5

 43  1

Manu prāt mūsdienās būt par skolēnu nav tik viegli. Es to ļoti labi zinu jo pati esu skolniece un mācos divās skolās un pietams papildus mācos to ko nevar iemācīt skolā Angļu valodas stundās. Mūsdienās ir svarīga laba izglītība, jo bez tās nevar dabūt normālu darbu, labā izglītībā iekļauts arī svešvalodu zinašana.

Pirmā lieta, kas palīdz gan skolā, gan mājās ir atbalsts. Nākamā lieta, draugi, jā jā tieši draugi, jo draugi var atbalstīt, var palīdzēt mācībasun uzklausīs. Un tā var turpināt un turpināt.

Pirmā lieta, kas apgrūtina skolēnu dzīvi un mācības ir vienaudžu negatīvā attieksme. Otrā lieta, ir smagas somas, to svars pārsniedz normu un, jo vecāks skolēns, jo smagāka soma. Trešā lieta, bērniem kas var izdarīt un izpildīt vairāk stundās nav īstas iespējas attīstīties tajā priekšmetā. Nākamā lieta ir tā paša skolēna slinkums, kas patiešām traucē mācīties. Patiesībā ir daudz iemeslu un lietu kuras traucē un apgrūtina dzīvi, bet manu prāt visas grūtības un problēmas ir lai mēs mācāmies tās atrisināt. Un tagat pamēģini izdarīt savu secinājumu no tā visa ko tu izlasīji!

(Es atvainojos, ja ir kādas kļūdas. Un lūgums nevērsties pret mani negatīvi un novērtēt šo rakstu, jo šis ir mans pirmais raksts.) Paldies, par izrādīto interesi, un novēlu labu dienu! (Un vēl rakstiet, ja gribat turpinājumu.) null

Komentāri 5

0/2000

Nabaga skolnieki. Ko darīs, kad būs jāsāk strādāt, fizisks darbs, padsmit stundas...   

 2  0 atbildēt

Viss atkarīgs no paša.ja raksturs smags:vainīgs būs puspagasts.  

 1  0 atbildēt

Vienaudžu negatīvā attieksme mūs pavada visu mūžu- pasmejies par to. 

 1  0 atbildēt

Koa?  

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt