1

 39  0

Vienā no Latvijas Universitātes (LU) modernākajām ēkām, Akadēmiskā centra Dabas mājā, piektdien, 10. maijā, vidusskolēni tiek aicināti kopā ar Universitātes mācībspēkiem sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem. Skolēni varēs bez maksas saņemt praktiskus padomus, ko svarīgi ņemt vērā, gatavojoties eksāmeniem, kā arī uzzināt par studiju iespējām LU.

Vairāki LU pasniedzēji, kas ir savu nozaru speciālisti un arī saistīti ar dažāda veida pārbaudījumu sastādīšanu un vērtēšanu, koncentrētu lekciju ciklā skolēniem jau otro gadu sniegs padomus, ko vērts atkārtot pirms gaidāmajiem eksāmeniem. LU pasniedzēji norādīs arī uz visbiežāk pieļautajām kļūdām eksāmenos iepriekšējos gados.

LU mācībspēki sniegs padomus tādos mācību priekšmetos kā latviešu valoda, matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika un vēsture. Vēstures eksāmenam sagatavoties palīdzēs Liene Riekstiņa, bet bioloģijas – Līva Pētersone, kuras abas ir LU maģistra studentes un paralēli jau strādā skolā, arī Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā. Latviešu valodā padomus sniegs LU Humanitāro zinātņu fakultātes Latvistikas un baltistikas nodaļas docente Inta Urbanoviča, fizikā – LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes pasniedzēja Virgīnija Vītola, bet ķīmijā – LU Ķīmijas fakultātes asociētais profesors Jānis Švirksts. Arī šogad padomus matemātikā sniegs LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes pētniece un lektore Maruta Avotiņa.Komentāri 1

0/2000
 1  0 atbildēt