215

 1984  85

Sveiki spoki.lv lietotāji, es jau labu laiciņu apmekleju šo portālu, bet šorit sanēmos un registrējos šajā mistiski pukainajā portālā, bet nu apsveikuma polšus pie malas un ķeramies pie problēmas

Lietas kas būs sarakstītas uz leju ir manas personīgas domas un uzskati, takā es lūgtu mani brutāli nenokakāt un ja pirms kaut ko ''jauku'' man vēlies teikt apdomā ka tas man ir pie vienas vietas.

Tātad lietas kas man riebjās spoki.lv

Atvainojos par negatīvismu ^^

Un jā tur ir kļūdas tākā es to zinu

un lūdzu nelieciet 13 kometaram minusus, tas tak ir joks dohh

Komentāri 215

0/2000

Tu vēl dienu te neesi un jau kaut kas besī

 266  40 atbildēt

Dīvaina loģika- piereģistrēties, lai pateiktu ka viss ir hujovo.  Man patīk : )

 122  7 atbildēt

Man arī besī tas, ka tulko, meklē bildes rakstam, pie kura tu esi kārtīgi strādājis, saņem apmēram tikai 200+, bet komiksu raksti dahuja vairāk, kuri pat nav tulkoti. (Izņemot Aini)

 96  3 atbildēt

SUICIDE SILENCE NAV VAINĪGS LIECIET TO GRUPU MIERĀ 

 

Bet tā jā , tās zāles bildes tur čības fotogrāfijas tur kedas yo ye nigger , besī arā jau.

 48  0 atbildēt

Par komiksiem daļēji piekrītu, vismaz par daudzumu, ja liek, tad lai ir vismaz kādas 2 lapas, nevis tikai 5 komiksi, bet par to, ka no 9gag, nu un? es piemēram viņu neapmeklēju un bez tam, ja jau tik ļoti nepatīk tie komiksi, tam ir domāts filtrs, var uzlikt, lai komiksi, vai jebkura cita kategorija pie labākajiem/ karstākajiem nerādās.

3. darbojas apgrieztā psiholoģija, vot par spīti ielikšu mīnusu :D

5. vēl šad tad kāds iebāž mīnusu jo "pārāk daudz teksta"

6. viens vārds - mārketings :D

Un vēl šim visam varētu pielikt vēl vienu punktu - par kļūdām, ka tjip tur saraksta sorry, man tur daudz kļūdu, skolā negāju utt., nu tomēr jācenšas rakstīt daudz maz bez kļūdām, un tas attiecas arī uz tevi :D  

 46  1 atbildēt

vot jaa blje :@ tie raksti ar ''dope'' un ''swag'' ir pilnigi stulbi izturet nevaru :@ ! 

 34  0 atbildēt

da ko var cepties, es eju dzert alu 

 31  3 atbildēt

visai labā līmenī uzrakstīts, var redzēt ka 14 gadi tev nav, piekrītu par komiksiem un diedelētājiem, kas liek tjipa baigi piesaistošās bildes, bet nevar jau kritizēt 90% no portāla satura un turpināt to lietot.

 26  1 atbildēt

mīnuss par čīkstēšanu. ņemot vērā, ka kā pats apgalvo, spokos esi sen, tikai tagad piereģistrējies, tad esi veikli uztvēris ideju, kuri raksti savāc daudz plusus un tieši tādu arī izveidojis. ar to arī apsveicu. gaidu vēl 10 šitāda tipa rakstus pēc tavējā no citiem lietotājiem, kā tas parasti notiek, ja viens izdomā atkal ievazāt šo sērgu.

un būtībā - spoku saturu veido lietotāji. jo vairāk liksiet plusus tiem kvalitatīvajiem rakstiem un mīnusus komiksiem un tiem rakstiem, kas jums nepatīk, jo, loģiski, cilvēki centīsies vairāk veidot foršus rakstus, nevis kopēt bildītes (kaut arī - kas vainas bildītēm, ja cilvēki galvenokārt spokus izmanto izklaidei un vēlas paskatīties smieklīgas bildītes un kaut vai komiksus).

lieliski, ka tev ir 2 raksti un abi oriģinālraksti - tā turpināt! :)

 24  5 atbildēt

kā bubble teiktu - ''tas viss spokos tikai tāpēc, ka ir vasara''  :)

 19  1 atbildēt

Besī, ka salīdzina ar 9gag... Tas ņemts no viņa un tad tas vēl.. akdievs nu tad neej tajos spokos vai tajā 9gag, ja jau viss ir tā gopīts, ka rokas trīc.. Izvēlieties taču. Es, piemēram, tajā 9gaga vispār neeju iekšā.

 37  19 atbildēt

Es esmu ievērojusi ceturto. Es, visu dienu tulkoju sakarīgu, labu rakstu, ieliku, domāju - mož jaunatne izglītosies..:D bet pēc tam skatos - kkādam bilžu rakstam 1000 plusu, bet manējam knapi 300. Nu labi, nekas, bet kkā kretinē tas, ka tu vari censties visu dienu, bet kāds mudaks paņem un ieliek to vienu bildi un dabū 1000 plusus. Tur, protams ir arī jāpieskaita tas, kas ir autors, jo neviens jau neskatīsies kkāda mazzināma autora rakstus, lai arī tas būtu ideāls.

 10  1 atbildēt

deviņreiz taisnība !!!

 9  2 atbildēt

Vienīgais punkts kuram nepiekrītu, ir 3. Jo, manuprāt, teju katrs vismaz vienu reizi rakstā ir prasījis sevplusu. Tacu nav jābūt ar IQ virs 100 lai saprastu, ka tā nav laba ideja. Tomēr, lielākajai daļai es tev piekrītu. Ierij plusu! :)  

 9  3 atbildēt

Agrak vismaz lika faktus,tagad vairs nevar redzet rakstus ar faktiem vieni komiksi!

 6  0 atbildēt

Iiiiisi un kodoliigi - besii? Izdzeesies!

 5  1 atbildēt

Ja tas būtu manos spēkos iedotu medaļu.

Šie ir iemesli kādēļ spokus pametu uz kādiem 2 vai 3 mēnešiem. Tas ir totāls bs, ienāc un pie labākajiem rakstiem ir vieni komiksi un attēlu galerijas.

Viss vairāk besī tās sīkās duras kuras nav pat sasniegušas pubertāti un jau liek visādus mēslus saistībā par mīlestību utt.

 4  0 atbildēt

Umad sis? bet raksts vietā.

 4  0 atbildēt

Nez vai raksts ''Kas man patīk spokos'' arī dabūtu tik daudz plusiņu....?

 4  0 atbildēt

paskataties līdz kam nonākuši spoki ,re viens spociņš pāris stundu kā piedzimis ,bet viss jau besī

 3  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »