Pievieno testu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Pārbaudi sevi: atpazīsti slavenības un viņu slavenos dubultniekus!

Pārbaudi sevi: atpazīsti slavenības un viņu slavenos dubultniekus!Pārbaudi sevi: atpazīsti slavenības un viņu slavenos dubultniekus!
Testi
nav noslēpums, ka pasaulē katram cilvēkam ir dubultnieks un reizēm pat vairāk kā viens. arī slavenībām ir dubultnieki, bet pavisam traki kļūst tad, kad abi ir slaveni. nav noslēpums, ka pasaulē katram cilvēkam ir dubultnieks un reizēm pat vairāk kā viens. arī slavenībām ir dubultnieki, bet pavisam traki kļūst tad, kad abi ir slaveni. nav noslēpums, ka pasaulē katram cilvēkam ir dubultnieks un reizēm pat vairāk kā viens. arī slavenībām ir dubultnieki, bet pavisam traki kļūst tad, kad abi ir slaveni.
kaķūns , 12.02.19 16:26
4296

Izpildi testu un uzzini, ar ko kopā Tu pavadīsi Valentīndienu!

Izpildi testu un uzzini, ar ko kopā Tu pavadīsi Valentīndienu!Izpildi testu un uzzini, ar ko kopā Tu pavadīsi Valentīndienu!
Testi
Valentīndiena vairs nav aiz kalniem, šī ir lieliska iespēja Tev paskatīties veiksmei acīs un uzzināt, kas Tevi sagaida pēc divām nedēļām! 5 jautājumi un atbilde būs Tev rokās! Valentīndiena vairs nav aiz kalniem, šī ir lieliska iespēja Tev paskatīties veiksmei acīs un uzzināt, kas Tevi sagaida pēc divām nedēļām! 5 jautājumi un atbilde būs Tev rokās! Valentīndiena vairs nav aiz kalniem, šī ir lieliska iespēja Tev paskatīties veiksmei acīs un uzzināt, kas Tevi sagaida pēc divām nedēļām! 5 jautājumi un atbilde būs Tev rokās!
matilde , 08.02.19 16:34
6262

Kurš no «Sirdsmīļās Monikas» tēliem esi Tu?

Kurš no «Sirdsmīļās Monikas» tēliem esi Tu?Kurš no «Sirdsmīļās Monikas» tēliem esi Tu?
Testi
Izpildi testu un uzzini, kas Tu esi - jestrā un dzīvelīgā Monika, viņas laiskais vīrs Roberts, vai arī nedaudz kaitinošie, bet tomēr lieliskie kaimiņi Hilda un Žanis. Izpildi testu un uzzini, kas Tu esi - jestrā un dzīvelīgā Monika, viņas laiskais vīrs Roberts, vai arī nedaudz kaitinošie, bet tomēr lieliskie kaimiņi Hilda un Žanis. Izpildi testu un uzzini, kas Tu esi - jestrā un dzīvelīgā Monika, viņas laiskais vīrs Roberts, vai arī nedaudz kaitinošie, bet tomēr lieliskie kaimiņi Hilda un Žanis.
EV1TA , 05.02.19 17:44
3287

Balstoties uz to, kāds Tu esi šajā dzīvē, uzzini, kas Tu biji iepriekšējā

Balstoties uz to, kāds Tu esi šajā dzīvē, uzzini, kas Tu biji iepriekšējāBalstoties uz to, kāds Tu esi šajā dzīvē, uzzini, kas Tu biji iepriekšējā
Testi
Vai Tu tici reinkarnācijai jeb pārdzimšanai? Ja Tava atbilde ir «Jā», tad iesaku izpildīt šo 100% patieso testu, jo es zinu visu! Vai Tu tici reinkarnācijai jeb pārdzimšanai? Ja Tava atbilde ir «Jā», tad iesaku izpildīt šo 100% patieso testu, jo es zinu visu! Vai Tu tici reinkarnācijai jeb pārdzimšanai? Ja Tava atbilde ir «Jā», tad iesaku izpildīt šo 100% patieso testu, jo es zinu visu!
matilde , 03.02.19 11:23
10363

Vai tev garšo gurķi?

Vai tev garšo gurķi?Vai tev garšo gurķi?
Testi
ŠIS NOTEIKTI BŪS VIENS NO LABĀKAJIEM TESTIEM, KO BŪSI PILDIJIS... KAPĒC ES SAKU, KA BŪS VIENS NO LABĀKAJIEM, ŠIS NOTEIKTI BŪS LABAKAIS TESTS KO BŪSI PILDIJIS.... NEAIZMIRSTI IEKAPĀT PLUSU UN PATEIKTIES PAR ŠO IDEĀLO TESTU ŠIS NOTEIKTI BŪS VIENS NO LABĀKAJIEM TESTIEM, KO BŪSI PILDIJIS... KAPĒC ES SAKU, KA BŪS VIENS NO LABĀKAJIEM, ŠIS NOTEIKTI BŪS LABAKAIS TESTS KO BŪSI PILDIJIS.... NEAIZMIRSTI IEKAPĀT PLUSU UN PATEIKTIES PAR ŠO... ŠIS NOTEIKTI BŪS VIENS NO LABĀKAJIEM TESTIEM, KO BŪSI PILDIJIS... KAPĒC ES SAKU, KA BŪS VIENS NO LABĀKAJIEM, ŠIS NOTEIKTI BŪS LABAKAIS TESTS KO BŪSI PILDIJIS.... ...
Ciema Sensejs , 02.02.19 16:32
93300

Tu NEDRĪKSTI bučoties, ja šajā testā nevari iegūt vismaz 7 punktus!

Tu NEDRĪKSTI bučoties, ja šajā testā nevari iegūt vismaz 7 punktus!Tu NEDRĪKSTI bučoties, ja šajā testā nevari iegūt vismaz 7 punktus!
Testi
Mēs visi esam bučojušies, vai ne? Nu reti kurš to vēl nav paspējis izdarīt, bet ne par to runa šoreiz. Šajā testā ir 10 it kā vienkārši, bet tomēr grūti jautājumi, kas nezinātājiem varētu sagādāt galvassāpes. Pārbaudi savas zināšanas par skūpstīšanos un noskaidro, vai Tu DRĪKSTI to vispār darīt. Mēs visi esam bučojušies, vai ne? Nu reti kurš to vēl nav paspējis izdarīt, bet ne par to runa šoreiz. Šajā testā ir 10 it kā vienkārši, bet tomēr grūti jautājumi, kas nezinātājiem varētu sagādāt... Mēs visi esam bučojušies, vai ne? Nu reti kurš to vēl nav paspējis izdarīt, bet ne par to runa šoreiz. Šajā testā ir 10 it kā vienkārši, bet tomēr grūti...
matilde , 30.01.19 17:28
9308

Vai vari atpazīt vecās latviešu dziesmas, ja redzi vienu kadru no videoklipa?

Vai vari atpazīt vecās latviešu dziesmas, ja redzi vienu kadru no videoklipa?Vai vari atpazīt vecās latviešu dziesmas, ja redzi vienu kadru no videoklipa?
Testi
Šis tests nebūs pa spēkam jaunajiem. Lai atminētu pareizi visas dziesmas, Tev ir jābūt vismaz 18 (!!!) gadus vecam. Vai arī Tev ļoti dīvaina gaume mūzikā. Tā kā es apzinos to, ka šis tests ir grūts, jo kvalitāte no mūzikas videoklipiem, kas ir publicēti Youtube, ir šausmīga, tad es mazliet atviegloju Jūsu dzīvi - atbilžu variantos pārsvarā ir tā grupa vai izpildītājs,... Šis tests nebūs pa spēkam jaunajiem. Lai atminētu pareizi visas dziesmas, Tev ir jābūt vismaz 18 (!!!) gadus vecam. Vai arī Tev ļoti dīvaina gaume mūzikā. Tā kā es apzinos to, ka šis tests ir grūts, jo kvalitāte no... Šis tests nebūs pa spēkam jaunajiem. Lai atminētu pareizi visas dziesmas, Tev ir jābūt vismaz 18 (!!!) gadus vecam. Vai arī Tev ļoti dīvaina gaume mūzikā. Tā kā es apzinos...
EV1TA , 20.01.19 01:24
0346

Vai Tu zini, kurā Latvijas pilsētā ražotas šīs preces?

Vai Tu zini, kurā Latvijas pilsētā ražotas šīs preces?Vai Tu zini, kurā Latvijas pilsētā ražotas šīs preces?
Testi
Šajā testa Tev būs jāatbild: kurā Latvijas pilsētā ir tikušas ražotas šīs preces un varbūt pat tās tiek ražotas arī tagad.. Šajā testa Tev būs jāatbild: kurā Latvijas pilsētā ir tikušas ražotas šīs preces un varbūt pat tās tiek ražotas arī tagad.. Šajā testa Tev būs jāatbild: kurā Latvijas pilsētā ir tikušas ražotas šīs preces un varbūt pat tās tiek ražotas arī tagad..
pyrathe , 12.01.19 19:22
5282
« 1  2  3  4  5 »