12

 101  2

Es tikko uzzināju par toksisku vīrišķību un es jūtu, ka man ir kas sakāms citiem vīriešiem: mēs varam labāk. Tikai no mums ir atkarīgs, lai mēs būtu atbildīgi. Tāpēc es zvēra, ja es ieraudzīšu, ka kāds no maniem draugiem ir toksiski vīrišķīgs, es izdauzīšu no viņa pēdējo s*du.

Komentāri 12

0/2000

Raksta autors toksiski noliek to, ka nevajadzētu būt toksiskiem. Izklausās līdzīgi kā minoritātes, kuras nevis klusu dzīvo savu dzīvi, bet agresīvi un toksiski iestājas par to, ka viņiem ir īpašas tiesības un privilēģijas. Beigās sanāk, ka toksiski izturās tieši pret parasto cilvēku. Tā kā man nepatīk šitādas salīdzināšanas. Ja esi īpašs ar savu iejūtību, tad vienkārši izdzīvo to, cilvēki paši salīdzinās un izdarīs secinājumus.

 16  0 atbildēt

Nu pēdējā rindkopa ir nepieauguša vīrieša lielīšanās; sacenšanās, kuram kas lielāks, kurš var kuru apdzert, tā tik pumpaini zeņķi dara.

 7  0 atbildēt
Rakstā tu esi pret steriotipiskām lomām vīriešu uzvedībā, bet vienlaicīgi saki "kā tu grasies apgādāt ģimeni". Vai tas ar nav arhaisks stereotips ka tas vīrietim ir jādara?
 7  0 atbildēt
Kas, pie velna, ir toksiskā vīrišķība?
 3  0 atbildēt

Vājš tulkojums ar googles palīdzību....

 2  0 atbildēt
Tu uzsauc vodku?
 2  0 atbildēt

 0  0 atbildēt

Kur taisam sacensības? Olas naher nevajag, zaudetajs apmaksā šotus!

 0  0 atbildēt

Pēdējais teikums prost super XD

 0  0 atbildēt
Izdauzīt kādam seju arī ir toxic masculinity pazīme!!!
 0  0 atbildēt

Labs, tiešām labs raksts...

 0  0 atbildēt