59

 118  2

Labu nodomu vadīta pirms pusnakts pievienoju vienu rakstu sadaļā RUS.

Tā kā šajā sadaļā man ir pirmais raksts, neesmu vēl žurnālists, bet tikai lietotājs, tamdēļ gaidīju ilgi sava raksta pārbaudi un pievienošanu jaunākajiem rakstiem. Jau uzrakstīju no rīta sūdzību administrācijai pieņemtajā kārtībā sadaļā RUS. Nogaidīju vēl dažas stundas, bet atbildi nesaņēmu. Uzrakstīju sūdzību administrācijai latviešu rakstu sadaļā, arī te nav nekādas atbildes. Nepatīk man publiski sūdzēties, bet citu izeju neredzu.

Vēlreiz ielūkojos RUS administrācijas lapā un jutos pārsteigta, ka kopš 25.01.2018. neviens no RUS administrācijas tiešsaitē nav bijis un nevienu neredzu arī tagad, kas rakstu šīs rindas. Ko man darīt?

Komentāri 59

0/2000

Varbūt vajadzētu likvidēt to rus versiju?

Integrācijas vārdā!

 27  0 atbildēt

Kapēc jābūt RUS spokiem? Kapēc tvnetam arī ir rus sadaļa? Kapēc nav angļu sadaļas? Klanamies atkal kādai citai tautai pie ceļiem... spoki uztaisījuši rus sadaļu kuru pat neviens neapmeklē, bet nee vajag, lai jau krieviņi arī kautko saprot, jo šeit dzīvojot 100 gadus tāpat neviens latviski ņi bum bum     

 26  2 atbildēt

Mierīgi, bez stresiņa, vainīgie jau sodīti un apzinājušies savu vainu. Atvainojos visas administrācijas vārdā.

 23  0 atbildēt

Varbūt tiešām vajadzētu likvidēt RUS Spokus? Ja viņos praktiski nekas nenotiek, vai arī kustība ir minimāla, tad jēga tiem tērēt resursus?

 19  0 atbildēt

Priekškam vispār vajadzīgi RUS spoki!!   

 19  1 atbildēt

Ir.

 15  0 atbildēt

  Vajadzētu ''vadībai'' savus tel.numuriņus pierakstīt.Ja nu kas lai var sazināties.    

 12  0 atbildēt

tad jau labāk čigānu vai židu versiju Spokos,nah mums kautkādu rus?

 9  0 atbildēt
kapēc vispār tāda utaino versija ir vajadzīga?
 7  0 atbildēt

Par ko te vispār ir runa?

 6  0 atbildēt

Kādā sakarā vispār Latvijā vajag kaut kādus aziātu portālus?

 6  0 atbildēt

Tajā rus versijā, tur pilns ar gļukiem.

 6  0 atbildēt

eskatīsimies manā rakstu profilā un kopā pasmiesimies par to, ka tikai spokos ir iespējamas tik pretrunīgas lietas:  man šodien piešķirta medaļa  - Sviestmaize par pirmo rakstu, kaut man jau ir publicēti 1185 raksti. 

Nesen taisīji jau rakstu par rus spokiem, un tur pieminēji, ka medaļas no rus var nonakt Lat versijā. Medaļas ko iegūsti rus spokos automātiski parādās arī Lat spokos. Par, ko tad jābrīnās?

 6  0 atbildēt

sučka@lv - uzreizi labs iespaids rodas par administrāciju spokos ru   

  

 5  0 atbildēt

  

 5  0 atbildēt
Chill. Vēl tālu līdz pasaules galam
 4  0 atbildēt

tad neraksti  

 4  0 atbildēt

Ja es tur būtu admins, apstiprinātu sūdzību 24h laikā   

 4  0 atbildēt
Omg, aizmirsu. Dzerstījos ar vienu krievu puiku, zin kā ar viņiem ir. Kamēr konts nav sauss, tikmēr nevar beigt. Tagad viss ok.
 3  0 atbildēt

Rasik, tev piešķir medaļu un tu sūdzies. Toleranti būtu: "Paldies, bet domāju, ka tas nebūtu godīgi". Tavā gadījumā gan, pat pilnīgi dusmīgs paliec, "kā kāds uzdrošinās man kaut ko dot".     Labi, te vienkārši ir kaut kas mazsvarīgs, bet galvā nāk jautājums:  cik daudz iespējas tu šādi esi dzīvē palaidis garām?

 5  3 atbildēt