18

 116  0

Līdz ar sveicieniem par pavasara iestāšanos, pēdējā jacky vēstījumā 20.03.2018. izlasīju vēl man interesantāku ziņu, ka spokiem nu pašiem atkal dota iespēja pašiem dzēst savus rakstus. Nepiederu pieminētajām grupām - ne pie tiem, ko šī ziņa iepriecinās vai atstās vienaldzīgus.

Es piederu pie trešās grupas, kam interesē - kā šis process izpaudīsies, ar cik krutuma punktiem par pakalpojumu būs jāmaksā.

Par testa režīmu oficiāli nekas nebija zināms, bet dzēšanas pogu biju pamanījusi un atzīšos, ka to jau pamēģināju. Cik nopratu, testa režīms beidzies un nu jau varam savus rakstus dzēst pēc saviem ieskatiem kad vien gribam.

Daudzi jau būs pamanījuši, ka izmēģināt (patestēt) kā lietas notiek, ir mana izklaide.

Neatceros tos laikus, kad rakstus drīkstējām dzēst paši, tāpēc rakstīšu par jaunajiem novērojumiem.

To pie mums katrs spoks zina, ka, par raksta dzēšanu (pēdējā laikā deaktivācija) bija sankcijas - atskaitīja no konta krutuma punktus. Tam nolūkam pamēģināju dzēst no sava profila dažādus rakstus.

Konta izrakstus noskrīnēju (dokumentēju)

Aicinu ieskatīties!

Komentāri 18

0/2000

Labojiet mani, ja es kļūdos, bet, cik es sapratu, tu, izdzēšot rakstu, uzdāvini to Arhivāram, un vel par to samaksā ar cepumiem?    

 4  0 atbildēt

Eksperimentē. Kāda jēga dzēst rakstus, ja uzrakstīji, lai paliek, cita lieta labot, jo ar laiku redzi kļūdas. Kas notiek ar labošanu?     

 3  0 atbildēt

Ok

 2  0 atbildēt

Es gan atceros, pats savulaik izdzēsu kādus 50 rakstus Nu ok, 30 laikam drīzāk, žēl, ka nevar dabūt atpakaļ!

 2  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

 (Jautājums atjautībai - kurš var nobalsot par rakstu ar - 6 ?)

Tie ir cepumi, nevis balsojums vai soda punkti.    

 0  0 atbildēt