Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
207

Sveiciens! Zinu, ka tēma no sērijas "Nedzirdēti, interesanti fakti" ir nedaudz pieēdusies (varbūt). Tomēr bradājot pa internetu periodiski atrodu (kā man liekas) interesantus atgadījumus, "faktus" vai kādas tradīcijas un tamlīdzīgas lietas. Apgalvot, ka tie ir nedzirdēti vai nelasīti es nevaru, bet šāds formāts personīgi man patīk (pašam lasīt). Tas ir ļoti viegli un ātri lasāms, tajā nevajag īpaši iedziļināties un vienmēr var atrast ko jaunu priekš sevis. Pabrīnīties vai nošokēties, aizdomāties vai pat pasmieties. To var labi izmantot brīžos kad ir pāris brīvas minūtes! Ceru, ka šis raksts būs viens no tiem!

Baltkrieviem ir sava... Autors: Flix Interesanti fakti un atgadījumi.
11.

Baltkrieviem ir sava baltkrievu valoda un valstī ir divas oficiālās (nu Jūs sapratāt kādas). Dīvainā kārtā skolās sava baltkrievu valoda viņiem tiek pasniegta kā svešvaloda, līdzīgi kā angļu. Visas dokumentācijas un tamlīdzīgas lietas ir tikai krievu valodā. Tikai dažās valsts malās, tuvāk Polijas robežai tiek runāts krievu-baltkrievu valodas maisījumā. 

Nezināmu man iemeslu dēļ... Autors: Flix Interesanti fakti un atgadījumi.
12.

Nezināmu man iemeslu dēļ, baložu mātītes nespēj dēt olas vientulībā. Tām obligāti tajā brīdī ir jāredz kāds cits balodis. Savvaļā tā nav problēma, bet lai atrisinātu šo problēmu audzētavās tiek izmantots spugolis. Balodis skatās pats uz sevi, domā, ka nav vientuļš un mierīgi dēj. Dīvaini ir tie baloži... Bet īsti nesaprotu arīaudzētājus. Vai tad audzētavās viņi tur nav visi kopā lielā "tusiņā"?

Ir noskaidrots ka... Autors: Flix Interesanti fakti un atgadījumi.
13.

Ir noskaidrots, ka orangutānus pievilina ne tikai pretējais orangutānu dzimums, bet arī cilvēku sieviešu dzimuma pārstāves (oficiāli). Ja tās ir rudmates. Perādījums tam ir kāds gadījums Pertā, Austrālijā. Pilsētas zoodārzā viens šāds orangutāns izrāva kādam netālu stāvošam apmeklētājam no rokām žurnālu un no paša žurnāla izplēsa aktrises Nikolas Kidmenas bildi (tajā brīdī rudmates). Pašu žurnālu, nomesdams, viņš laimīgs aizgāja ar visu bildi savā midzenī . Ko viņš tur darīja nav zināms, bet internetā klaiņo daudzi video, kuros šie dzīvnieki kaislīgi sevi apmierina...

Bildē redzamais un ar bultu... Autors: Flix Interesanti fakti un atgadījumi.
14.

Bildē redzamais un ar bultu norādītais cilvēks ir miljardieris Stīvs Vins (Steve Wyn). Aiz viņa ir redzama Pablo Pikaso glezna ar nosaukumu "Le Rêve". 2006. gadā Stīvs nolēma viņu pārdot par 139 miljoniem dolāru. Brīdī kad pārrunu rezultātā saņēma pozitīvu atbildi no pircēja viņš sapriecājās, veica strauju kustību, paslīdēja un ar elkoni izsita tajā caurumu kā rezultātā darījums tika momentāli atcelts. Kad glezna tika atjanota tās cena kritās līdz 85 miljoniem. Tomēr 2013. gadā Stīvam izdevās to pārdot jau par 155 miljoniem, turklāt tam pašam pircējam. Acīmredzot tas arī ir visu miljardieru galvenais talants: pārdot "sūdu" par zelta cenu (tas ir tikai izteiciens, no offence ) Bet Stīvs neapstājās pie "sasniegtā". 2018. gadā, izsolē tika plānots pārdot vēl vienu gleznu, kura atradās Stīva īpašumā. Atkal Pikaso meistardarbs... un atkal Stīvs pielika savu destruktīvo roku pie tā. 5 dienas pirms plānotās izsoles, Stīvijs atkal to netīšām izkropļoja un tā tika noņemta no izsoles. 12 gadu laikā kolekcionārs sabojāja 2 Pikaso gleznas.  

0
207
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Minka Mika avatars
Medaļa Kalnu kristālsMedaļa DrakulaMedaļa Arheologs
  Minka Mika 11.10.18 16:22  
7
0
atbildot uz eMMe komentāru " Jā, piekrītu. Man patika par Čaplinu un Stīvu... "Un par princi Čārlzu..
Flix avatars
Medaļa DeputātsMedaļa BestsellersMedaļa Uberziņa
  Flix 11.10.18 16:45
7
0

atbildot uz Minka Mika komentāru "Un par princi Čārlzu.. "

Jāatzīst, ka droši vien Čārlza miesassargs jau bija labi izglītots līdz tam, bet tāpat bez papildus mācīšanās grūti veiksmīgi nokārtot eksāmenu tādā Universitātē. Klausoties vien... 

Flix avatars
Medaļa DeputātsMedaļa BestsellersMedaļa Uberziņa
  Flix 11.10.18 15:17
6
0

atbildot uz Minka Mika komentāru " Interesanti! Par Čārliju Čaplinu tomēr ... "

Jā, piekrītu. Man patika par Čaplinu un Stīvu.  

Minka Mika avatars
Medaļa Kalnu kristālsMedaļa DrakulaMedaļa Arheologs
  Minka Mika 11.10.18 15:09  
5
0
Interesanti! Par Čārliju Čaplinu tomēr vislabākais stāsts, manuprāt! ;D
cherihe avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  cherihe 12.10.18 21:12
0
0

Ljoti interesanti bija lasiit. Paldies.

saulite3556 avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  saulite3556 14.10.18 10:22  
0
0
14. Tik tiešām par suda gleznu tādu naudu atdod... Ble labdarībai ziedo labak