local-stats-pixel

5G - ir jābūt pilnīgam idiotam, lai nesaprastu, ka tas viss skars mūs un bērnus!128

 369  86

Ja interneta pārklājuma 5G ieviesēji, caur publikācijām presē man saka, ka panikai un bažām par veselību nav pamata, tad mana pieredze rāda, ka pamats ir un ļoti nopietns.

Kā tad tur īsti ir ar to 5G !? Vienkāršā valodā!

Par to, ka lielās telekomunikāciju organizācijas darīs visu, lai gūtu peļņu, tai skaitā uzpirks ”godājamus” zinātniekus, „cienījamus” žurnālistus un „nedārgus” ārstus, lai tie mums stāstītu un pārliecinātu par 5G nekaitīgumu, domāju šaubu nevienam nav. To var novērot pilnīgi visās nozarēs un šķiet, ka nav pārsteigums vairs nevienam, kurš lasa šo rakstu. Tas jau ilgstoši ir vērojams gan medicīnā, gan pārtikas rūpniecībā, lauksaimniecībā, arī runājot par globālās sasilšanas ietekmi uz planētas klimatu un cilvēka dzīves kvalitāti.

Neizplūdīšu garos, tehniski sarežģītos un nesaprotamos 5G tehnoloģijas darbības principu aprakstos, taču centīšos pateikt vienkārši un saprotami.

Iedziļinoties, vērojot un pētot materiālus, kā arī uzklausot cienījamu cilvēku, tai skaitā zinātnieku viedokļus, man nācās secināt – 5G interneta tehnoloģija ir pret cilvēku (un visu dzīvo dabu) vērsts iznīcinošs ierocis!

Jā, noteikti tagad kāds pie sevis domā, nu nevajag tā pārspīlēt Kaspar. Un ziniet, protams, ka nevajag! Vajag vienkārši ignorēt un mierīgi ļaut sevi indēt caur pārtiku, caur bezjēdzīgām tabletēm un apstarot mūs ikdienā ar radiāciju.

Viņi pat neslēpj, ka tas ir kaitīgi! Un es Jūs lūdzu, nesmīdiniet mani sakot, ka „Veselības Dienests” mūs pasargās. Neceriet , ka Aizsardzības ministrija mūs pasargās. Nē, tā nebūs – Iespējams, ka Aizsardzības ministrijas galvenais uzdevums ir pazemīgi pakļauties ASV specdienestiem, nu un protams, par Mercedess cenu pirkt sarūsējušus Žigulīšus. Taču, ne jau tādēļ, lai pasargātu mūs.

No 5G starojuma nevarēs paslēpties nekur. Pat Ja Jūs nelietosiet internetu un dzīvosiet dziļi mežā. Tas ir skumji!? Jā ir! Pilnīgi visa planēta tiks ieskauta radiācijas burbulī.

Zemes orbītā, papildus jau esošajiem (kas tik tajā miskastē nav par satelītiem), tiks palaisti 20,000 5G atbalstošie satelīti, ieskaujot visu planētu biezā elektromagnētisko starojumu laukā. Zinātnieki raksta, ka tas ir bezprecedenta eksperiments ar cilvēci, dažs labs salīdzina to ar masveida holokaustu. Cilvēki un viss dzīvais vnk tiks "izcepts".

(Mobīlie telefoni, GPS, gudrās mājas, gudrie ledusskapji, infrastruktūras apkalpošana, , mašīnas, internets utt. – viss jau ir ļoti skaisti – man gan šķiet, ka mūsu veselība, tā ir pārāk augsta cena, kas mums būs par to jāsamaksā!).

Šo telekomunikāciju kompāniju zinātniekiem nav zināms, kāds būs efekts, kad tas viss tiks ieslēgts un sāks darboties uz pilnu jaudu. Kas notiks un cik ilgā laika periodā. Tāda sajūta, ka viņi cer – gan jau būs labi. Dolāri acu un sirds vietā. (Tā saka uzpirktie!)

Tie zinātnieki, kuriem vēl ir sirdsapziņa saka tā – Mēs pat iedomāties nevaram, kādas sekas radīs šis noziegums pret cilvēci. Gaisa temperatūras celšanās, ūdens temperatūras celšanās un tam sekojošās klimata katastrofālās izmaiņas. Jau tagad ir reģioni, kurus cilvēki vairs nevar apdzīvot, reģioni, kur nav vairs dzeramā ūdens, reģioni, kur neaug vairs pat zāle, nekas neaug. Masveida putnu, kukaiņu bojāejas, masveida jūras un okeāna zīdītāju mešanās krastā uz drosu nāvi – lūk izskaidrojums cilvēka mīlestībai pret dabu.

Par ietekmi uz cilvēku veselību – Lai organisma darbība būtu līdzsvarā un pielāgotos apkārtējās vides iedarbības enerģijas plūsmām un vibrācijām, svarīgi ir arī līdzsvarot enerģijas plūsmu darbību.Šo līdzsvaru var izjaukt vai traucēt ārējās vides ietekme, piemēram, augstsprieguma elektrības līnijas, mikroviļņi, datori, mobilie telefoni, pat elektrības vadi mūsu mājās u.c. Kā rezultātā mūsu enerģijas kanāli var darboties nepietiekami, vai būt pārāk aktīvi, līdz ar to jūtamies nomākti, agresīvi, pārlieku emocionāli, satraukti, noslēgti, nepārtraukti dusmīgi, ir ilgstoša depresija u.tml.

Zinātniekiem jau tagad ir pieejami neapgāžami pierādījumi par to , ka 2G, 3G un 4G veicina vēzi un apdraud pilnīgi visu dzīvo uz šīs pasaules. Par to šaubu vairs nav. Bet mēs to negribam redzet un dzirdēt!

Taču 5G starojuma radītās sekas būs vēl graujošākas – mēs tās sajūtam jau tagad caur 2G, 3G un 4G, taču , ja pat fiziski mums rīt neizaugs ragi, tad tas neapšaubāmi skars nākošās paaudzes. Izmaiņas DNS struktūrā, neauglība, autisms, daunisms, psihiskas saslimšanas, kroplības, vēzis, alerģijas utt.

5G izmanto milimetru viļnu frekvences, tās pēc būtības ir tās pašas, kuras izmanto militārām vajadzībām tā sauktajos ne letālajos ieročos, kuri paredzēti pūļa izgaiņāšanai. 5G frekvences izsauc mitohondriālās DNS sistēmas izmaiņas, kuras tiek nodotas paaudzēm tālāk. Tas ir, 5G ne tikai ir mutagēns, bet tas izsauc tādas mutācijas, kuras tiks nodotas ģenētiski. Tas ir ļoti bīstami nākotnes ģenētikai. Vai daudzi par to domā, kad ieurbušies savā ātrajā internetā viedtālrunī? Šajā avotā uzskaitīti pētījumi, kuri demonstrē mitohondriju bojājumus elektromagnētiskā starojuma ietekmē. https://mdsafetech.org/mitochondrial...Mutaģenēzei parasti seko kanceroģenēze. Ja starojums ir tik spēcīgs, ka tas ietekmē DNS, tad liela ir iespēja, ka tas spēj izraisīt arī vēzi. Marks Stīls apgalvo, ka 5G ir pirmās bīstamības klases kancerogēns, kaut arī pasaules veselības aizsardzības organizācija klasificē mobilo sakaru torņus tikai kā B2 klases kancerogēnu. Taču tā kā PVO ir ANO institūcija, kuru savukārt radīja Rokfelleri, tad viss pasākums ir vērsts uz globālās kontroles izveidi.

Pati lielākā bīstamība ir tajā, ka NAV veikti pētījumi par 5G starojuma ietekmi uz cilvēka veselību. Un tas ir saprotams, jo , lai veiktu šādus pētījumus, būtu jaatrod brīvprātīgie, kuri divu vai pat trīs paaudžu ilgumā ļautu sevi apstarot. Bet vismaz 70 gadus veikt klīniskos petījumus, mūsdienu – man vajag šodien un tagad! – tas ir nereāli.

Doktors Martin Pall, kurš pēta elektromagnētiskā lauka darbību, ir veicis revolucionāru pētījumu, kurā paskaidro, kā tieši šī lauka iedarbība izsauc priekšlaicīgu novecošanos, pazemina auglību, izjauc normālu sirds un galvas smadzeņu darbību un pat ietekmē DNS. Viņš pirmais veica pētījumus, kuros parādīts, kā elektromagnētiskais starojums aktivizē pārlieku kalcija jonu veidošanos šūnā. Tas noved pie slāpekļa oksīda veidošanās, kas savukārt izkropļo DNS sistēmu. Dr. Palls ir skaidri izteicies par 5G tīkla ieviešanu kā neprātu.www.globalresearch.ca/dr-martin-pal...

Es neesmu vienīgais, kurš ceļ trauksmi par šo jautājumu. Arguments, ka nebūs jāgaida 3 sekundes, lai lejupieladētu bildi telefonā ir murgs. Varētu pat padomāt, ka 6G būs tik ātrs, ka bilde telefonā tiks lejupielādēta bez tavas ziņas, vēl pirms Tu par to aizdomāsies. Tā teikt, visu izdarīs manā vietā. Totāla kontrole pār indivīdu!

Jau tagad ir ļoti nepatīkami un pat biedējoši redzēt cilvēkus staigājam ar nodurtām galvām , pilnīgi iegrimušus telefonos. Ja gaidot autobusu pieturā, Tu neesi online un nebaksti telefonu, laikam kaut kas ar Tevi nav kārtībā!

Pieaugot informācijas izplatībai par šīs tehnoloģijas kaitīgo ietekmi uz veselību, kā arī konfidencialitātes draudu dēļ daudz kur tiek ieviests moratorijs vai aizliegums šo tehnoloģiju uzstādīt. Piemērs tam ir Brisele, kur tas apturēts, jo neatbilst radiācijas normatīviem - pasaules pārvaldes varenie taču sevi nevēlas sabojāt, tā kā Eiropas pārvaldes struktūras atrodas tieši Briselē, tāpat arī Bo pilsēta Šveicē un Sanfancisko ASV. Radioviļnu starojums un elektromagnētiskie lauki aizvien biežāk tiek atzīti kā jauns apkārtējās vides piesārņojuma veids. Iemesli, kuri atklāj 5G bīstamību, kas var pāraugt globālās briesmās, ja pietiekošs cilvēku skaits neapvienosies, lai to apturētu. 5G tīkls izmanto frekvences, kuras ietekmē sviedru dziedzerus, kuru darbības princips ir līdzīgs antenu darbībai. Citiem vārdiem sakot, tas spēj ietekmēt cilvēka lielāko orgānu- ādu. Izraēlas fizikas doktors Ben-Ishai izskaidro saikni starp 5G un cilvēka sviedru dziedzeriem. "5G frekvences piepilda mūs ar noteikta garuma viļņiem, kuri mijiedarbojas ar ādas ģeometrisko struktūru. Mēs atklājām, ka šie dziedzeri darbojas kā spirālveida antenas. Sviedru kanāli ir neatņemama elektromagnētisko viļņu uztveršanas mehānisma sastāvdaļa 75-100 Ghz diapazonā"https://ehtrust.org/internet-thin...

Ko mēs varam darīt lietas labā?

Palūgt, lai LMT, TELE2, BITE u.c. uzņēmumu īpašnieki un direktori, tās 5G antenas uzstāda uz savu māju jumtiem!

Lasiet, meklējiet informāciju, analizējiet un domājiet ar savu galvu!

Esiet veseli un laimīgi!

Ar cieņu,

Kaspars Pudniks

p.s.

Lūdzu, padalieties ar šo rakstu un noteikti ierakstiet komentārā savu pieredzi, pārdomas un novērojumus.

https://www.youtube.com/watch?v=pxXgGauTdy0

Avoti:
1. 247 zinātnieku apelācija no 42 valstīm: www.emfscientist.org/
2. 247 zinātnieku uzvārdi un amati, kuri parakstījuši petīciju: www.5gappeal.eu/signatories-t...
3. Emiretētais Vašingtonas štata universitātes profesors Martin L. Paul - Eksperimentēt ar 5G uzcilvēkiem ir stulbākā ideja pasaules vēsturē: www.theepochtimes.com/5g-is-the-stu......
4. Nurenbergas kodekss, kurš nosaka eksperimentēšanas kārtību uz cilvēkiem:https://history.nih.gov/research/down...
5. Apjomīgākais 25 miljonu dolāru vērtais radiofrekvenču elektromeagnētiskā starojuma pētījums, kurš veikts ASV Nacionālās toksikoloģijas programmas ietvaros:https://ntp.niehs.nih.gov/res.../areas/...
6. Simtiem recenzēti zinātniskie pētījumi, kuri arī apstiprina radiofrekvenču elektromeagnētiskā starojuma negatīvu ietekmi uz cilvēka veselību: https://bioinitiative.org/table-of-cont...
7. Eiropas zinātnieki ceļ trauksmi par 5G: www.jrseco.com/european-unio...
8. Ženēva arī bloķē 5G ieviešanu: https://lenews.ch/.../geneva-bl...
9. 5G ieviešana apturēta Briselē: www.brusselstimes.com/.../radiation...
10. Documentary by Sacha Stone (https://en.wikipedia.org/wiki/Sasha_St...) exposing the 5G existential threat to humanity:

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 128

0/2000

Sāku lasīt, līdz nonācu līdz : " un apstaros zemi ar mikroviļņu izstaroto radiāciju "

Vecīt, vai tu fiziku esi mācījies? Kaut vai vidusskolas kursu?

Kas kopīgs ir radiācijai un radioviļņiem?

----

Un vēl viens 'biroju meiteņu' bubulis "mikroplastmasa "! Vai tu vari paskaidrot, kas tas ir?

Bet par rakstiņu tev plusiks! Atbalstu centību un viedokļu daudzveidību.

 53  0 atbildēt

Tādu stulbumu var uzrakstīt civēks kas neko nejēdz no fizikas.

 53  3 atbildēt

Nja... Kasparam vajadzētu arī par Sauli pasūdzēties... Tā tomēr izstaro daudz jaudīgāku elektromagnētisko starojumu un daudz augstākās frekvencēs...  emotion 

Kas attiecas uz G5 - man vairāk uztrauc nevis "mistiski izcepšanās draudi" kas momentā saraus Kaspara čakras, bet cilvēku brivpŗātīgā vēlme kļūt par WiFI vergiem un pārslogot sevi ar informācijas plūsmu, pie kam par katru virtuālu bitu un baitu izgāžot sūri grūti pelnītu naudu...  emotion 

 47  1 atbildēt

Radio signāli nav radiācija. Nopērc smadzenes. Tur nav nekāda sakara ar radioaktīvajiem izotopiem. ja radio signāli būtu bīstami, tu savā mašīnā mirtu, tu mirtu no sava wifi, tu mirtu no sava telefona, un slimību pacientiem nevarētu veikt magnētisko rezonanci, ko atkarība no rentgena slimniekiem var veikt katru dienu un frekvences ir simtiem reižu augstākas un koncentrētākas.

 38  3 atbildēt

Nedz attēlu nedz video te gan nav, savukārt par to ka 5G būs kautkāds nāvējošais ierocis vajadzētu arī kautkādu argumentāciju tā vietā lai tikai brēktu- vilks, vilks. Par to kādam precīzi dalbajobam jābūt lai teiktu- paslēpties nevarēs no nāvējošā starojuma- un tai pašā laikā stāstīt ka zinātniekiem samaksās un viņi teiks ko vien ienāk prātā, to es vēl nevaru izdomāt, diezgan pamatīgi izkaltētas laikam smadzeņu šūnas. Precīzi kādi pērtiķi plāno ieviest šos nāvējošos satelītus un teletorņus kuri būs šausminoši kaitīgi visai populācijai īsti nesaprotu, laikam kāds uzskata ka tiešām ir kautkādi ķirzakcilvēki. Te nav argumentācijas, te ir brutāla diršana un nulle faktu, a-la vakcīnas izraisa autismu un abortu klīnikās ēd zīdaiņus. Autor, pieaudz.

 30  0 atbildēt

Ko tu lieto, es arī gribu! Pat kārtīgi "pierijoties" nedēļas nogalēs tādi murgi nenāk prātā! 

Atceros, vēl 80tajos ap Liepāju strādāja gaisa novērošanas radari, un Tv skatīties ar antenu bij problemātiski. A tur jaudas bij kosmiskas!

Vidējie vilņi, raidītāji uz ~500kW. Poļiem bij garie, 2MW, pie Konstantinovas, tur jau visiem sen vajadzēja būt zem zemes.

Nu neko, izdzīvoja.  

A te 5G antenas izraisīs veselības traucējumus ... HA.  Drīzāk domā ko rij,..

 30  2 atbildēt

Mjaa tas man atgādina ka hes ari ir slikti.Visvairāk jau arī kliedz vistumšākie prātiņi.

 22  1 atbildēt

Izsmējos no sirds. Paldies! Sākam vākt petīciju  ANO par  5g iekļaušanu masu iznīcināšanas ieroču listē!

 22  1 atbildēt
Slima suņa murgi, gribētu tavus avotus redzēt. emotion Cik šodien lasīju tad 5G no satalīta nekad nebūs iespējams(nekad nesaki nekad,bet nu) šobrīd maksimālais pārraides attālums ir 150 m. Kamēr 5G kastītes,tornīši neaizstās kokus tad būs diezgan viegli paslēpties no "nāves" starojuma.
 21  1 atbildēt

Ko var teikt...turpini sēdēt savā alā un dzīvo tālāk  emotion 

 20  0 atbildēt

Būtu labi rakstu pārstrādāt:

1) atlasīt ticamus faktus no klajas demagoģijas,

2) rakstu strukturēt pa konkrētām sadaļām,

3) minēt avotus, no kuriem smelta informācija.

Šobrīd tas ir neizlasāms blāķis, ticamās idejas ieraktas absolūtās muļķībās, tāpēc ticēt negribas nekam.

Bez tam nav jārunā par nākotni, jo no mobilo telefonu starojuma, GPS signāliem, radioviļņiem jau tagad neesam pasargāti. Vai arī Tevi var atpazīt pēc tā, ka 24/7 staigā, guli utt., ietinies folijā? emotion

 19  0 atbildēt

Varētu šos pierādījumus atsevišķi "sarežģītā valodā".

Par globālo sasilšanu, lūdzu, citā rakstā, nevajag aizsērēt ēteri, ja raksts ir par 5G kaitīgumu…

Es vru neapgāžami pierādīt, ka nāves cēlonis ir piedzimšana. Lūdzu "neapgāžamus pierādījumus" studijā, ka 2G, 3G, 4G un 5G izraisa vēzi.

Vīrs un vārds - pierādījumus un personīgos mērījumus studijā!

 16  0 atbildēt
Atkal folija cepurītē caurums?!
 16  0 atbildēt

Mirsim taapat visi, nav ko satraukties. Un vispaar - shii pasaule jau taapat ir nolemta, taadeelj jo aatraak, jo ceriigaak.

 16  1 atbildēt

No sākuma tu apgalvo ka 5G ir kaitīgs, bet pēc tam ka 5G kaitīgums nav ne pierādīts ne pārbaudīts?

"Pierādījumi ir neapgāžami! 5G būs katastrofa!"

"Vēlreiz uzsveru, ka 5G nav veikti klīniskie pētījumi par tā ietekmi uz cilvēku, pārējo dzīvo radību un visu zemes klimatu kopumā!"

tad kā tur īsti ir? ir pierādīts vai tomēr nav?

 14  0 atbildēt

Neņemot vērā faktu, ka skolā neesi gājis, jūrnieki jau būs divas trīs paaudzes kas pastāvīgi ir pakļauti čupai antenu un ar veselību visiem viss ir kārtībā, pat labākā kā citām profesijām, un tur nav visādi sūda G, bet daudz nopietnākas lietas.. un paņemot vēsturi kad parādījās pirmās antenas kurām reāli klāt nevarēja iet..

ņefig visādus pašpasludinātos pseidozinātniekus klausīties

 14  0 atbildēt

Ar mani viss būs OK  - es ap galvu folija apsēju nēsāšu un gulēšu metāla kastē.  emotion 

 13  0 atbildēt
Agnese Rakovska, tā Tu?
 12  0 atbildēt

Palasījos šito garadarbu. Visu vienā piegājienā es nespēju izlasīt, jo vairākas reizes piemigu. Dikti atvainojos.  emotion 

Uzliku galvā savu folijas cepurīti un ietinos palagā. Došos, ka es pa taisno uz kapiem. Tā būs drošāk... un veselīgāk arī.  emotion 

 11  0 atbildēt

Un kāds sakars ir Muska Starlink 20k satelītiem ar 5G mobilo tīklu? emotion

 11  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »