7

 83  1

Sveicināti spoki un spocenes. Ziemassvētki ir klāt, Jaunais gads vairs nav aiz kalniem. Apņemšanās paveikt neiespējamo pieņemas spēkā. Katru gadu tas schweinis barojas lielāks un mierinām sevi ar domu, ka pieveiksim to nākamgad. Halt!

Tomēr valodu apgūšana nav tikai kārtējā Jaunā gada apņemšanās, tā ir aktuāla daudziem spokiem viscauru gadu. Arī vecajiem krabjiem, kas šeit apgrozās, nekad nav par vēlu.

Ar svešvalodu pasniegšanu skolās paliek ar vien labāk, ne katrs skolotājs spēj piesaistīt studenta interesi, bet ar mācību materiālu nav slikti. Citi bērni satalītu vien skatoties, viņi iemīļļotās pāraides, valodu apguvuši, ka citiem skauža nāk, tāda dzīve. Tāpēc nav jāpadodas, jo varenāks jutīsies, ja apgūsi to grūtakā ceļā, sevišķi vecāki ļaudis, kuriem tas var vairs nebūt tik viegli. Vecs, bet spējīgs. "Self high-five, I still have it."

Labi, neaizkavēšu jūs ar liekām runām. Sametīšu un aprakstīšu linkus uz vērtīgiem svešvalodu apguves materiāliem, arī bezmaksas, un arī piratizējamiem protams. Tas būs noderīgi arī cilvēkiem, kuriem praktiski nav nekādu zināšanu izvēlētājā svešvalodā.

Pievienotie video

Izmantotie avoti:
http://Out of Life

Komentāri 7

0/2000
Es ar Duolingo palīdzību apguvu franču valodas pamatus tādā līmenī, lai varētu saprast vienkāršus tekstus no bērnu grāmatām (un tādā veidā uzlabot savas zināšanas)
 4  0 atbildēt
Ar Duolingo es iemācījos krievu valodu, bet brīdinu, ka tur iemāca ar nelielu akcentu, no kura man tagad grūti atradināties xD
 2  0 atbildēt

Rosetta Stone ir mēģināts. Ja ir jau kaut kādas zināšanas tajā valodā, tad ir OK, var daudz ko vēl iemācīties. Bet ja sāk no nulles, tad tas process liekās tāds bezjēdzīgs.   

 0  0 atbildēt