ko zaudēt, bet varat iegūt svarīgu pieredzi, ar laiku saprotot ko jūs pa tiešām meklējat otrā cilvēkā. Pat ja nekas nopietns nesanāk, nekad nenāk par sliktu iegūt jaunus draugus, dzīvē var noderēt!

 7  0 atbildēt

Neesmu ne brīvs, ne vientuļš Kaut arī jāatzīst, draugu man nav ļoti daudz un droši normāli būtu, ja viņu būtu vairāk.

Brīvumam un vientulībai, bez šaubām, arī ir daži savi plusi. Tomēr ģimenei un bērniem viņu viennozīmīgi ir vairāk

 7  0 atbildēt

Esmu pārak perfekts, lai sevi dalītu ar kādu  

 6  0 atbildēt

20. toč pa mani  Nezinu kas man pa vainas  

 5  0 atbildēt

Ja čiksa nemāk paralēli noparkoties - tas tak tikai palielina viņas iespējas iepazīties

 5  0 atbildēt

man patīk kaķi, esmu lielisks un man nevienu nevajag, bet dziļi iekšienē esmu vientuļš intraverts depresīviķis kurš ir zaudējis ticību cilvēcei!

 5  0 atbildēt

Man bija 3 puiši. Pirmais man prasīja naudu visu laiku, otrs pēc kāda laika parādīja savu īsto dabu, rakstot visādas riebeklības un trešais mani pameta pēc 6 gadus ilgām attiecībām, neilgi pēc gadadienas un 2 nedēļas pirms manas dzimšanas dienas. Viņš jau pirmajā nedēļā izmeta mani no savas dzīves, neilgi pēc tam uzzināju, ka viņš jau ir atradis citu. Un pēc tā visa draudzenes man vēl jautā, kāpēc es nevēlos jaunas attiecības...

 5  0 atbildēt

Liekas, ka šajos laikos tā arī ir. Ja agrāk bija sazombēts, ka agri jāprecas, jābūt vismaz diviem bērniem, tad tagad ar visu, kas notiek pasaulē un kāda brīvība ir cilvēkiem, ģimene nav primārais. Es zinu ,ak man nebūs ģimene, jo esmu nervozs, rupjš, mani kaitina visādi kreisie jautājumi, atbildes vietā saņemot šķību seju vai vaidienu(kur Tev jāsajūtas vainīgam par to, ka nesaprati to nopūtu/vaidu) Kad uzdod jautājumu par izskatu vai apģērbu un Tu pasaki taisnību, kur beigās ar Tevi nerunā vairākas dienas...  Es uzskatu, ka brīvs cilvēks, kuram nav tā ģimeniskā gēna, daudz labāk jūtas viens, nekā kopā ar otru pusīti, kur katra diena kā mokas.   Ļoti daudz no maniem paziņām/radiem apbērnojušies un tikai ļoti mazs skaits ir palikuši kopā, ir arī tādi, kam vienkārši hroniski vajag to otru pusīti, tas nekas, ka jau kuro reizi maina to. Es labāk atturos no visa tā, labāk vienam dzīvot un darīt to, kas Tev patīk, nekā to laiku pavadīt ar apziņu, ka tam nav laimīgas beigas. Kur nu vēl fakts, ka vari aizmirst par visu to, ko darīji pirms tam, jo tagad vienīgā uzmanība 100% jāvelta viņai, citādāk Tu būsi egoists, ka tieši tad, kad viņai savajadzējās uzmanību- Tu spēlēji warthunderu  

Un pēdējais, nekas nevar būt  kaitinošāks par jautājumu, kad Tev būs meitene/bērni no cilvēkiem, kuri ir pašķīrušies un ir tas bērns, kuru pa nedēļai dala no viena vecāka pie otra.

 5  0 atbildēt

Ir bijis tads gadijums ar randinu un divaino gerbsanos!   

Bet smaids plus neliels flirts un paris joki visu nedrosibu otra cilveka aizdzina. BEt sakuma jau bij kaa bij, likas pec acu skata baiga, ka mani par serijveida slepkavu uzskata!   

 4  0 atbildēt

5.7.8 ir TIEŠI par mani  

 4  0 atbildēt
Flirtēšana-tu esi smuka,ūgu maizi nagribi?nopietni?es ar savu sievu iepazinos zaļumballē-uzdziedājām,padejojām,nocitēju Remarku un pēc gada apprecējāmies!
 4  0 atbildēt