10

 611  9

Humoristiski ieteikumi kā kojās izdzīvot un uzdzīvot ar 50 eiro lielu kabatasnaudu un vēl uzvārīties kā arī varbūt pat pieņemties svarā. Izklausās neticami un tu domā, ka kaut kas tāds notiek tikai muļķajās amerikāņu filmās? Izlasi un ievērtē.

Nauda mēnesim – 100 eiro.

Komentāri 10

0/2000

manās kojās visi sēž katrs savā istabā ar saviem FB profiliem. Koju sabiedriskā dzīve praktiski izmirusi.

 18  0 atbildēt
Ka var atšūt tos dzeltanos? Pats parvietojos ar auto bet vnk intreses pēc! Mazums dzive vajag ar septito aiztities no maskačkas!
 5  0 atbildēt

Uzlauzt dzīvi ar totalizatoriem! 

 4  0 atbildēt

Kojās Tu uzlaust vari ko citu nevis dzīvi!

 3  0 atbildēt

pa to transportu-kaut ko pastāstīsi?

 2  0 atbildēt

Lūgt ziedot ēdienu no pensionāriem un vēl zagt no istabas biedriem?? Tas jau nu ir pārāk daudz... Turklāt man nesaprast, kā var izzīvot ar 100 eiro mēnesī, ja jāmaksā par kojām, vajag transportam (ja cita varianta nav), plusā vēl normāli jāpaēd, nevis kaut kādi rolltoni un lētie pelmeņi vai lētās desas, kurās samalti ir ragi, nagi, ādas, tauki utt, bet gaļas procents ir praktiski nulle. Kad es no 2006-2010 gadam mācījos profenē, tad ar 100 latiem, jā, latiem, mēnesī varēju zaļi dzīvot - pietika i kojām, i transportam, i normālam ēdienam, i kādiem apaviem un apģērba gabalam. Acīmredzot ietaupīju uz to, ka nesmēķēju. Tagad visur cenas ir pamatīgi kāpušas... 

 7  5 atbildēt
Smirdīgie pedolāči! gāž no kātiem
 1  0 atbildēt

Nesmēķēju... 

 0  0 atbildēt

Nepird ar pilnu dirsu   

 0  0 atbildēt