Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
24
1159

Atklāti un bez cenzūras. Šoreiz vairāk par negatīvo un lietām, kurām spokos nav vietas. Ceru, ka padomi kādam arī noderēs turpmāk.

Ja esi uzģenerējis kādu... Autors: ainiss13 Ko man iemācīja spoki.lv?
1. Ja esi uzģenerējis kādu nebijušu un oriģinālu ideju un ar to noplūc kaudzi plusu, nepaies pat dažas stundas, kad tavai idejai parādīsies kaudze lētu un neizdevušos pakaļdarinājumu, kuri vērtējumu ziņā kļūst par milzīgu izgāšanos, jo arī satura ziņā būs tāda. Tikmēr īstais idejas autors turpinās likt arvien jaunas daļas un turpinās pelnīt tūkstošus. Tā tas bija ar maniem dziesmu nosaukumu tulkojumiem, tā tas bija ar kāmja komiksiem, tā tas bija ar Moonwalkera rakstiem par aizliegtajām filmām, kurām sekoja jūra ar spoku mīļāko filmu rakstiem. Turklāt spokos tiek izrādīta totāla necieņa pret oriģinālidejas autoriem, atklāti zogot idejas.
Šī ir lieta kas ļoti... Autors: ainiss13 Ko man iemācīja spoki.lv?
2. Šī ir lieta, kas ļoti iespējams noderēs diezgan populārajiem (ja šo vārdu vispār virtuālajā pasaulē drīkst izmantot) autoriem. Spokos ir ļoti daudz dažādu „draugu”, ko uz sevis laikam esmu izjutis visbiežāk. Ir tiešām uzticami un draudzīgi cilvēki, ar kuriem var runāt, pilnībā aizmirstot par spokiem, bet ir arī tādi, kuri meklē kontaktus, lai izspiestu info un teiksim uzceptu kārtējo intrigu rakstu, jo nekas vairāk par cepumiem viņu smadzenēs neaug. Tāpat daudziem patīk izbazūnēt visu info, kas ir bijusi norunāta palikt zem četrām acīm. Be aware!
Spoku tops ir lieta kas... Autors: ainiss13 Ko man iemācīja spoki.lv?
3.

Spoku tops ir lieta, kas visādā ziņā padara spokus par lielu izgāztuvi, jo visiem deg acis tur tikt un tāpēc daudzi raksti tiek sasteigti, daudz copy/paste šedevru, spamošana, viltības, šmaukšanās utt. Piemēram apskatiet nedēļas beigās „Garīgā līdera” pirmās vietas. Ar lielu pārliecību var teikt, ka jaunākie līderautoru raksti ir trash n shit, jo nav laika domāt par pārdomātu rakstu veidošanu, kamēr konkurents pa to laiku ieliks daudzāk mēslainu rakstu un viņu apsteigs ar kvantitāti. Kaut arī jāatzīst, ka bez topa spoki laikam nebūtu tik interesanti un aizraujoši. Pievēršot uzmanību pēdējo nedēļu situācijai, tur daži puiši izskatās, ka jau kapā ar aizvērtām acīm kopīpeistojot spokos iekšā visu, ko netā atrod, jo redz, savi garīgā līdera rēķini. Tas, ka rakstam vidēji 10+ un tie tikai nogāž uz leju citus, pārdomātākus rakstus, viņiem pofig.

Dažu izmisīgie mēģinājumi... Autors: ainiss13 Ko man iemācīja spoki.lv?
4.

Dažu izmisīgie mēģinājumi iegūt lētu popularitāti virtuālajā vidē izskatās bērnišķīgi un smieklīgi. (bilde veca, bet ideja skaidra, turklāt aktuāla).

Atkal ieteikums... Autors: ainiss13 Ko man iemācīja spoki.lv?
5. Atkal ieteikums prasmīgākajiem autoriem. Heiteru diaspora. Heiteri (nevis troļļi) spokos var būt dažādi. Daži vienkārši randomā staigā pa rakstiem un meklē kašķi, kas ir viņu jautrībai, bet tas nav vērsts pret kādu konkrētu autoru. Turklāt šie cilvēki, piemēram, privātajā čatā izmainās līdz nepazīšanai un ir forši cilvēki. Otrā grupa ir tādi, kuri seko kādam(-iem) konkrētiem autoriem, cenšoties viņus izvest no pacietības. Viņi par savu „upuri” jau zina ļoti daudz, ko arī izmanto diezgan konstruktīvā nolikšanā. Arī šie cilvēki pārsvarā dzīvē nav tādi. Un visbeidzot ir grupa heiteru, kuri ir kā visa iepriekšminētā apvienojums. Viņi var staigāt pa visiem rakstiem vai sekot kādam vienam autoram. Vienīgā lielā atšķirība no pirmajām grupām ir tā, ka viņi, šķiet, arī dzīvē ir bieži sisti pret izlietni. Kā atkratīties? Ignorēšana panākumu atslēga.
Vārds uzvārds vai vecums un... Autors: ainiss13 Ko man iemācīja spoki.lv?
6.

Vārds, uzvārds vai vecums un bildes ir lieta, kuru pirms publicēšanas kārtīgi jāpārdomā. Ja esi cilvēks ar vājākiem nerviem un tev vēl nav vismaz 18, labāk klusēt par visām šīm lietām. Saku to lielu uzsvaru dažādu jaunu problēmu iegūšanā liekot uz iepriekšējā punktā minētajiem "izlietnes draugiem". Jo vairāk personiska info, jo labāka augsne heiteriem un viņiem pat nav īsti svarīgi, kurš līmenis tu esi un ko tu ēd brokastīs, ka tikai pameklēt kašķi.

Ja vēlies medaļas cepumus... Autors: ainiss13 Ko man iemācīja spoki.lv?
7. Ja vēlies medaļas, cepumus, popularitāti un visu pārējo, aizmirsti rakstus par vēsturi, vecmammu stāstiem un notikumiem, par kuriem mācīja skolā. Meklē visu slimo, skandalozo, šokējošo, perverso, pupus, pe..nes. Ja neko citu, tad vismaz sensācijas medaļa tev ir rokā, jo cilvēkiem parasti ir ko teikt par visu slimo un komentāros sāk veidoties pamatīga diskusija, kas ar laiku pievilks arvien lielāku komentētāju skaitu.
Lai arī šeit ir tikai... Autors: ainiss13 Ko man iemācīja spoki.lv?
8. Lai arī šeit ir tikai virtuālā vide, kur reti kuram vispār ir nojausma, kas tu par cilvēku, nebrīnies, ka jo tu esi pazīstamāks spoks, jo drīzāk plašam spoku lokam rodas iespaids par to kāds tu esi, viņi kļūst par spečukiem tavā privātajā dzīvē, sāks mācīt, ko darīt un kā darīt. Vārdu sakot, noliks tevi un gudri aizrādīs par lietām, par kurām paši zina tik, cik melns aiz naga. Ja pievērsīsi uzmanību visiem šiem sūdiem, tad ar laiku pašam sāks likties, ka tāds patiešām esi.
Kāds diezgan noderīgs padoms... Autors: ainiss13 Ko man iemācīja spoki.lv?
9.

Kāds diezgan noderīgs padoms par spoku administrāciju. Teikšu atklāti, administrācijā redzu tikai dažus cilvēkus, kuri tiešām būtu gatavi strādāt spoku uzlabošanai, pat ja nebūtu tādas spoku hierarhijas un uzrādīts spoka statuss, to visu darot par velti. Tomēr pārsvarā administrācijā redaktora vai admina statuss lietotājam ir kā pievienojams krāniņa pagarinātājs, kuru viņš izmanto, lai justos augstāks un krutāks par pārējiem, kaut arī tā nav. Tieši tāpēc mans ieteikums ir vienmēr izvērtēt, cik administratora rīcība ir adekvāta un ja jūti, ka tā nav pareiza pret tevi, vienkārši piever acis uz to, ka viņš ir administrators. Pats šādu pārākumu no atsevišķu administratoru puses izjutu, kad pats biju lietotājs un noteikti tādi ir arī tagad. Vienkārši stay cool un neļauj kāpt sev uz galvas nieka virtuāla statusa atšķirības dēļ.

 Autors: ainiss13 Ko man iemācīja spoki.lv?
10.
24
1159
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [87]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Barthys avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorīts
  Barthys 27.08.11 13:11
136
1

Spoki man iemācija neievērot noteikumus

MySToGaN avatars
Medaļa SpoksMedaļa Man ir kredītsMedaļa Man ir kredīts
  MySToGaN 27.08.11 12:54
128
5

tavos rakstos vienmēr ir tik daudz jālasa :D

andzixxo avatars
Medaļa NostradamsMedaļa TīģerisMedaļa Pamatskolnieks
  andzixxo 27.08.11 14:45
93
0

spoki tev iemācīja sēdēt ar līku muguru

Korvalols avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Korvalols 27.08.11 13:26
54
4

Man spoki iemācīja atteikties no sabiedriskās vai pat jebkādas dzīves 

YOSLOWAG avatars
Medaļa Gada Spoks 2010Medaļa TestētājsMedaļa Pērle
  YOSLOWAG 27.08.11 12:56
50
5

Ecxactlly!

TheSame avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  TheSame 27.08.11 13:12
37
0

Diemžēl mazāk vai vairāk piekrītu visam - gan redzēts, gan izjusts uz savas ādas.. 

elv1js avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa Pozitīvs tēlsMedaļa Čaka ola
  elv1js 27.08.11 15:00
36
0

spoki man iemācīja, ka skaistā vasaras dienā ir jāsēž mājās pie datora :D

Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 27.08.11 14:43
22
0

Par administrāciju piekrītu. Domāju, ka tur vajadzētu stingraku atlasi izveidot, lai varētu kļūt par adminu vai redaktoru, bet par brīvu jau neviens neko nedarīs.

miervalds avatars
Medaļa DeputātsMedaļa KomiķisMedaļa Rainis
  miervalds 27.08.11 14:10
25
4

Man spoki iemācija komatu likšanu:D

rudek avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Seko draugiem 3000Medaļa Piparkūka
  rudek 27.08.11 13:52
15
0

Dzīve ir negodīga. Arī virtuālā.

krutus avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  krutus 27.08.11 15:21
12
0

Neuztraucies, šī raksta ideju arī tev kāds nozags 

Unsere avatars
Medaļa SpoksMedaļa Recidīvists
  Unsere 27.08.11 14:37
14
2

Cik daudzus - "Kas man patīk un nepatīk spokos" rakstus esmu lasījusi, (šis jau arī ir teorētiski par to pašu), šis ir pars sakarīgākais, nelien nevienam dirsā (atvainojos), nav uzrakstīti knapie 200 vārdi, lai tik varētu uzlikt kā orģinālrakstu. Un vispār, visakarīgākais no visiem, kurus pagaidām esmu redzējusi, godīgi pateikts kā kas ir.

Aigars D avatars
Medaļa MūzaMedaļa Most WantedMedaļa Mūza
  Aigars D 27.08.11 13:18
14
2

Par to spoku topu varu piekrist. Visu vasaru strādāju 5 dienas nedēļā un man nebija iespējams piekļūt datoram, taču atbraucot mājās piektdienas vakarā, ieejot spokos, vienmēr var ieraudzīt garīgā līdera, un dažreiz pat pie labākā autora tādus kadrus, kuri tikai kopē bildes, attēlus un muļķīgus rakstus no citām interneta vietnēm, dažādiem blogiem u.t.t. Tādi lietotāji man riebjas, jo necenšas ar saviem rakstiem izcelties, bet spamojot, ceļ savu līmeni.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.09.11 18:19
9
0

Vot, šis ir viens izcils raksts, kuru noteikti pielikšu pie favorītiem.

Piekrītu pie praktiski pie visiem punktiem, un pēdējais - ideāls. Ir vairāki tādi kadri(piemēram, Magenta), kuri bez domāšanas izdzēsīs rakstu kautgan, tas tikai pēc bildes ir līdzīgs ar vēlkādu. 

Žēl, ka Sponsors man ir bedzies, noteikti ieliktu sponsora medaļu ;/

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.09.11 15:19
9
0

es nesen dabūju Bestseller par raktu,kur bija viens viģiks.Bet,kad tiešām cenšos,tad tie raksti kjip iesūkā.

Kļavas lapa avatars
Medaļa BakalaursMedaļa BakalaursMedaļa Bakalaurs
  Kļavas lapa 27.08.11 13:31
11
3

Ja vien daži labi indivīdi uztrauktos par Latvijas politiku tik pat dedzīgi kā par spoku politiku.

Un vispār, manuprāt, ir muļķīgi cepties par lietām, kuru ideja vai pat viss izpildījums tā vai tā ir no kaut kurienes nosperts. Spokos, oriģinālā "oriģinālrakstos" ir tikpat daudz, cik Kalvīša sāta izjūtas.

Minka Mika avatars
Medaļa Kalnu kristālsMedaļa DrakulaMedaļa Arheologs
  Minka Mika 28.08.11 12:35
9
1

'' Ja vēlies medaļas, cepumus, popularitāti un visu pārējo, aizmirsti rakstus par vēsturi''...

MINCIIII!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.08.11 13:14
15
8

man sāp vēders

iikssa avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  iikssa 27.08.11 13:42
5
0

par 5. punktu Tev pilnīgi piekrītu

Donuts avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Soarkana Rūžeņa
  Donuts 27.08.11 13:53
5
0

True

« 1  2  3  4  5 »