Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
148

Spocēni manos rakstos ir bijuši daudz kas, sākot ar īpašām picām un beidzot ar seriāla Game of Thrones varoņiem. Šoreiz pēc The Diāna runām radās ideja, kā būtu ja spoki kļūtu par istabas biedriem jeb Roomeitiem. mazliet to pārveidojot savā “garnējumā” tapis raksts par to, kā būtu ja mēs daudzie spocēni kļūtu par koju iemītniekiem. Līdzīgas idejas varat redzēt arī šajā Lesteta rakstā. Atgādinu, ka viss šeit ir ar humoru un jokiem, ja kaut kas neiet pie sirds, nevajag apvainoties, bet gan pasmaidīt.

Atgādinu, ka šodien notiks jauka izsolīte, kurā būs iespēja doties uz randiņu ar, kādu no spocēniem. Baumas klīst, ka vismaz daži no šajā rakstā esošajiem, būs arī "balvas" izsolē.

jacky un EV1TA ndash katrām... Autors: Latvian Revenger Kā būtu ja spoki kļūtu par koju biedriem?
1.

jacky un EV1TA – katrām kojām vajag priekšniekus. Pie viņiem nonāk visi koju ienākumi un viņi izdomā noteikumus, kurus kojinieki mēģina ievērot un komandanti cenšās pieskatīt, lai tie tiek ievēroti.

The Diāna – skaista un viltīga komandante. Lai arī viņai ir savs dzīvoklis, brīžiem rodās sajūta, ka viņa 24/7 atrodās kojās, kopā ar savu kaķeni un vismaz pāris vīna pudelēm. Ar viņu visu var sarunāt, un šī komandante nikna nav redzēta.

Dark Magician – vēl viens komandants. Viņš skraida pa kojām, meklē blēņdarus un sākotnēji cenšās izrunāties. Kad viņā neklausās, aizsviļās un var iziet plāni, tiesa arī ar viņu visu var izrunāt, ja tev pie rokas ir kāda pica vai vismaz bulciņa.

Ģenerālis Hansijs – nolīmējis savu istabiņu ar Hitlera un Himlera plakātiem, sagatavojis mauzeru sēž pie loga un vaktē, kas nāk pie koju durvīm. Tiko rodās sajūtas, ka tuvojās, kāds viņam pie sirds neejošs koju iemītnieks, atskan šāviens gaisā un visi koju iedzīvotāji sadzird labakos tekstus no nacistu mīļumgrāmatiņas.

Blistered Outlaw – puisis, kurš dzīvo kojās un mēdz regulāri iekulties nepatikšanās dēļ tā, ka dikti cenšās būt populārs, bet Eminema vārdiem sakot, “Every school day I went, I dreamed of being that cool kid. Even if it meant acting stupid.” Muļķīga uzvešanās viņam netrūka un tāpēc netrūkst arī viņa nīdēju. Koju sienas bieži tika apzīmētas ar zilām sirsniņām ar BL + Ļ= Love.

Ļaļaka – mākslinieciska meitene, kura mierīgi mīt savā istabiņā un ir Blistered Outlaw iecerētā, tiesa vai viņam, kas iznāks zina tikai Ļaļaka. VIņa lēnām sāk ieņemt The Diānas vietu, kā koju vīrišķo iemītnieku sapņu meitene.

skudra – kamēr skan “Dzeltenie Aizkari” viņa klusi velk baļķi koju pagalmā. Tikai tie baļķi bieži aizdomīgi atgādina riebīgus alkoholiķus, kuri viņai izbesījuši tusiņā. Kur tie baļķi paliek neviens nezina.

kartupelis ar mugurkaulu – koju donžuāns. Viņš mīlas serenades ir izdziedājis visām koju spocenēm, dažām pat vairākas reizes. Viņa gaume ir tikpat sarežģīta kā pašas sievietes, jo reizēm viņam patīk tikai latvietes, reizēm priekšroka ārzemju skaistulēm, reizēm galvenais, ka sieviete.

Tēvocis Sems – viņš klusi rūpējās par to, lai neviens nepazustu no istabiņām. Katru dienu viņs saliek smieklīgus uzrakstiņus gaiteņos. Ne visiem tie patīk, taču lielākā daļa tāpat priecājās.

Syder – koju iemītnieks, kurš tur ir periodiski. Brīziem viņš ir, brīžiem pazūd uz nenoteiktu laiku.

MobyDick – no viņa istabiņas katru vakaru skan dažādi trokšņi. Reizēm tie izklausās tik ļoti erotiski kā cīsiņa plastamasas apvalka novilkšana vai lēna banāna nomizošana, citreiz strauji kā putukrējuma izpūšana uz ķirsīša kūkas galā. Tualetē gan pēc viņa paliek briesmas. Ja no rīta nāc, ļoti ceri, ka ej pirms viņa nevis pēc viņa.

SAMS – vietējais baumu klausītājs. Viņš uzklausa visu baumas, diemžēl, reaģē gan ne īpaši interesanti – īkšķis uz augšu un viss.

kaķūns – bijusī komandante, kurai par labiem darbiem uzdāvināja istabiņu. Sirdī jau mierīga kaķu meitene, kurai galvenais pasēdēt ar kaķīšiem un paskatīties seriālu, nespēj aizmirst komandantes laikus un laiku pa laikam izmaršē cauri kojām, lai raiti visiem blēņdariem ierādītu vietu.

Aniii7 – kad kādam gribēsies kašķi, viņs dosies un koju 3 stāva, 3. istabiņu, jo tieši tur savas dienas pavada Aniii7. Lai tiktu pie jauka kašķa atliks tikai pateikt, ka viņas pagatavotās pusdienas izskatās nedabīgas un ķīmiskas, lai fiksi muktu no lidojoša šķīvja.

mellom – lai arī viņš sen jau aizmucis no kojām un baumo, ka viņš to izdarīja izlecot caur logu, terpies asiņainā palagā, domājot, ka ir jacky un kaķūna ārlaulības dēls, nepieminēt viņu ir grūti, jo viņš, joprojām, šad un tad atnāk un noķēpā komandantu istabiņas sienas.

Green Arrow – 3000+ dienas nodzīvojis kojās. Viņš ir bijis nemanāms kā jau īsts totalizatora brokeris.

Everbergerdīne – koju fotogrāfe. Kadam pārītim attiecību jubileja – vizīte pie viņas. Kādam smuks kaķītis – vizīte pie viņas. Kādam vajag nofočet slepenu bildīti, ko ielikt slepenajā mapītē – gan  jau, ka arī vizīte pie viņas.

ZZ Visss – tu vēlies uzzināt kaut ko par vēsturi, jo īpaši lidmašīnām vai nelaimem pirms kārtējā vēstures kontroldarba, kurā izkrišana draudētu ar “atā kojas”? Viņa istabiņā atradīsies atbildes.

rubax – kad tev vajadzes idejas kā pahuļigānoties ziemā ar transport vai arī idejas kā izjokot īgno istabas biedru, tieši rubax, spēs dot tev vislabāko padomu. Viņam ir vesela kartotēka ar labakajiem prank un practical jokes.

RichardsC – tu nezini ko liet mašīnā? Tu skaiti savas kapeikas, jo nezini, kas būs labāks – automātiskā vai manuālā kārba. RichardsC savā auto tempļa istabiņā tev atbildi atradīs.

KerCiet – Viņa būs tā, kas ierunāsies par to cik dziļi tev patīk, bet tas nekad nebūs tas dziļi par, kuru tu noteikti iedomāsies pirmajā brīdī.

Dindinja – ikdienu viņa pavada dzīvojot istabiņā kopā ar skudru. VIsmaz tā visi domā, jo Dindinja ir tik reti manāma, ka gluži kā filmā Matrix par viņu rodās jautajums – vai meitene sarkanajā kleitā ir īsta?

agurs – puisis ar kuru neviens negribēs spēlēt spēles, jo agurs vienmēr un visur vēlēsies uzvarēt. Pat ja viņš zaudēs, atradīs veidu, kā, tomēr, padarīt sevi par uzvarētāju.

pyrathe – kojās notiek trakas ballītes un daudzi pazaudē savas mantas. Tie, kas sapņos tās atgūt vai vismaz paskatīties lielāko korķīšu kolekciju visa spoku karaļvalstī dosies uz komandanta pyrathe istabiņu, kurā cerams atradīs meklēto.

Peteris Pupins – tieši no viņa tu vari sagaidīt informāciju par to, kas notiek koju aizkulisēs, par visiem visnegantākajiem un riebīgākajiem nedarbiem.

ezkins – pie viņas varēs doties pamieloties ar interesantiem ēdieniem, ar trakiem nosaukumiem. Kā jau kojās, kur populārākais ir roltoniņš vai vismaz pelemenītis, ezkina virtuve būs lielā cieņā, tikai reizēm ezkins runās tā, ka nevarēs saprast, ko viņa saka.

breezy18 – vēl viena koju pavārīte, taču pie viņas kulinārijas netikt. Viņa klusi vakaros izlīdīs no istabiņas, okupēs virtuvi un gatavos ēdienus, tie mistiski nozudīs (jo viņa pati to nemaz neēdīs) un krās mistiski radušos naudiņu vistas filejas formā esošā krajkasītē, lai atvērtu beķereju, kurā gan visus piebaros pilnus.

WhatDoesTheFoxSay – tevi kojās pārņēmusi garlaicība? Tad tu dosies pie WhatDoesTheFoxSay un viņs tevi izvadās pa visām koju tuvumā esošajām pamestajām bedrēm, bunkuriem, dzīvoklenēm un noliktavām.

Tautas Spogulis – ballītes nav iespejamas bez pāris džekiem, kas reibumā sēž virtuvē un pļāpā par dzīvi, mākslu, politiku un visu pārējo. Tautas Spogulis parūpēsies gan par to, lai ir iespēja apreibināties ar “tīru mantu”, gan pats kļūs par gudro sarunu partneri.

mazais28 – koju ballītēs reizēm prasās pēc, kādas meitenes un mazais28 piegādās viņas ar gaumi, tā, lai katram vīrietim tiek pēc prāta, jo visi zina, ka vienam māte, otram meita, trešam kleita. Bet meietenes un sievietes kojās arī nepaliks bešā. Kad kādai sakārosies vīrišķi, tiks izsaukts puika, puika, kurš atradīs puisi pēc “izsaukuma.”

Aleksa52 –kojās par ļaunu nenāk mazliet intrigu. Ar out vienā rokā un zīmuli otrā, Aleksa52 meklēs iekšējos kašķīšus, drusku, nu tā simboliski tiem pielies eļļiņu un tad to visu atainos uz audekla vai papīra.

Mr. Sīpoliņš – jaunības dienu tuteni nolicis malā, Mr. Sīpoliņš laiku pavadīs revidējot kojas. Revīzija būs vienkārša – kam būs lieks aliņs, to pievāks Sīpoliņš. Protams, parādā nepaliekot, jo nepaskoposies ar smuku foto pretī.

Trakais Jēgers – baumo, ka viņš vēlu vakaros ierodās pie kaķūna. Baumo, ka viņš ir kaķūna otrais es. Baumo, ka viņš ir no pavisam citas Līgas un nemaz neatrodās kojās, bet Leģendās.

 Autors: Latvian Revenger Kā būtu ja spoki kļūtu par koju biedriem?
2.
0
148
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [11]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
CabooM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  CabooM 02.07.18 05:21
10
0

Izrādās, Ģenerālis Hansijs ir baigi bīstams čalis   

Unikāls, interesants raksts!   

Ļaļaka avatars
Medaļa GredzeniMedaļa StringiMedaļa Gredzeni
  Ļaļaka 02.07.18 13:59
9
2

Nedrīkst aizmirst par manu krēslu, perfektā stāvoklī, bez bojājumiem, nopirku par 90 dolāriem, bet visu var sarunāt, atdošu bez maksas!!!1!!!111!

spoku dienas joks

matss avatars
Medaļa Patīk rakstsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa 1/13 kūciņas
  matss 03.07.18 13:44  
4
0
vajag 2. daļu XD
Anonīms
Maloma 02.07.18 09:48  
4
0
Labs raksts, draudzinj :3
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 12.07.18 19:07
3
0

''WhatDoesTheFoxSay – tevi kojās pārņēmusi garlaicība? Tad tu dosies pie WhatDoesTheFoxSay un viņs tevi izvadās pa visām koju tuvumā esošajām pamestajām bedrēm, bunkuriem, dzīvoklenēm un noliktavām.''

Lmao, mani vēl kāds šeit atcerās. Didn't expect that.

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 03.07.18 13:11
3
0

Šie ir labi raksti. Vairāk tādus!

*sagatavo mauzeru*

Tautas Spogulis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Tautas Spogulis 12.07.18 13:37
2
0

  

matss avatars
Medaļa Patīk rakstsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa 1/13 kūciņas
  matss 03.07.18 13:40  
2
0
leģendari
ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 02.07.18 07:19  
2
0
Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 04.07.18 01:03  
0
0
tāda bomba
BumbulītisRF avatars
Medaļa 2. gabaliņš no konkursaMedaļa IntelektuālisMedaļa Pyrathe
  BumbulītisRF 02.07.18 00:22
2
3