6

 49  0

Nacionālais Airsofta Festivāls (The National Airsoft Festival) notiek Anglijā un ir lielākais airsofta pasākums Apvienotajā Karalistē un Eiropā. Jau vārāk kā 10 gadus tas pulcē airsofta spēlētājus, ne tikai no Apvienotās Karalistes, bet arī visas Eiropas. 2018. gadā šajā pasākumā piedalījās vairāk kā 2700 spēlētāji, pietam, apmeklētāju skaitam ir tendence ar katru gadu palielināties. Daudziem airsofteriem šis festivāls ir tik nozīmīgs, ka viņi gatavojas tam jau gadu iepriekš, un ne velti to mēdz devēt par svarīgāko gada notikumu katram airsofta spēlētājam. Pasākums norit divas dienas, un spēlēs notiek ne tikai pa dienu, bet arī naktī. Festivāla organizātori ir padomājuši par visu, lai dalībnieki izbaudītu pavadīto laiku pēc iesējas labāk. Ārpus spēles laukma ir atpūtas zona ar veikaliem, kioskiem un bāru. Ir iespēja gan apskatīt, gan iegādāties jaunu airsofta ekipējumu no vadošākajiem ražotājiem pasaulē. Nereti pasākuma dalībnieki tirgojas arī savā starpā. Būt līdzas ar div ar pus tūkstošiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem rada īpašu atmosfēru, pietam neiegūt jaunus draugus ir gandrīz neiespējami. Airsofts ir sociāls sporta veids, un tas padara Nacionālo Airsofta Festivālu tik populāru, tādēļ, ja esi airsofta spēlētājs, šim pasākumam jābūt tavā darāmo darbu sarakstā!

Komentāri 6

0/2000
Pats arī spēlē?
 2  0 atbildēt

Neesmu airsofta spēlētāja.

 2  0 atbildēt

Nuu.. tāds pozitivus festivāls vien ir salīdzinājumā pret Berget vai Borderwar  bet iesākumam kāmēr sasniedz pilngadību ir baigi ok pēc tam jau var skatīties nopietnāku "festiņu" virzienā.

 2  0 atbildēt
Sīkums. Labi uztrīta sapieru lāpstiņa darbojs klusāk,bet efektīvāk. Pēc tam man paliks tas ekipējums,kuru šitas vairs nenēsās. ....joks,protams....
 1  0 atbildēt