local-stats-pixel fb-conv-api

14 ikdienišķi priekšmeti, kuriem ir kāds apslēpts triks33

972 7

Ikdienā mēs izmantojam ļoti daudz un dažādas lietas un priekšmetus, un nereti pēc daudzu gadu lietošanas, mēs par tām uzzinām ko jaunu. Šajā rakstā ir iekļauti 14 priekšmeti no mūsu ikdienas dzīves, kas, iespējams, tevi pārsteigs ar savu «apslēpto» triku.

972 7 33 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 33

0/2000

1. nekādas atskabargas mērlentā nav.. un nevar būt...  - galā ir vienkārša aizķere, bet ar to veikt kaut cik samanāmu atzīmi ir bezcerīgi, un vienkārši neloģiski.. - šis ir mīts, nekas vairāk.. 

2. skurvjgriežņi - rokturis ir ROKAI, nevis uzgriežņu atslēgai - 90% tas būs vienkārši apaļš, pie tam ar gumijas aizsargkārtu, lai būtu ērts.. 

3. caurumi katlu galos ir pavisam banāla iemesla dēļ, lai tos varētu pakārt pie sienas/plauktā... - kāds ir mēģinājis iestutēt virtuves lāpstiņu tādā caurumā? - aizejiet uz virtuvi un pamēģiniet.. - "hren"jums tas izdosies..., 

4. curums atslēgas apakšā, nav domāts lai iztecētu ūdens- kurš idiots atslēgu izmantos zem ūdens?

- tas ir domāts vienkāršam mērķim - eļļošanai, vai lai ielieto pretsasalšanas šķidrumu...

- kvalitātīvās atslēgās no aukšās ūdens nemaz netiek...

un visneidzot - mits par skaitli 57 - nu kur tāds marazna izdomāts? - to ka tā ir 57 veisksmīgā recepte - tas nevienam nav ienācis prātā? vai paskatīties Helmens mājaslapā?

- pamēģiniet dauzīt pa pudeles kakliņu - lai ko dabūtu ārā - "xxx" jums nekas nesanāks .. ja skatās no šāda viedokļa, tad tam ciparam būtu jābūt - pudeles apakšā...

55 0 atbildēt

10. Tā bedrīte domāta, lai trauks nepieliptu uz slapjas virsmas, un tu neapplaucētos ar ko karstu.  emotion 

42 0 atbildēt
Viedtālruņos otrs mikrofons ir bieži izmantots sarunas laikā kā trokšņu slāpētājs digitālā ceļā iegūts un video uzņemšanas laikā kalpo abi mikrofoni stereo skaņas ierakstīšanai.
9 0 atbildēt
Dažus zināju, daži likās bezjēdzīgi.
9 0 atbildēt

metaala podzinnas...  emotion ,taas ir kniedes un to funkcija ir pashsaprotama

no 14 lietaam rakstam atbilst tikai 4,no kuraam puse nav apsleeptas,bet loggiskas - sviitrinnas uz f un j,birstes uz eskalatora,paliek tikai benziinbaaka(neko taadu saviem autinniem neesmu noveerojis) un cepures...taatad tikai cepures,kas izklausaas diezgan ticami,bet,kas zin,kas zin emotion

7 0 atbildēt

lietderīgi emotion 

7 0 atbildēt

Jāpērk cepure ar lielu bumbuli!!  emotion 

6 0 atbildēt
Puse huinja
6 0 atbildēt

atslēgai caurums ir netikai lai izvadītu šķidrumu, bet arī lai saeļļotu mehānismu!

5 0 atbildēt

Pēterburgas metro eskalātoriem to birstīšu nav. Vispār kaut ko ielaist spraugā star pakāpieniem nav iespējams, jo tā mazāka par 1-1.5mm.

5 0 atbildēt

 emotion  emotion 

5 1 atbildēt

zemajiem grieztiem emotionemotionemotion

4 0 atbildēt

 emotion 

3 0 atbildēt
Nesen redzēju identisku video
3 0 atbildēt
Par 12. neticēju. Atradu medikamentu pudelīti ar tāda mehānisma vāciņu, apgriezu otrādi, pagriezu un ... nekas nenotika. Mehānisms arī kājām gaisā strādā tā, kā tam ir jastrada, un vācins palika savā vietā.
3 0 atbildēt

 emotion 

2 0 atbildēt
14. tieši ievada šķidrumu. Caurums domāts lai ieeļotu atslēgu.
2 0 atbildēt

 emotion 

1 0 atbildēt

emotion

1 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt