13

 315  2

No mīlestības līdz naidam ir viens solis. Un tas ir fakts, jo cilvēkiem ir arvien grūtāk un grūtāk atturēties no kārdinājuma mesties cita cilvēka skavās.

Vai Tev ir pieredze šajā jautājumā? Padalies ar to komentāros!

Komentāri 13

0/2000

Cik stulbam ir jābūt, lai brauktu bābās, ja zini, ka otra puse redz tavu lokācijas vietu? LOL! 😁😁😁

 21  0 atbildēt

Kāpēc cilvēki ir tādi divkoši? Tiešām nevar to izdarīt normālā veidā?   

 15  0 atbildēt

"Pārsteigums atkritumos"

Aga, zināms stāsts...

Tikai ne jau obligāti vajag atrast gumiju, daudzas lietas var radīt aizdomas, ja pazīsti partneri...

 13  0 atbildēt

Parsvara krapsanas ir del garlaicigas sex dzives. Ja katru dienu edisiet vienu torti , apniks un gribesies pagarsot citu. Ja torti saksiet parveidot, pilnveidot vai ka savadak mainit, paliksiet pie tas pasas. Tiesi tapat ar sex dzivi, ja to pilnveido, uzlabo, kautko maina vai megina ko jaunu tad krapsanas risks ir lidzvertigs 0.

 13  0 atbildēt

Teica, ka dosies uz paziņas dz. Dienas svinībām. Viņiem tur savs loks un tā.. Nākamajā vakarā, kad zvanīju, čukstot atbildēja - es nevaru runat, esmu vēl pie viņas...

 7  0 atbildēt

Bābas..dzīvo ar tādu mauku kopā un tad viņa izdomā ,ka kāda cita pi*ele ir garšīgāka par sava vīra pi*pi..un tad ,kad tādu kuci pieķer..tad tā sāk vaimanāt un visā vainot vīru pašu..--tipa ,nepievēršot tādu uzmanību kā pašai gribas ,nav ar ko parunāt un vispār//elementāri--vajag tomēr laulību līgumu un punktu tajā --ja pieķer maukojoties apkārt ,tad var izdzīt no mājas bez mantas dalīšanas .

lielākotiesu pie visa ir vainīgas bābas...kur bija tas teiciens.. vīrs gādā mamutu ,bet sieva ir PAVARDA sargātāja.

pētījumi rāda ,ka pat visuzticamākā ,vislabākā ,visģimeniskākā sieva par kuru pat neviens neko un ne aizdomas --minimums reizes trīs nopi*ās sānis..

Un cik bieži un daudzi vīrieši patiesībā audzina citu uzdrāztus bērnus ,domājot ,ka tie ir viņa paša..Tādām bābām ar ķieģeli purnā un brīvbiļeti.lai staigā pakārt un drāžas ar ko grib.

 9  2 atbildēt

draņķa bābas

 8  5 atbildēt

👌

 0  0 atbildēt