Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
291

Sveiciens visiem spokiem. Šodien es vēlētos parunāt par ļoti svarīgu tēmu par kuru daudzi baidās pajautāt. Iespējams, jūs pamanījāt, ka spokos jau sen nav pamanīts kāds ļoti svarīgs cilvēks. Nē, es nerunāju par kaut kādu parastu un nesvarīgu spoku, kā, piemēram, Tēvocis Sems. Runa iet par kādu visuma, vai vismaz spoki.lv portāla radītāju, jeb Jacky. Ja nu nepamanījāt, tad steidzos jums pastāstīt, ka Jacky nav redzēts spokos jau no 14. Janvāra un ir pazudis no Administrātoru saraksta. Daudzi domās, kas gan ir noticis? Varbūt viņš ir atvaļinājumā? Nē, mani dārgie spoki, viņš nav atvaļinājumā. Šī pus mēneša laikā man ir radušās vairākas teorijas par to, kas noticis ar Jacky. Ja esat pietiekami pārliecināti sevī tad piedāvāju jums izlasīt šīs teorijas. Cilvēkiem ar vājiem nerviem un tādu pašu urīnpūsli iesaku nelasīt. Piebildīšu tikai to, ka teorijas ir balstītas uz patiesiem notikumiem.

Jacky ir citplanētietis... Autors: Bezjēdzīgais Kur pazuda Jacky?
Attēls no: www.imdb.com
1.

Jacky ir citplanētietis. Viena no visloģiskākajām teorijām Jacky pazušanai ir tāda, ka viņš nāk no citas planētas. Tas uzreiz izskaidro pašas mājaslapas spoki.lv eksistenci. Neviena uz zemes dzīvojoša radība nebūtu spējīga izveidot tāda veida mājaslapu. Nedomājat, ka es te kādu slavēju, tas nemaz nenozīmē, ka šīs mājaslapas izveidošanai bija nepieciešams nereāli liels intelekts, drīzāk otrādi, bija jābūt pietiekami trakam, lai izdomātu un ticētu šīs lapas attīstībai. Bet atgriezīsimies par citplanētieša stāstu. Jacky ir bijis citplanētiešu rases pārstāvis, kurš bija atsūtīts uz mūsu mīļo un seksīgo zemi, lai varētu izpētīt cilvēka rasi un, protams, kļūt par cilvēces līderi. Jacky nolēma kļūt par līderi izmantojot mūsu vājības un sāka tās pētīt. Viņam par nelaimi, citplanētiešiem piemīt tādas pašas atkarības kā mums, kas pataisīja Jacky par interneta atkarīgo. Sākumā tas nebija tik pamanāmi, tādēļ pārējie citplanētieši neuztraucās, turklāt, savā ziņā viņš kļuva par līderi … spoki.lv līderi, kas varbūt nav tas patīkamākais tituls, bet vienalga. Jacky atkarība auga ar katru dienu, kā rezultātā viņš pārstāja sūtīt atskaites savam citplanētiešu Staļinam un kļuva tik slinks, ka pārstāja mūs pētīt. Pat sliktāk, viņš sāka sevi uzskatīt par vienu no mums. Tā kā situācija kļuva nekontrolējama, citplanētiešu rase ar nosaukumu “Pēteris” ir atlidojuši uz mūsu zemi, atraduši Jacky un atgriezuši viņu uz savu planētu. Kas viņu tur gaida? Kas to lai zina, varbūt jebkas – cietumsods, izsūtīšana, poniju terapija, vai arī pats sliktākais, spoki.lv profila dzēšana. Neatkarīgi no tā, klīst baumas, ka Jacky staigā pa savas planētas augstākajiem krāteriem ar telefonu rokā un cer noķert WiFi. Tas, kā redzam, viņam pagaidām neizdevās.

Daudz baisāka teorija... Autors: Bezjēdzīgais Kur pazuda Jacky?
Attēls no: snaphaunce.com
2.

Daudz baisāka teorija apgalvo, ka Jacky ir parazītiska rase, nevis viens cilvēks. Reizi dažos gados Jacky nomirst, bet viņa parazītiskās baktērijas izklīst un iemiesojas katrā šī portāla adminā, redaktorā, moderatorā. Šie cilvēki sāk cīnīties viens ar otru varenajā spilvenu cīņa par to, lai kļūtu par jaunu Jacky. Uzvarētājs sapludīs ar pārējiem cilvēkiem un taps jaunais Jacky. Jūs jautāsiet, kurš tad pagaidām uzvar? Protams, ka exkluzīvais. Tikai ekskluzīvs cilvēks var kļūt par Jacky.

Viena no neinteresākajām... Autors: Bezjēdzīgais Kur pazuda Jacky?
Attēls no: throwchic.com
3.

Viena no neinteresākajām teorijām ir tāda, ka Jacky ir vienkārši noguris. Jā, viņam arī ir nepieciešams atpūsties. Pietam, vai kāds vispār ir redzējis, ka Jacky gulētu spoki.lv pastāvēšanas laikā? Nē? Es arī nē, tādēļ nekādu "bet...."" un visiem ticēt, ka viņš ir aizgājis gulēt uz vairākiem gadiem. Jūs pajautāsiet, cik tad īsti viņš gulēs? Kāds no jums ir redzējis Džiperu Kriperu? Nē? Bet Jacky gan ir redzējis un nolēmis, ka viņam jāguļ tikpat ilgi, cik ir noteikts filmā, jeb 23. gadus.

Mana mīļākā no teorijām pauž... Autors: Bezjēdzīgais Kur pazuda Jacky?
Attēls no: www.quickmeme.com
4.

Mana mīļākā no teorijām pauž iespēju, ka Jacky vēljoprojām izmanto spokus, taču kā cits lietotājs. Kas viņš ir? Visloģiskāk priekš Jacky būtu kļūt par to cilvēku, kurš ir spējīgs testēt administratoru pacietību un pašu mājaslapu. Viņam ir nepieciešams būt par to, kurš par spīti visam vēljoprojām ir spokos un pataisa tos savā veidā unikālus. Viņam ir nepieciešams būt par Ciema Senseju. Jā, pareizi, Jacky ir Ciema Sensejs. Viņš nodirš lielāko administrācijas un spoku daļu un vēro to, kā administrācija tiek ar viņu galā. Viņš vēro to, cik bezpalīdzīga ir adminsitrācija dēļ Jacky veidotajiem noteikumiem. Viņš vienlaikus ir varenākais un nīstākais cilvēks spokos, par kuru zina visi, bet īstenībā nevēlas zināt neviens. Kad Ciema Sensejam apniks un ja apniks trollot administrāciju un spoki.lv lietotājus, tad viņš atgriezīsies pie sava īstenā, Jacky profila. Atceraties, ka tad lidos galvas. Nevienam netiks piedots. Viņš atriebsies katram spokam par visu nodarīto viņa otrajam Ciema Senseja profilam. Visa administrācija tiks sodīta par to, ka ir iedevuši viņam Sūda brāļa medaļu, kā rezultātā tiks pasludināta monarhija spoki.lv portālā un tiks nobanoti 90% lietotāju.

Ir kāda pavisam traka... Autors: Bezjēdzīgais Kur pazuda Jacky?
Attēls no: scaredyet.net
5.

Ir kāda pavisam traka teorija. Vai esat ievērojuši šo (https://spoki.lv/konkursi/Spoku-FOREVER-ALONE-konkurss/890127?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=share-buttons) konkursu? Vai zināt kāda dāvana ir pirmās vietas ieguvējam? Jūs teiksiet, ka 50000 cepumu, 10000 krutuma punktu un medaļa "Viktors”. Jā tā ir taisnība, bet zem medaļas Viktors slēpjas kas vairāk par medaļu. Godīgi sakot, pēdējā laikā spoki.lv kļūst ar vien mazāk populāri, administrācija ir tik izmisusi, ka ir gājusi uz kādu pavisam baisu gājienu, lai vismaz nedaudz popularizētu šo mājaslapu. Kādu dienu, kad Jacky laimīgi staigāja pa ielu un pētīja telefonā spoku 18+ sadaļu, kāds no spoki.lv adminiem ir piegājis Jacky no aizmugures un uzsitis pa galvu. Nav zināms kas tas tieši bija, bet pēc vairāk nekā 2 stundām Jacky atjēdzās sasiets pagrabā. Pagaidām jūs īsti nesaprotat uz kurieni es vedu? Atklāšu jums nelielu noslēpumu … Jacky trešais vārds ir “Viktors” … Vai tagad kļuva skaidrāk? Jā, tieši tā – Jacky ir forever alone konkursa galvenā balva. Admini izlēma, ka tādā veidā viņi piesaistīs spokiem lielāku uzmanību un popularitāti, upurējot savu līderi. Jūs pajautāsiet, kura admina pagrabā glabājas Jacky? Visdrīzāk konkursa rīkotāja pagrabā, jeb Diānas pagrabā. Vai viņš tur ir laimīgs? Īsti nezinu, taču domāju, ka laimīgāks viņš būtu Rasika vai Ezkina pagrabā, baudot viņu rakstos publicētās receptes.

Tagad padomāsim par kaut ko... Autors: Bezjēdzīgais Kur pazuda Jacky?
Attēls no: memegenerator.net
6.

Tagad padomāsim par kaut ko nedaudz saprātīgāku un loģiskāku. Nē, es nerunāju par teoriju, kurā Jacky noved mūs līdz pasaules galam. Būsim atklāti, mēs visi esam cilvēki, visi kādreiz kļūdamies. Tāds pats ir arī Jacky. Kādu dienu, pēc nogurdinoša darba, viņš gāja uz savām mājām. Jacky bija ļoti labā garastāvoklī, tik labā, ka pat nestrādājošs lifts viņa mājā viņu neuztrauca. Viņš padomāja :”Hā, vismaz būs neliels sportiņš tikt līdz dzīvoklim ar savām kājām”. Jacky uzgāja 335. stāvā, piegāja pie savām mājas durvīm un iebāza roku kabatā. Pēkšņi Jacky sāka trīcēt, viņš nobijās vēl stiprāk, nekā lasot Latvian Revenger taisītos šermuļus uzdzenošos stāstus. Kādēļ? Jacky nesataustīja atslēgas. Nobijies Jacky pārbaudīja visas kabatas, novilka visas drēbes un apstaigāja tuvākos stāvus, taču atslēgu nebija. Jacky (cik gan tas nebūtu negaidīti) sāka domāt. Viņš uzskatīja, ka tā ir kāda sazvērestību teorija, taču nevienu no tādām Lesteta rakstos nav manījis. Jacky ir gribējis pazvanīt, taču telefons izlādējās. Tādā veidā Jacky sēž pie sava dzīvokļa durvīm jau vairākas nedēļas ar cerībām, ka atcerēsies, kur nolika tās sasodītās atslēgas.

Viena no teorijām paredz ka... Autors: Bezjēdzīgais Kur pazuda Jacky?
Attēls no: timesofisrael.com
7.

Viena no teorijām paredz, ka Jacky ir izveidojis kādus citus spokus. Kādā dienā, Jacky lasīja Vanga Čing Čang Čonga vecos rakstus, kur tika pieminēts Hitlers, Staļins un daudzi citi diktatori. Jacky visu laiku tos apbrīnoja un cerēja, ka kādu dienu varēs kalpot kādam tik pat varenam kā šie cilvēki. Pēkšņi Jacky uzrakstīja Mao Meow. Šis spoks stāstīja Jacky, ka viņam esot draugs, kurš ļoti apbrīno Jacky mājaslapu un viņa spējas. Šo draugu sauc Kims un viņš gribētu, lai Jacky palīdz viņam uztaisīt tādu pašu mājaslapu viņa valstī. Šajā piedāvājumā Jacky ieraudzīja lielāku jēgu nekā visos Matildes rakstos kopumā, kā rezultātā piekrita. Kas notika tālāk? Es nemaz nezinu un zināt negribu. Viss kas ir zināms ir tas, ka Jacky tagad ir kāds Ziemeļkorejas ministrs un ir izveidojis spokiem līdzīgu portālu, kur katrs iedzivotājs slavē Kimu Čoninu.

Viena no teorijām paredz... Autors: Bezjēdzīgais Kur pazuda Jacky?
Attēls no: youtube.com
8.

Viena no teorijām paredz Jacky kā ļoti naudaskāru cilvēku. Jacky vienmēr ir gribējis, lai viņam ir kalni naudas tādēļ izveidoja tādu portālu kā spoki.lv Pagāja daudzi gadi un viņš nonāca līdz mūsdienām. Par nelaimi, spoki.lv nepelnīja tik daudz naudas, lai Jacky sanāktu vismaz viens kalns, tādēļ Jacky nolēma mainīt taktiku. Visu mājaslapas naudu viņš pārveidoja sīknaudā, taču arī tās trūka, lai sanāktu kalni. Ko darīt, Jacky apmainīja visu naudu uz rubļiem un tos nomainīja uz sīknaudu. Sīknaudas bija tik daudz, ka viens no kalniem uzgāzās Jacky, kā rezultātā Jacky tā arī netika atrasts. Nevienam nav zināms, vai Jacky ir dzīvs vai arī tas, vai viņš slēpjas kāda naudas alā. Tomēr klīst stāsti, ka Vladimirs Putins ir uzcēlis speciālu pieminekli tik varonīgam cilvēkam  par krievu naudas mīlēšanu. Tāpat, krievu interneta varoņi tagad var iegūt speciālu medaļu ar nosaukumu “Jacky”.

Viena no teorijām uzskata ka... Autors: Bezjēdzīgais Kur pazuda Jacky?
Attēls no: youtube.com
9.

Viena no teorijām uzskata, ka Jacky ir slikta atmiņa. Kādā dienā, Jacky kā vienmēr, centās nokoļīt Martu Erdmani. Pēkšņi, pa radio sāka skanēt viņa mīļākā dziesma. Kāda dziesma? Amm, es nosaukumu īsti neatceros, bet varu jums uzdungot. Tū tū tī tī tī (pauze) tī tī tī tīīī tū. Tagad sapratāt? Nē? Kā tad tā, es taču tik labi to uzdungoju. Jebkurā gadījumā, Jacky nebija spējīgs pretoties un sāka dejot. Par nelaimi, dejo Jacky ne tik pat labi, kā raksta komentārus. Rezultātā, dēļ viena nepareizas rokas kustības, Jacky izgāja no sava spoki.lv profila. Nekas slikts, viņš takš var ieiet atpakaļ, vai ne? Varbūt tik naivi cilvēki kā jūs tā arī domā, taču īstenībā Jacky neatceras ne paroli, ne epastu. Dažreiz viņam ir grūti pat atcerēties savu lietotājvārdu. Jebkurā gadījumā, īsāk sakot, viņš nespēj ielogoties atpakaļ. Par laimi, vai arī nelaimi, EV1TA ilgi nedomāja un atņēma Jacky admina statusu, kā arī pārņēma visu varu spokos.

Kamēr es rakstīju scarono... Autors: Bezjēdzīgais Kur pazuda Jacky?
Attēls no: Nepiraats.lv
10.

Kamēr es rakstīju šo rakstu, kāds lietotājs uzrakstīja man. Kaut kādā veidā viņš uzzināja ko es daru un gribēja pastāstīt, kas tad patiešām notika. Viņš vēlējās būt anonīms, tādēļ es aizlīmēju viņa niku.

1
291
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [23]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Vampīru klana biedrs
  Tadeušs Zvēriņš 07.02.19 20:11
17
0

Varbūt Jacky iesaistījies politikā, un tagad organizē Gobzema kunga virsnieku dumpi. Jacky sagrābs varu Latvijā, pasludinās dekrētu par maizi kā Ļeņins, vēl dekrētu par sviestu, un ieviesīs cenzūru. Vienīgais Latvijā pieejamais interneta resurss turpmāk būs Spoki!

spoku dienas joks

Lielais Slinkums avatars
Medaļa SirdsMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Apskāviens
  Lielais Slinkums 07.02.19 14:04
22
6

Parko cepties? Bija jaky vai nebija un nav, būs vai nebūs. Kāda šķirba. Tāpat šeit viss ir čikeniekā. Nu, paņēma cilvēks beidzot pirmo reizi mūžā bezalgas atvaļinājumu un aizbrauca uz Latgali pie onkuļa uz cūku bērēm. Tas ir garš un rituāliem bagāts process. Var ilgt līdz Pēteriem, ja ir pietiekoši šmakovkas.  Novēlēsim viņam izturību, labu veselību un možu garu!  

spoku dienas joks

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 07.02.19 13:44
11
1

9. teorija šķiet ticama

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa MaģistrsMedaļa Uberautors
  exkluzīvais 08.02.19 13:18  
8
0
Tik daudz jautājumu, bet tik maz atbilžu...
Artefakts avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Darts VeidersMedaļa Sponsora favorīts
  Artefakts 08.02.19 19:26  
7
0
Jap, jacky vienkārši aizmirsa paroli.
Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Docents
  Epicentrs 07.02.19 15:29
11
4

spoki mirs.

All those moments will be lost in time, like tears in rain.

jonsplunts avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Admins iesakaMedaļa Teamwork
  jonsplunts 08.02.19 10:47
5
0

vienk. jacky ir andris un kamēr andris domā ar krānu viņam neatliek laika domāt ar galvu.

Anonīms
Anonīmspajan 08.02.19 09:21  
5
0
Kāpēc vairs nav spoki.tvnet.lv bet gan spoki.lv tikai ?!?
Bezjēdzīgais avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Nostradams
  Bezjēdzīgais 07.02.19 19:49
5
0

atbildot uz Čaks Norriss komentāru " 4. Haha, es ciema senseju pazīstu perso... "

Ticu, ticu. Es neuzdrošinātos neticēt Čakam Norisam

dzigiiiitsss@speles avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  dzigiiiitsss@speles 08.02.19 11:59
4
0

Rakts labs, bet atgrieziet Jacky

Lielais Slinkums avatars
Medaļa SirdsMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Apskāviens
  Lielais Slinkums 07.02.19 16:02
3
0

atbildot uz Bezjēdzīgais komentāru " Neviens jau necepjas Vienkārši izmantoju ga... "

jacky tagad svaigas asinsdesas cep. Tu- musinošus rakstus.  

es tēvocis avatars
Medaļa SensejsMedaļa SuperautorsMedaļa Sensāciju magnēts
  es tēvocis 17.04.19 14:45
3
0

  Aizbrauca mož kosmosā!  

Bezjēdzīgais avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Nostradams
  Bezjēdzīgais 07.02.19 20:18
3
0

atbildot uz Tadeušs Zvēriņš komentāru " Varbūt Jacky iesaistījies politikā, un ... "

Sasodīts, nekad nebiju domājis par politisko variantu! Šij teorijai ir visnepatīkamākais nobeigums   Cerēšu, ka viņš tomēr netiks līdz politikai, bet ja tiks, tad nebūs tikpat varens politiķis kā spoki.lv lietotājs

Anonīms
ds7 12.02.19 08:10
2
0

jackyu tyak ir dinķu rijējs, tapēc arī nav manīts

Čaks Norriss avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Sākumskolnieks
  Čaks Norriss 07.02.19 19:24  
2
0
4. Haha, es ciema senseju pazīstu personīgi, tici man, viņš nav jacky
mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 08.02.19 12:19
1
0

viss ir iespējams

Kolch avatars
Medaļa BetmensMedaļa Vecīša cepureMedaļa Rasika ola
  Kolch 08.02.19 10:15
1
0

Pēdējo reizi redzēts: 14.01.19 12:36

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Docents
  Epicentrs 07.02.19 21:02
5
4

Tas ir beigu sākums. Es ceru, ka Jacky izveidos jaunu brīvdomīgu izklaides portālu iekš deep web.

Anonīms
102.212.121.222 08.02.19 11:13
0
0

Es domāju viņu kontu sen kāds tirliņš uzlauza un izmantoja, jo no lietotāja Jacky nemitīgi gadu no vietas nāca vēstulēs spams un nekādi nevarēja nobloķēt viņu.

Anonīms
Anonīms 06.06.19 11:22
0
0

Bet nopietni kas jacky ir noticis? Viņš nav admin, un pēdējo reizi 14 janvārī redzēts