Pievieno testu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Cik gudrs tu esi: Pārbaudi savas vispārējās zināšanas

Cik gudrs tu esi: Pārbaudi savas vispārējās zināšanasCik gudrs tu esi: Pārbaudi savas vispārējās zināšanas
Testi
Zināšanas ir kā glābšanas rinķis uz kuģa. Tas var nostāvēt nevajadzīgs, bet labāk zināt atrašanās vietu, lai vajadzības gadījumā būtu, ko izmantot. Vai tev tāds ir? Vai arī vienkārši ceri uz kuģošanu mierīgos ūdeņos? Zināšanas ir kā glābšanas rinķis uz kuģa. Tas var nostāvēt nevajadzīgs, bet labāk zināt atrašanās vietu, lai vajadzības gadījumā būtu, ko izmantot. Vai tev tāds ir? Vai arī vienkārši ceri uz kuģošanu mierīgos ūdeņos? Zināšanas ir kā glābšanas rinķis uz kuģa. Tas var nostāvēt nevajadzīgs, bet labāk zināt atrašanās vietu, lai vajadzības gadījumā būtu, ko izmantot. Vai tev tāds ir? Vai arī vienkārši ceri...
Lestets , 15.06.19 12:07
2269

Vai zini, kā pareizi jāraksta šie divdabji?

Vai zini, kā pareizi jāraksta šie divdabji?Vai zini, kā pareizi jāraksta šie divdabji?
Testi
Šī ir Tava iespēja pārbaudīt un, iespējams, uzlabot savas latviešu valodas zināšanas. Izpildi testu un liec skolotājai ar sevi lepoties! Šī ir Tava iespēja pārbaudīt un, iespējams, uzlabot savas latviešu valodas zināšanas. Izpildi testu un liec skolotājai ar sevi lepoties! Šī ir Tava iespēja pārbaudīt un, iespējams, uzlabot savas latviešu valodas zināšanas. Izpildi testu un liec skolotājai ar sevi lepoties!
The Diāna , 12.06.19 13:35
2147

Tests par Latviju...

Tests par Latviju...Tests par Latviju...
Testi
Šajā testā Jūs varēsiet novērtēt savas zināšanas par un ap Latviju... Es vēlos zināt kāds būtu jūsu rezultāts, tāpēc rakstiet komentārā rezultātus, un attieksmi pret testu! Lai labi pildās! Šajā testā Jūs varēsiet novērtēt savas zināšanas par un ap Latviju... Es vēlos zināt kāds būtu jūsu rezultāts, tāpēc rakstiet komentārā rezultātus, un attieksmi pret testu! Lai labi pildās! Šajā testā Jūs varēsiet novērtēt savas zināšanas par un ap Latviju... Es vēlos zināt kāds būtu jūsu rezultāts, tāpēc rakstiet komentārā rezultātus, un attieksmi pret testu!...
viktorija berzina , 11.06.19 11:36
582

TESTS LATVIEŠIEM. Jālieto burts «a» vai «ā»?!

TESTS LATVIEŠIEM. Jālieto burts  «a» vai «ā»?!TESTS LATVIEŠIEM. Jālieto burts  «a» vai «ā»?!
Testi
Esi pārliecināts, ka zini, kā ir pareizi? Izpildi testu un pierādi, ka vari iegūt 100%. Neaizmirsti padalīties ar rezultātu! Esi pārliecināts, ka zini, kā ir pareizi? Izpildi testu un pierādi, ka vari iegūt 100%. Neaizmirsti padalīties ar rezultātu! Esi pārliecināts, ka zini, kā ir pareizi? Izpildi testu un pierādi, ka vari iegūt 100%. Neaizmirsti padalīties ar rezultātu!
The Diāna , 10.06.19 23:02
0342

Tests LATVIEŠIEM! Vai spēj atbildēt pareizi uz visiem 10 jautājumiem?

Tests LATVIEŠIEM! Vai spēj atbildēt pareizi uz visiem 10 jautājumiem?Tests LATVIEŠIEM! Vai spēj atbildēt pareizi uz visiem 10 jautājumiem?
Testi
Pārbaudi savas zināšanas! Ja Tev patīk šādi testi, tad iesaku izpildīt vakardienas karstāko testu - Vai pārzini «ka» un «kad» lietojumu? Pārbaudi savas zināšanas! Ja Tev patīk šādi testi, tad iesaku izpildīt vakardienas karstāko testu - Vai pārzini «ka» un «kad» lietojumu? Pārbaudi savas zināšanas! Ja Tev patīk šādi testi, tad iesaku izpildīt vakardienas karstāko testu - Vai pārzini «ka» un «kad» lietojumu?
matilde , 07.06.19 11:39
9322

Vai vari atpazīt 15 Latvijas pilsētas pēc to ģerboņiem?

Vai vari atpazīt 15 Latvijas pilsētas pēc to ģerboņiem?Vai vari atpazīt 15 Latvijas pilsētas pēc to ģerboņiem?
Testi
15 dažādu pilsētu ģerboņi, 2 atbilžu varianti, tikai viena atbilde ir pareiza. Tavs uzdevums pavisam vienkāršs - izvēlies pareizo! 15 dažādu pilsētu ģerboņi, 2 atbilžu varianti, tikai viena atbilde ir pareiza. Tavs uzdevums pavisam vienkāršs - izvēlies pareizo! 15 dažādu pilsētu ģerboņi, 2 atbilžu varianti, tikai viena atbilde ir pareiza. Tavs uzdevums pavisam vienkāršs - izvēlies pareizo!
matilde , 28.05.19 16:08
1188

Algebras tests iesācējiem. Vari dabūt vismaz 4?

Algebras tests iesācējiem. Vari dabūt vismaz 4?Algebras tests iesācējiem. Vari dabūt vismaz 4?
Testi
Ir cilvēki, kuriem padodas matemātika, un ir cilvēki, kuriem līdz pat nāves brīdim murgos rādīsies Pitagora teorēma, jo katete kvadrātā plus katete kvadrātā ir hipotenūza kvadrātā. Šis algebras tests ir ļoti viegls. Nu tik viegls, ka pat man nesagādāja grūtības atbildēt uz visiem 10 jautājumiem pareizi. Izpildi un pārbaudi, vai vari iegūt visus 100%! Ir cilvēki, kuriem padodas matemātika, un ir cilvēki, kuriem līdz pat nāves brīdim murgos rādīsies Pitagora teorēma, jo katete kvadrātā plus katete kvadrātā ir hipotenūza kvadrātā. Šis algebras tests ir ļoti viegls. Nu tik... Ir cilvēki, kuriem padodas matemātika, un ir cilvēki, kuriem līdz pat nāves brīdim murgos rādīsies Pitagora teorēma, jo katete kvadrātā plus katete kvadrātā ir hipotenūza kvadrātā. ...
matilde , 27.05.19 15:59
0101