Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
Linda
0
36

1.septembrī ir milzum tradīciju, kas ļauj katrai ģimenei atzīmēt šo dienu savādāk.

Es vairs neesmu skolniece, bet man tik un tā šī diena ir īpaša ar to, ka uz ielām var apbrīnot skolniekus, kas, sapucējušies un ar ziediem rokās, dodas satikt savus pirmos vai sen neredzētus skolotājus un klasesbiedrus. Tā ir tradīcija, kas neizzūd cauri laikiem un ir iegājusi katrā ģimenē.

Pēc pirmā septembra svinībām daudzām ģimenēm ir tradīcija - kafejnīcas apmeklējums pēc skolas pasākuma. Bērni apspriež ar vecākiem šīs dienas notikumus, tālākos skolas plānus un bauda kādu garšīgu desertu. Tā bērni var atpūsties un noskaņoties mācībām.

Vēl viena tradīcija, kas ir bieži sastopama - kino apmeklējums. Te, protams, iesaistās arī daudzi kinoteātri, kas izdomā īpašus piedāvājumus. Vecāki ļauj saviem bērniem pašiem izvēlēties multeni, ko viņi grib noskatīties un, protams, nopērk arī gardumus kinoseansam.

Esmu ievērojusi, ka daudzas ģimenes dodas uz fotosesiju, lai iemūžinātu šo notikumu. Ļoti labas atsauces Internetā ir guvusi fotostudijas.lv, kas rīko arī tādu fotosesiju, kas piemērota tieši šai dienai. Tā bērni iegūst daudz fotogrāfiju, kas atgādina par šo dienu arī pēc ilgāka laika. Atsauce zemāk.

Daudzi studenti, kas jau ir beiguši skolu vai pat universitāti, ar prieku dodas apsveikt skolotājus, kas ir ļoti aizkustinoši un ir kļuvis par sava veida tradīciju.

Secinājumos gribētu apsveikt visus skolēnus un studentus, kas šogad pakāpušies par vienu mācību pakāpienu augstāk, kā arī novēlēt iegūt jaunas zināšanas un pieredzi, ko nākotnē varēs pielietot praksē .

1septembris Autors: Fosilija Tradīcijas 1. septembrī
1.

1.septembris

0
36
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Recidīvists
  SAMSS 01.09.17 21:56
0
0

  

Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa Admins iesakaMedaļa Barojos ar hotdogu
  Charged 29.03.18 17:26
0
0