Par ko nestāsta.
Par lielu, tiešām lielu brīnumu un izņēmumu šoreiz nerakstīšu par saviem draugiem vīrišķajiem hormoniem, bet gan pilnīgi pretēji - šis raksts pilnībā tiks veltīts sievišķajiem hormoniem un to ietekmi uz sievieti.
Un jā, protams, turpināšu nomelnot estrogēnu (tikai no cita rakursa)!
Visapkārt dzirdēti maldinoši mīti, ka vairums gadījumos problēma ir estrogēna trūkumā (kā, piemēram, menopauze u.tml, jaunākām meitenēm PMS, neregulāri cikli). Izrādās ir pilnīgi otrādi - un pat loģiski, ka tā!
_____________________________________________________________________________________________________
Kā var noskaidrot manos iepriekšējos rakstos, sieviešu hormons estrogēns vīrieša asinīs nodara lielu postu, to skaitā pārvērš vīrišķo par sievišķo un ir atrodams principā jebkur, bet, kā izrādās, estrogēns nodara ļaunumu ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm. Jā, nepārklausījies! Tieši tā - gan vīrieši, gan sievietes cieš no šī hormona pārdabiskā daudzuma MŪSDIENĀS.
________________________________________________________________________________________________________
Kā jau minēju iepriekšejos rakstos, vidējais vīriešu hormona daudzums pasaulē ir samazinājies par 50% pēdējo 50 gadu laikā, sieviešu hormons pasaulē turpina dominēt, meitenes pubertāti sasniedz ātrāk, nekā puiši. Un visas tās nedabiskās slimības un kaites, liekā svara problēmas, "menboobs" kas parādījušās pēdējo gadu laikā? Pateikšu priekšā, – tas NAV no liekām kalorijām – vari ēst un neēst cik vien gribi, – ja nesekosi līdzi saviem hormoniem, svaru nezaudēsi, sarežģīsi dzīvi, ātri novecosi, kā arī palielināsi iespēju saslimt ar dažādām slimībām, piemēram, vēzi.
Viens no ievērojamākajiem hormoniem, kam jāpievērš uzmanība ir estrogēns.
________________________________________________________________________________________________________