Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
16
1705

Par to, ko var sasniegt parasts cilvēks. Par šķietamo un realitāti. Par labu un ne tik labu pašsajūtu un gandarījumu par paveikto.

Šī ir trešā un noslēdzošā daļa. Ja esi palaidis garām pirmās, tad tās būs te:

http://spoki.tvnet.lv/sports/Ka-man-gaja-ar-merki-uztrenet-sevi/678448

http://spoki.tvnet.lv/sports/Ka-man-gaja-ar-merki-uztrenet-sevi/678603

 Autors: Hardijs12 Kā man gāja ar mērķi - uztrenēt sevi pieklājīgā fiziskā formā? 3. daļa.
Autora bilde
1.  
Iepriekscaronējo daļu mēs... Autors: Hardijs12 Kā man gāja ar mērķi - uztrenēt sevi pieklājīgā fiziskā formā? 3. daļa.
Autora bilde
2.

Iepriekšējo daļu mēs pabeidzām ar to, ka biju kārtīgi notrenējies kādus 9 mēnešus un uztaisīju fotosesiju. Bija liels gandarījums par paveikto. Daudzu paziņu reakcija, mani satiekot, pēc kāda laiciņa bija apmēram tāda: "Wow tu nu gan esi mainījies?^. Parasti atbildēju: "Ai, es te pamazām sāku veselīgāk dzīvot, eju uz zālīti utt." Bet iekšējā sajūta bija aptuveni tāda: . Daudzi interesējās kā izdarīt, ko līdzīgu. Sarunāju zāli un nu cilvēki nāca pie manis arī vingrot. Izveidoju arī vēl vienu video. Tagad pašam skatoties tas liekas mazliet smieklīgs - tā mūzika it kā glābtu pasauli, viss manāmi pārspīlēts utt. Tomēr ļoti pozitīvas atmiņas un liels entuziasms.  

Nākamajā gadā lai gan... Autors: Hardijs12 Kā man gāja ar mērķi - uztrenēt sevi pieklājīgā fiziskā formā? 3. daļa.
Autora bilde
3.

Nākamajā gadā, lai gan zināšanas bija vairāk un trenējos tik pat cītīgi, progress bija krietni lēnāks. Piedāvāja piedalīties arī sacensībās un nolēmu piekrist. Tas gan ir visai jautrs pasākums. Mums bija atsevišķa istaba, kur visi ieziežas ar vielu, kas pēc izskata atgādina zābaksmēri. Tad pirms iziešanas uz skatuves pumpējamies, daži cilāja hanteles, kam tādas līdzi, lai maksimāli piedzītu muskuli ar asinīm un uz skatuves izskatītos iespaidīgāk. Bija interesanti redzēt lielākos Latvijas kultūristus. Lielākā daļa tur, lai gan pilnīgi iztukšoti fiziski un morāli, ir draudzīgi. Finālā gan pelnīti netiku, bet bija forši. Ar to gan mana sacensību karjera beidzās, jo trenējos, lai labi justos, uzturētu sevi formā un būtu pie labas veselības. Visu cieņu tiem, kuri piedalās sacensībās, jo tas ir milzīgs darbs. Lai gan uz skatuves sportisti smaida, patiesībā reizēm ir tuvu tam, lai izslēgtos. Dzert gribas tik ļoti, ka sapņos rādās ūdenskritums. Starp citu, čalis pa kreisi mazāk kā pirms gada draugos prasīja programmu un ēdienkarti, lai beidzot pa nopietno sāktu darbotos. Acīm redzot aizrāva ne pa jokam, jo vēl pēc gada pelnīti uzvarēja līdzīgās sacensībās. 

Vēl pēc gada progress ir... Autors: Hardijs12 Kā man gāja ar mērķi - uztrenēt sevi pieklājīgā fiziskā formā? 3. daļa.
Autora bilde
4.

Vēl pēc gada progress ir praktiski apstājies. Kad audzēju masu palieku mazliet spēcīgāks, mazliet klāt nāk muskuļu masa un arī tauki. Kad metu nost, tad mazliet kļūstu vājāks, mazliet zaudēju muskuļu masu un taukus. Un tā turpu - šurpu. Principā esmu sasniedzis savu ģenētisko maksimumu, ko dabīgi varu sasniegt. Šādā situācijā ir grūtāk sevi motivēt nekā, kad progresu redz pa mēnešiem kā sākumā. Tad atceros cik laba ir pašsajūta, ejot mājās sesdienas rītā pēc kārtīga treniņa - labi padarīta darba sajūta. Un cik dranķīga tā ir, ejot majās sesdienas rītā pēc kārtīga dzerstiņa, jo īpaši, ja iztērēts daudz piķis un zini, ka ka brīvdiena tiks nogulēta, kad pamodīsies vakarā sāpēs galva. Vēl sliktāk, ja esi gājis uz klubu ar domu kādu samuķīt, bet vienkārši piedzēries un plāns nenostrādāja - klasika. Protams, vajag arī iziet sabiedrībā, satikt draugus, mazliet relaksēties no darba nedēļas, pie tam šādu pasākumu rezultātā ir daudz jautras atmiņas. Un jaunība ir tikai viena pie tam ne pārāk gara, bet visu ar mēru. Katram jau savs. 

Otrs ko atceros kad... Autors: Hardijs12 Kā man gāja ar mērķi - uztrenēt sevi pieklājīgā fiziskā formā? 3. daļa.
Autora bilde
5.

Otrs, ko atceros, kad šķiet, ka progresa nav - kāds es biju, kad sāku trenēties. Ja salīdzina ar pirmajiem mēnešiem un tagad, tad šķiet, ka viss iet ļoti labi. Tagad tie svari, kurus nevarēju pacelt pat vienu reizīti, nav pat iesildīšanās. Es to saku ne jau lai tagad sistu sev uz pleca un lielītos, bet gribu parādīt, kas ir iespejams, ja tikko sāc un esi nesaprašanā vai tam, ko dari vispār ir kāda jēga. Jo dienu pa dienai liekas, ka nekas nemainās, bet tici man, vēlak skatoties atpakaļ bilde būs pavisam citādāka. Piemēram, atceros, kad redzēju kā čaļi atspiežās uz līdztekām un daļa pat liek vēl papildu svaru klāt pie jostas. Nolēmu arī pamēģināt. Lai gan tajā laikā svēru vien 57kg, nekas labs man nesanāca - kad sāku laisties lejā, nevarēju īsti līdz galam nolaisties, jo muskuļi neturēja un kritu lejā. Tagad speciāli šim rakstam spokos nofilmeju mazu eksperimenta video. Pieliku pie jostas svaru, kas kopā sver 60kg - tas būtu bijušais es ar nelielu mugursomu. Pie tam pats tagad sveru kādus 25kg vairāik. Un rezultātā sanāca kādas 8 reizes. Nav jau nekas īpašs starp tiem, kuri nopietni trenējas, bet man priekš manis tas ir diezgan ievērojams sasniegums. 

Es pats izmantoju pirms un... Autors: Hardijs12 Kā man gāja ar mērķi - uztrenēt sevi pieklājīgā fiziskā formā? 3. daļa.
Autora bilde
6.

Es pats izmantoju pirms un pēc bildes, lai parādītu izmaiņas. Mēs visi internetā esam tāda tipa bildes redzējuši, kas reklamē kādu produktu vai treniņu programmu. Taisnības labad jāsaka, ka daudzas no šīm varētu būt uzņemtas vienā un tajā pašā dienā. Piemēram, no rīta nofočēties, labās gaismās, ieziedies ar kādu smāķi, piekačāt muskuļus ar asinīm, sasprindzināties līdz maksimumam un hop bilde gatava. Tad līdz vakaram pieēst pilnu punci, vēl papildus to izgāzt, domāju rezultāts būtu graujošs. Ja vēl padarbojas ar photoshop, tad vispār var brīnumus sataisīt. To visu es saku tik tāpēc, ka gribu, lai šis raksts ir patiess un nedod neīstas ilūzijas. Piemēram, es ar savu ģenētiku visu gadu labu sešpaku noturēt nevaru, lai gan trenējos piecas līdz sešas reizes nedēļā un ēdu 90% labo pārtiku. Varu dabūt uz kādu laiku, bet tās ir mocības - visu laiku gribas ēst, paliec nervozs, turklāt krīt arī muskuļu masa līdz paliec ļoti mazs. Katrā ziņā priekš manis tas nav tā vērts. Uz laiku saņemties kādam mērķim var. Piemēram, fotosesijai, ko rādīt mazbērniem kādu dienu, bet ne jau ikdienā. Pieklājīgu formu gan var uzturēt ikviens, kam ir vēlēšanās. 

Laika gaitā ir sanācis... Autors: Hardijs12 Kā man gāja ar mērķi - uztrenēt sevi pieklājīgā fiziskā formā? 3. daļa.
Autora bilde
7.

Laika gaitā ir sanācis satikt diezgan daudz cilvēku, kuri prasīja pēc padoma kā uzlabot savu sportisko formu, kā nomest lieko svaru, kā trenēties, kā uzaudzēt masu, kā ēst utt. Godīgi sakot es kaifoju, kad cilvēks redz pirmos rezultātus, tam iedegas acis un gribas vēl. īpaši fanoju par tiem, kuriem no dabas nav dota tā pateicīgākā ģenētika - ir daudz liekā svara vai ir ļoti vājšs. Tādu gan man diemžēl ir gadījies sastap mazāk, jo šie cilvēki parasti domā, ka neko nevar mainīt, bet tā nav. Piemēram bija vīrietis, kurš tika zem 100kg pirmo reizi kopš 14 gadu vecuma. Tad viena cita meitene, ar kuru tikai parunājām divas reizes pa stundai. Sastādījām ļoti vienkāršu treniņu programmu mājās. Vēl viņa, lai tiktu uz darbu, tagad neizmantoja sabiedrisko transportu, bet gāja ar kājām raitā solī, par cik nebija laika papildus taisīt kardio. Sastādījām arī vienkāršu ēšanas programmu, kuru viņa maksimāli centās ievērot. Pēc kāda pusgada beidzot varēja ielīst veikala drēbēs. Tad vēl viens vīrietis augumā ap 170 cm un svaru gandrīz 100kg. Ārsts saka, ka vai nu jātaisa mugurai operācija vai var mēģināt nostiprināt mugurkaulu ar vingrojumiem. Fizeoterapeits parūpējās par muguras vingrinājumiem iekšējiem muskuļiem un aizsūtīja uz trenažieru zāli. Gada laikā mugura nav perfekta, bet jūtas daudz labāk un svars tagad ap 80kg. Taisnības labad jāsaka, ka daudzi arī sāk un ātri pamet. Katram savs, lai regulāri vingrotu tam ir jāiepatīkas.  

Scaronim visam fitnesa... Autors: Hardijs12 Kā man gāja ar mērķi - uztrenēt sevi pieklājīgā fiziskā formā? 3. daļa.
Autora bilde
8.

Šim visam fitnesa dzīvesveidam redzu tikai plusus - uzlabojas fiziskā forma, pašapziņa, seks, veselība, izskats, garastāvoklis, palielinās gribasspēks, enerģija un jūties labāk, bet tas prasa mazliet disciplīnu. To visu pasakot, uzskatu, ka nav vēlams ieslīgt galējībās, lai nav tā, ka visa dzīve sastāv no vieniem treniņiem, labāk izmācīties kādu jēdzīgu profesiju un sportu atstāt kā hobiju. 

Jau ilgi biju domājis, ka jāveido kāda informācija par to kā trenēties arī latviešu valodā. Tāpēc beidzot esmu nolēmis ķerties klāt. 

1. Šeit spokos domāju izvietot rakstus ar video par to kā uzsākt trenēties konkrētam mērķim. Piemēram, kā izveidoju šo rakstu kā trenēt dibenu un kājas meitenēm: http://spoki.tvnet.lv/sports/Ka-dabut-stingru-apalu-un-smuku-dupsi/677751.

2. Savā youtube kanālā arī būs tie paši treniņu video un vēl dažādas lietas, joki, ikdiena zālē, ko es šodien ēdu utt. Ja ir interese tad paraksties: https://www.youtube.com/user/marulis12 Vēl īsti nesaprotu, bet youtube konts jāpārveido kaut kā pārskatāmāk pa tēmām. Gan ar laiku tikšu ar to galā. 

3. Youtube veidošu arī atsevišķu sadaļu - atbildes uz jautājumiem. Centīšos sadalīt 2. daļās - iesācēju jautājumi, uz kuriem ir skaidra atbilde un grūtāki jautājumi, uz kuriem nav viennozīmīgas atbildes ir tikai viedokļi. Es pameklēšu informāciju kas un kā un centīšos sniegt labāko atbildi, jo joprojām daudz ko pats varu mācīties. Jautājumus var uzdot vai nu facebook lapā https://www.facebook.com/hardijsjanovskisgym vai draugos sameklē Hardijs Janovskis. 

Tas ir visai liels darbs, bet par cik tagad esmu publiski apsolījis, tad atkāpšanās ceļa vairs nav, Ja būs interese, darbošos cik vien būs iespējas.

Ps.

Noslēgumam pievienoju bicepsa treniņu, ko filmējām aptuveni pirms gada. Lai visiem izdodas 

Pievienotie video

16
1705
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [117]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tomeito avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa VidusskolnieksMedaļa Sertificēts spoks
  Tomeito 12.12.13 20:21
85
0

Čalis parāda, ka viņam ir gribasspēks. Da protams, ka skats a***enna. Labāk šādi, ka tu iznāc no dušas, paskaties spogulī un tev ir tāds  , nevis ka tev vēders ir nokarājies un prieks kad atrāk tiec prom no spoguļa.  Bija komentārs- es tevi 1vs1 tāpāt noliktu. Kas tas par domu gājienu? Saprotu 15 gados var tā runāt, bet,  ja tu esi pieaudzis, tā kaušanās bez vajadzības ir pilnīgs stulbums. Čalim + no manis.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.12.13 19:02
87
23
Godīgi? Pārāk narcistiski.

spoku dienas doma

mk162 avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa MaģistrantsMedaļa Bakalaurs
  mk162 12.12.13 20:24
30
0
Nesaprotu kapec jus terejat savu energiju atstajot stulbus komentarus labak aizejiet uz MC donalds! mani reali motivē izskatities un justies labi un ja tev paskatoties spoguli ir iekseji ta sajuta ka tu izskaties sasodit labi! Man butu nosplauties par to ka kautkada ponciku vai sausinu brigade mani uzskata par narcisu!
Sportsmen avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Mani sirdspukstiMedaļa Garīgais līderis
  Sportsmen 12.12.13 19:31
35
8

Visu tavu rakstu sēriju priekš manis nogalināja frāze - nevajag ieslīgt galējības tā,lai dzīve sastāv tikai no treniņiem. Es par treniņiem domāju visur,ejot gulēt,skolā,esot ar meiteni..tā nav galējība,tā ir dzīve.

spoku dienas doma

aivarc avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Teamwork
  aivarc 13.12.13 12:37
25
0

Visiem tiem, kas saka, ka tas ir gejiski, narcistiski, bezjēdzīgi utt. Vai jūsuprāt vīrietim ir jābūt tādam, kurš savu mantību tikai spogulī var apskatīt? Vai tādam kurš iepērkoties nesot pirkumu grozu pa lielveikalu jau elso, bet pie 3km krosiņa jau ģībonī krīt un pēc tam nedēļu pastaigāt nevar? Tā protams ir katra personīgā izvēle, bet es nudien neuzskatu, ka sēdēšana pie TV vai PC, vai bārā būtu vīrišķīgāka nodarbe par iešanu uz zāli.

Ūdensvīrs avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa MaģistrsMedaļa Maģistrants
  Ūdensvīrs 12.12.13 20:20
19
0

atbildot uz spaarkijs komentāru " Riktīgs narcis un prātiņš arī trūk... " Prāta trūkst vai skaudība?

Eima avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Eima 12.12.13 19:48
19
1

Žēl, ka mūsu trenažieru zālē šādi..augumi, nav vairāk...lielāks stimuls man būtu iet 

bamsy avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  bamsy 12.12.13 20:00
19
1

atbildot uz spaarkijs komentāru " Riktīgs narcis un prātiņš arī trūk... " Jēga? Tev meitenes patīk? - Meitēnem patīk muskuļi, nevis alus vēderiņš.

Mornings avatars
Medaļa ZebraMedaļa BotsMedaļa Apēst sirdi kā konfekti
  Mornings 12.12.13 20:41
17
0

Interesanti!

Teikšu godīgi, esmu ļoti par slinku, lai apmeklētu svaru zāles, lai arī kādreiz tāda doma ir bijusi.

Ļoti apbrīnoju cilvēkus, kuri pārvar savu slinkumu, sliktos ieradumus, sāk smagu un neatlaidīgu ceļu pretī labiem rezultātiem. Agri vai vēlu, bet smags darbs atmaksājas. Veiksmi!

A N I M A L avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Recidīvists
  A N I M A L 12.12.13 22:19
17
1

atbildot uz Rich V6 komentāru " Soryy bet kāda jēga no tādiem musk... " Stulbais deģenerāt?! Tu dirs - kāda jēga iet kačāties un tā un šitā. Man ir jautājums Tev ujobak - kāda jēga ir būt tādam tizlenim kā Tev un internetā aizskarošus komentārus likt ? Varu derēt, ka pats esi caurspīdīga kaulu kule, kas tējas krūzi nevar pacelt un tāpēc ir jānoliek tie, kas trenējas, kļūst gan morāli gan fiziski spēcīgi. Un vispār, ej nomirsti *****, pasaule jau tā pilna ar tādiem lohiem kā Tu, būs par vienu sievieti mazāk uz pasaules.  

Hardijs12 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa FledermausisMedaļa Moderatora favorīts
  Hardijs12 12.12.13 23:25
15
0

atbildot uz Sportsmen komentāru " Visu tavu rakstu sēriju priekš man... " Es Tevi saprotu. Man agrāk arī tā bija .. veikalā stāvu pie kases - domāju par treniņu, Kad rest day... nevar noseedeet, gribas uz treninju, esmu darbā, jau plānoju kā paspēt pa pārtraukumu paēst un aizskriet uz tirgu pēc filejas... es joprojām mīlu treniņus. Un tā ir liela daļa manas dzīves. Tomēr godīgi atbildēšu, ka paliekot vecākam, prioritātes mazliet mainās... tas bija mans bērnības sapnis. Kā jau te daži minēja... aptuveni tā... "būtu vismaz ar kaut ko jēdzīgu nodarbojies" es saprotu arī viņus... sor, ka Tevi nenomotivēju... , bet izskatās, ka Tev tas nemaz nav vajadzīgs :D vairāk gribēju motivēt tos, kuri stipri aptaukojušies vai ļoti vāji un domā, ka neko nevar lietas labā darīt! 

Babadūks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Babadūks 12.12.13 19:11
15
1

Nu baigais sekseris tu mums esi wow

buncix avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  buncix 12.12.13 23:04
14
0

Varētu jau protams piesieties un kritizēt par kādām 100 lietām, bet cepuri nost, ka čalis kaut ko dara un uzcep šāda tipa oriģinālrakstiņu spokiem.lv! 

picas gjimis avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa BakalaursMedaļa Doktorants
  picas gjimis 12.12.13 19:21
9
2

"cik tu skaists esi!!!" Man liekas, ka Tu šo rakstu veidoji, lai kko tādu dzirdētu.

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 14.12.13 14:38
7
0

Daži saka, ka esmu pārāk slinks, lai ietu trenēties un blablabla.....  Man šķiet, ka pie vainas nav slinkums, bet attieksme, vai kas tamlīdzīgs, jo es regulāri trenējos un ir dienas kad uznāk tas slinkums un neko negribās darīt, BET es vienalga eju trenēties ar visu slinkumu  :D  un tajā brīdī tas slinkums ātri vien pazūd... laikam man vnk ir liels gribasspēks 

raivisbirch avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Dienas joksMedaļa Vienotība
  raivisbirch 13.12.13 07:48
6
0
Cepuri nost, motivāciju var skuret ar traktoru. Fingers visiem slinkiem un dirsejiem, kas zāli tik bildēs redzējuši
kazue avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  kazue 12.12.13 20:36
6
0

atbildot uz Sportsmen komentāru " Visu tavu rakstu sēriju priekš man... " Piekrītu, it īpaši tā sajūta pēc treniņa, jeb kādā treniņa- vai tā ir svarcelšana, skriešana, bokss, kad beigās atsēdies uz zemes un atspied muguru pret sienu, tā noguruma sajūta un sviedri, ir neatkārtojuma. Tā parāda tevis darīto un sasniegto.

hz ko es gribēju ar šo tekstu pateikt, ko lai saka, man patīk savs treniņš

Vitkins avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pamatskolnieks
  Vitkins 07.11.14 00:49
5
0

Es personīgi tā nevarētu !!! nomiršu kāds mēsls esmu !

buncix avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  buncix 12.12.13 23:14
5
0

atbildot uz Olivera komentāru " Godīgi? Pārāk narcistiski. " po. Tapat pilna LV ar cilvēkiem kas izskatās pēc slotas kāta, bet ego ir debesīs.

Kaijmans avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Dienas joksSpēja Mana Latvija!
  Kaijmans 19.11.15 11:18
4
0

Dzīvoju tik dziļi laukos ,ka svaru zāli neredzēt kā savas ausis. 

« 1  2  3  4  5 »