18

 124  0

Šoreiz manas piezīmes ir par spoku 13 gadu pastāvēšanu.

Vakar, 4. jūlijā gaidīju ne tikai apsveikuma rakstu ar kūkas gabaliņu katram, bet arī kādu atskatu par šiem gadiem. Svētku reizēs gribētos dzirdēt vairāk kaut vai par mūsu labākajiem spokiem. Dzirdu, ka daudzi interesējas cik labāko vidū ir vēl spoku veterānu un kuri tie ir, cik ir no jaunās paaudzes šodien priekšgalā. Par spoku kārtējo gadadienu jau lasīju pirms nedēļas, tāpēc arī vairāk aizdomājos par šo tēmu.

Iegriezos svētku priekšvakarā savā vismīļākajā TOP sadaļā https://spoki.tvnet.lv/tops/krutakie,

lai papētītu kas ir kas. Es tur redzu dotā brīža 100 krutāko spoku sarakstu, kas nemitīgi mainās. Lai papētītu tuvāk, to nokopēju. Tātad, runa būs par stāvokli, kāds bija 3. jūlija vakarpusē.

Gan jau daudzi būs pamanījuši, ka ielogojos viņu profilos arī vēl vakar, jo darbs izrādījās diezgan apjomīgs, lai izdarītu kādus secinājumus. Datus no profiliem apkopoju tabulā, ko gribu parādīt tiem nedaudzajiem, kas par to interesējas. Papildus saraksta aukšgalā pievienoju man zināmo spoku administrātoru datus.

Bilde sadalīta 4 daļās, lai cipari un burti labāk saskatāmi.

Mana teksta turpinājums pēc 4.bildes

Komentāri 18

0/2000

Ai, man jau arī skaitās tikai  kādi 5-6 gadi, kaut iepazinos jau 2005 gada oktobrī. Tik pa vidu biju uz ilgu laiku šķīries un tagad otrās precības.  

 4  0 atbildēt

Labi, apsolu, uztaisīšu apkopojumu par šiem gadiem, bet ne tūlīt, piedodiet mīļie, darba pāri galvai, esam iesākuši iet vairākos virzienos, bet resursu nepietiek, tāpēc, ja kāds enerģisks cilvēciņš grib piepalīdzēt, vienkāršos darbiņos, rakstiet. Būšu pateicīgs.

 4  0 atbildēt

Apbrīnoju Tavu analītiķa spējas.    

P.S. Ja godīgi, gaidīju kaut ko vairāk, bet tāpat Tu esi vienīgā, kura, kaut ko dara.      Juris

 2  0 atbildēt

Daži veterāni nav sarakstā   

 2  0 atbildēt
Es šeit Spokos esmu tikai gadiņu!Nezinu cik ilgi te vēl tusēšos varbūt līdz rudenim vēl novilkšu...
 2  0 atbildēt