Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
130

Tiek uzskatīts, ka mēs saistam tādu jēdzienu kā stabilitāte un pārmaiņas nozīmi ar ģeometriskajām formām. Tāpēc izvēloties sev patīkamu formu, mēs varētu atklāt par sevi ko interesantu.

 Autors: Lestets Izvēlētais trijstūris atklās svarīgu patiesību par tevi
Autora bilde
1.
nbsp1  Ja tu esi izlēmis par... Autors: Lestets Izvēlētais trijstūris atklās svarīgu patiesību par tevi
Autora bilde
2.

 

1 - Ja tu esi izlēmis par saviem mērķiem, tu esi noteikts. Tava labākā īpašība ir uzticība. Cilvēki var teikt, ka tu esi pārāk liels perfekcionists, bet tu zini, ka labākais veids kaut ko izdarīt ir darīt to kārtīgi jau no paša sākuma. Tāpēc citi uz tevi var paļauties. Tas parasti ir iemesls, kāpēc tu esi veiksmīgs.

 

2 - Tu esi unikāla persona un tu nebaidies to demonstrēt, tu esi patiess. Patiesība ir augstākā vērtība un tu pastāvīgi centies būt tik patiess, cik vien iespējams. Tas ļauj tev dzīvi aplūkot tieši un pozitīvā veidolā. Tāpēc citi prasīs tavu viedokli, jo tev ir godīga un izpalīdzīga cilvēka reputācija.

 

3 - Tavs īpašais paņēmiens, lai saprastu šo pasauli, ir racionalitāte, tu būsi grupas intelektuālis. Tev patīk izstrādāt stratēģiju katram lēmumam un izplānot lietas līdz pēdējam sīkumam. Tu esi sistemātisks un pārliecināts par savām spējām. Draugi var jokot, ka tu esi mazliet nūģīgs, bet viņi tāpat zinās, ka tu rūpējies par citiem un tev vienmēr būs gudrs padoms.

 

4 - Ar tevi nevar muļķoties, tu esi kaislīgs. Tu nododies sevis izvēlētajiem mērķiem ar pārliecību un pašpārliecināti. Nekas nevar nostāties starp tevi un sasniedzamo mērķi. Daži var uzskatīt tevi par pārāk uzstājīgu, bet apmierinātība par labi padarītu darbu un sasniegto mērķi ir nenovērtējama.

 

5 - Tu esi ekstraverta, uz cilvēkiem vērsta persona. Tu vari uzsākt sarunu ar ikvienu un uzmanīgi viņos klausīties. Tava ģimene un draugi ir pats vērtīgākais, kas tev ir, tāpēc tu centies viņus uzmundrināt katru dienu. Tā kā tu māki klausīties, viņi nešaubās par tavu palīdzību.

0
130
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 15.11.19 13:39  
6
2
Līdz Evitas jeb matildes līmenim esi nolaidies ar rakstu tēmām.
The Legend avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa Nedēļas hītsMedaļa Darbaholiķis
  The Legend 15.11.19 12:30  
2
0
2.
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 16.11.19 11:11
1
1

Par brīnumu - pareizs tests!