local-stats-pixel

Lietuvas izlase ceturtdaļfinālā spēlēs pret Ķīnu4

25 4
Uzvarētāju rindās ar 19 gūtiem punktiem izcēlās Ioanis Bourousis un Vasileios Spanoulis, savukārt mājinieku valstsvienības rindās rezultatīvākais bija Mins - viņam 16 punkti un piecas zem groziem izcīnītas bumbas. B apakšgrupā šodien vēl paredzētas divas spēles - Spānija tiksies ar Angolu, bet ASV eksaminēs Vāciju. Pekinas olimpiskās spēles Basketbola turnīra B apakšgrupas spēle Grieķija - Ķīna 91:77 Grupas tabula B grupa Vieta Komanda U-Z P 1. ASV 4-0 8 2. Grieķija 3-2 8 3. Spānija 3-1 7 4. Ķīna 2-3 7 5. Vācija 1-3 4 6. Angola 0-4 4 Izmantotie resursi:
Lietuvas basketbola izlases pretiniece Pekinas olimpisko spēļu ceturtdaļfināla mačā būs Ķīnas nacionālā valstsvienība. Tas noskaidrojās pirmdien pēc B apakšgrupas mača, kurā ķīnieši ar rezultātu 77:91 piekāpās Grieķijai.
Mačā starp Grieķijas un Ķīnas izlasēm noskaidrojās trešās un ceturtās vietas liktenis B grupā, jo noķert kādu no līdervienībām - Spāniju vai ASV - pat teorētisku izredžu nebija nevienai no mača dalībniecēm. Spēle izvērtās ar labvēlīgu scenāriju grieķiem - pirmais puslaiks tika noslēgts ar 22 punktu handikapu (46:24) un sāncenšiem ar viņu līderi Jao Minu priekšgalā radīt nopietnu apdraudējumu Grieķijas pārsvaram tā arī neizdevās.