local-stats-pixel

Verpakovskis spēlēs "Celta"4

 18  4
Latviešu futbolists Māris Verpakovskis karjeru turpinās Spānijas pēc spēka otrajā divīzijas klubā "Celta" no Vigo. Mūsu uzbrucējs, protams, joprojām ir Kijevas "Dynamo" īpašums un uz "Celta" ticis izīrēts.
Atgādinām, ka pagājušo sezonu, arī uz īres tiesībām, Verpakovskis pavadīja Horvātijas klubā "Hajduk" no Splitas, taču sezonas otrajā daļā guva nopietnu savainojumu un vēl līdz sezonas beigām atgriezās "Dynamo" nometnē, kur arī gatavojās jaunajai sezonai un pat aizvadīja pāris mačus Ukrainas dublieru čempionātā. Tagad Verpakovskis dosies uz "Celta". Šis klubs vēl nesen spēlēja Spānijas augstākajā divīzijā ("La Liga"), taču 2006./07. gada sezonā no tās izkrita. Pirmajā gadā otrajā divīzijā "Celta" klājās diezgan švaki - tikai 16. vieta 22 komandu konkurencē, tikai par diviem punktiem apsteidzot izkrišanas zonu. Spānija Verpakovskim nav sveša - 2006./07. gada sezonā "Dynamo" viņu izīrēja šīs valsts augstākās līgas klubam "Getafe", kur Verpakovskis aizvadīja 12 spēles, gūstot vienus vārtus. Bernda Šustera vadībā Verpakovskis ar "Getafe" toreiz aizkļuva arī līdz Spānijas kausa izcīņas finālam, kur piekāpās "Valencia". Verpakovskis: "Būtu priecīgs atgriezties Splitā, kur man ļoti patika, un kur līdzjutēji mani silti uzņēma. Pie tam savainojuma dēļ daudz ko nepaveicu un paliku "parādā" šim klubam. Taču "Hajduk" puse ieturēja pārāk lielu klusuma pauzi, un es izvēlējos "Celta" variantu." Neoficiāla informācija vēsta, ka "Dynamo" aizdevusi Verpakovski "Celta" klubam bez maksas, un spāņiem vienīgi jānodrošina Māra personīgā līguma noteikumu izpilde.
Izmantotie avoti:
http://www.esports.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000
chalis sasapnjojaas par daudz.. un ja veel LV izlasee vinsh kko vareeja paraadiit, tad citaadi ir diezgan izgaazies.
 0  0 atbildēt
gan jau tgd veiksies :)
 0  0 atbildēt
nekads jau super zvaigzne futbola nav...LV limena futbolists...mums jau nav tada limena trenini ka citas futbola lielvalstis, pietrukst labu treneru
 0  0 atbildēt