9

 126  2

Dark Magician uzliek pauzi dziesmai pauzi. Kā to dziesmu sauca viņš nodomā? Ghost Whisperer? Nē Careless Whisper.

-Bāc, aizsēdejos darbā- Dark Magician īgni nodomā, kad saprot, ka jau vakars vēls. Kā viņš nemanījis, ka jacky un EV1TA no biroja izlavījušies, viņš nesaprot. Dodās viņš lēnām uz liftu. Nospiež pogu. Durvis atverās un iekšā kabīnē puisis dodās. Durvis aizverās un lifts lejup dodās. Durvis norīb un viss kļūst sarkans. Visur griežās asas skaņas nu gandrīz tā itkā Orgazmo tiko atkal būtu dabūjis Nintendo Switch. Dark Magician mēģina izkļut no lifta bet nekā. Lifta avārijas poga spilgti zaļa deg, bet nestrādā. Laikam Strāvonis ticis klāt un krāsas nomainījis. Dark Magician pie sevis nodomā - Kur ir Sasha Aleksandrs, kad tehnika nestrādā?

Beidzot lifts atsak doties lejup. Nogurušais un īgnais Dark Magician pie sevis sabur lielo domu - jāuzspēlē fotospēle un jāieliek jauns uzdevums - ieliec foto, kur redzams kartupelis ar mugurkaulu. Bet tad viņs padomā, ka so uzdevumu spēs uzvarēt tikai rasiks, tāpēc nav jēga likt, jo tad tāpat dabūs ātri vien labot. Ar šīm domām pārņemtais Dark Magician iziet uz Marijas ielas un virsū viņam gariem kātiem agurs skrien. Dark Magician lamājās, bet aši nomierinās, jo uzpūš vējš, kurš ir pilnīgi coldasice. Dark Magician nodrebinās un cenšās taisīt jaku ciet, kad sajūt pamatīgu šoku -Charged met viņam ar CAK un FFTV reizē, kliedzot, ka tas ir jaunais izaicinājums - noķer youtuberi vai ej uz randiņu ar Vilni. Dark Magician negribēdams tā riskēt metās bēgt uz Marijas tālāko galu, bet tur jau priekšā stāv Green Arrow un Artemiis tēmēdami ar bultām. Dark Magician nopūšās, bet ko lai citu dara - bultas vai youtubers, labāk, tomēr youtubers. Kamēr Dark Magician tā spriež, briesmas tik spiež un nez no kurienes izlec pyrtathe un nobrauc pār Dark Magician ar metaldetektoru un pieprasa atdot visu, tajā skaitā riepu ar radžoto protektoru.

Dark Magician zaudējis cerības tikt no šīs vietas laukā sveiks un vesels, sadzird kā viņam pielavās Arthur Morgan vēsturiski bīstams. Morgan pamana, kam lavās klāt un pārsaucās, par citu atkal izliekās. Dark Magician noslauka no pieres sviedrus un cenšās apiet ap divām mājam, lai tiktu beidzot projām, bet tur no vienīgā krūma izlien meža bralis un Ģenerālis Hansijs un liek visos grēkos atzīties un par sliktajiem darbiem atskaitīties, citādāk pie kājām ķersies SesksKasjaks un nākamās dienas pusdienu traukā ielīdīs Tarakāns69. Dark Magician klusi atzīstās savos lielākajos grēkos un sāk ģībt. Turpat blakus iet Lielais Sliņķis, kurš bija tik slinks, ka nemaz necentās Dark Magician ķert. Bet visu to ar vīna glāzi jautri vēro The Diāna un Elys no augšas kopā ar wTTF, citronus lupinot un bērniem koņču papīros ietinot, Martai Erdmanei filmējot un par savu atvaļinājumu nosaucot.

Komentāri 9

0/2000

Es ar Artemiis esam vīlušies, ka izvēlējies youtuberus, nevis bultas.   

P,S Nintendo Switch, nevis Stich

 11  0 atbildēt
Vot kumāru stāstiņš
 6  0 atbildēt

Labi, ka nepaliki nakšņot birojā un arī laikā aizlavījies, jo kā jaunais spēļu redators tur būtu piedzīvojis vēl lielākas šausmas, kad krustvārdu mīklu minētāji ar rasiku priekšgalā ar vēl nenenoskaidriem ieročiem būtu pēc pusnakts metušies tevi slānīt, ka atkal laikā nav pieslēgta minēšanai svaigā dienas mīkla. Tagad tikai daži pacepās forumā pavisam kautrīgi, bet es šoreiz pavēroju tikai no malas. Neko labu nesagaidot, jau 00:30 devos pie miera.       

P.s. par kartupeli domāju katru dienu

 6  0 atbildēt
Super, šie ir labie!
 2  0 atbildēt
Izdomai visu cieņu, Dark!
 2  0 atbildēt

    

Šie vienmēr labi!  

 2  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt