3

 28  0

Jā, rakstiņš ar tādu virsrakstu ir arī TVnetā.

Nekopēšu tekstu, bet atgādināšu šo cīņu ar poli izmantojot īsu video.

Varbūt šī nebija vistīrākā cīņa, kuru esmu redzējis. Briedim tas arī bija neraksturīgi. Lai vai kā, bet Briedim daudzkārt bija nācies pieciest no pretinieku puses visādas netīrās lietas.

Polim šķita, ka tieši tā - ar netīru boksu viņš tiks līdz finālam pret korekto un nu jau it-kā nedaudz apsūbējušo latvieti.

Pārrēķinājās. Un arī starptautiskā tiesāšana, poļa sūdzības pēc cīņas, kur tika prasīts Briedi diskvalificēt - ir noraidījusi.

Vismaz man par to ir prieks. Jo FB komentāru kaujās ar poļu līdzjutējiem tūlīt pēc cīņas, izskanēja pārāk daudz nievājošu piezīmju gan par Briedi, gan Latviju kopumā. Tas būtu bijis interesanti, kā Glovackis staigātu lepni par uzvaru boksa mačā, kas tiktu piešķirta - ne ringā ?

Līdz šim Mairis cīnījās kā 'pēc grāmatas'. Varbūt tieši tādēļ mūsu čempions iepriekšējā sezonā zaudēja Usikam? Toreiz bija 6. un 7. raundā epizodes, kad Briedis bija pārāk kautrīgs, bet ukrainis jau bija zaudējis orientāciju telpā! Vajadzēja tikai pabeigt!

Tiesa gan, skandāls tad būtu vēl lielāks!

-------

Tātad, noskatieties šo īso video, un izbaudiet!

Pēc Brieža Latvijas boksa dzīvē ilgi nebūs nekā interesanta!

Izmantotie avoti:
http://www.youtube.com

Komentāri 3

0/2000

Manuprāt, tieši Glovackis ir lielākais ieguvējs no šīs cīņas. Domāju, ka Briedis tāpat būtu uzvarējis. Ja Glovackis būtu vienkārši zaudējis parastā cīņā, visi par viņu aizmirstu. Tagad viņam jau ir nozīmēta cīņa par WBC jostu, bet pēc tam atkal jācīnās ar Briedi. Ar šādu skandalozu zaudējumu viņam ir iespēja atkal cīnīties par jostām un dabūt lielo naudu, jo cīņai pret Briedi droši vien būs liela ažiotāža.

 12  0 atbildēt

vecas ziņas

 2  0 atbildēt