23

 193  7

Sveiki Spoki, ieskats dažādos ieteikumos kā izdzīvot ar 100€ mēnesī, kā arī ēdienkarte priekš studentiem, kura varētu būt Tev noderīga plānojot savu mēneša budžetu!

Komentāri 23

0/2000
Eh jau apnikušie šitie 100 EUR raksti
 13  0 atbildēt

bez šmigas tīri paikā ar simtnieku mēnesi varu izvilkt, bet tas knapinoties.. taupīt nemāku.. koju laiki ar pagājuši.. tajos arī neknapinājos, jo pa vasarām sapelniju tā, ka pietiek visam gadam un pašam jau tajos laikos bija mikrouzņēmums ar minimālu peļņu..

 

Vairumu jau piesilda vecāki un vairums ar to naudu nokož/nopīpē un tad jāknapinas..

man vecāki nedeva nevienu santīmu.. ja baigās auzas bija tad aizņēmos no mātes

 5  0 atbildēt

baac..kā ta var? Man nedēļā aiziet simtiņs! Vienīgais nepamanu no kurienes man tā nauda rodās! It kā  nav,bet tērēt ir ko! 

 1  1 atbildēt
Ja jūs domājat, ka students var izdzīvot ar 100 eur mēnesī, tad jūs noteikti neesat studējuši mākslu, kur lielākā daļa līdzekļu aiziet kancelejas precēm
 1  1 atbildēt
Nu nez nez es tik par majokli 950€ atdodu katru menesi 100€ partika aiziet 3 dienas pat atrak ja pipes perku
 0  0 atbildēt

Šitie raksti vesalu nedēļu ir topā 

 0  0 atbildēt
Ja tev ir simts €. Lbk kko nopirkt par 75-85€ esesā. Pielabot bišķi. Un pārdot dārgāk. Tā uzkrasi pieredzi,gan pirkšana,gan pārdošana. Kā arī klientus. Un no 100,divu nedēļu laikā,var dabūt atpakal ar uzviju. Tik students ir slinks kā maita. Tpc lbk ir dzīvot pēc šīs,bomžpaket tabulas
 0  0 atbildēt
Labāk silts ēdiens reizi 4 dienās. Var nopirkt cūku ādas, 30 centi kilogramā, sagriezt gabaliņos un uzcept. Ēdiens sārīgs un vēl.taukus uz maizītes var uzsmērēt - nedēļai pietiek!
 0  0 atbildēt