115

 328  43

Iepriekš atvainojos par skarbu vēstījuma stilu, man nav mērķis nevienu aizskart.

Šo lapu apmeklēju kopš tā ir dibināta un esmu ievērojis dažas netaisnīgas īpašības.

Šeit ir iespēja vērtēt rakstus ar "-" atzīmi... Vienkārši ienākt un bez jebkāda pamatojuma ielikt mīnusu neitrāla rakstura darbam, kurā nav pausts nekādu radikālu domu vai uzskatu. Cilvēks ir izveidojis kaut ko, padalījies ar daļu no sevis vai vienkārši centies. Ienāk kaut kāds muļķis, kurš savā dzīvē var lepoties tikai ar to, ka viņu pēc dzimšanas nenolaida tualetes podā neko nepamatojot vērtēt negatīvi svešu darbu... Vēlos lai mani saprot pareizi: es nerunāju par rakstiem, kuros ir smagas kļūdas, acīmredzama paviršība, naida kurināšana vai tml.

Ar mīnusu cilvēks var izrādīt to, ka viņš nepiekrīt rakstā teiktajam, piedāvātajam un tas vēl varētu būt normāli. Bet kas ir tie auni, kuri liek mīnusus rakstam, kurā cilvēks atrāda kādu galdu viņš ir uzmeisterojis (es neizstāvu nevienu konkrēti, tas ir tikai viens no miljards piemēriem šeit)? Kas viņiem liek mīnusot šādus rakstus? Kāds ir pamatojums?

Es zinu, ka tas nenotiks, tomēr es piedāvāju ieviest kaut ko šādu: ja lietotājs liek mīnusu, viņam OBLIGĀTI vajag pamatot to mīnusu. Ja mīnuss ir likts pamatoti, tad viņam nebūs problēmas to izskaidrot. Lai visi pie raksta redz, kurš lietotājs ir ielicis mīnusu un kāpēc.

Pretējā gadījumā autoram nemaz nav iespējas nākamreiz laboties, jo viņš nezin kāds ir iemesls sliktajai atsauksmei. Viņš lauž galvu, domā, ka mīnuss ir apdomāts un viņa darbā ir nepilnības, bet nezin kādas tās ir un līdz ar to viņš var apjukt. Piekrītu, ka pilnveidoties vai vismaz tiekties uz to ir vērts neskatoties ne uz ko. Nevar apstāties pie sasniegtā, bet priekš kam tērēt enerģiju lai minētu, ko viņš ir darījis ne tā, bet patiesībā kāds pamuļķis ir aiz skaudības ielicis mīnusu tāpat vien.

Šī vietne ir reāli kruta, tā ļauj topošiem autoriem mācīties veidot dažāda veida saturu un es uzskatu, ka tā ir ļoti vajadzīga. Bet diemžēl notiek attīstības bremzēšana dēļ vairākiem iemesliem. Viens no tādiem ir valdošā šeit "draudzība svarīgāka par saturu" sistēma. Tas izpaužās dažādi, esmu pats bijis upuris tam. Šeit ir reāli adekvāti moderatori, redaktori un admini (ne visi, bet tādi ir) tāpēc viss vēl nav zaudēts.

Lai jaunie autori varētu attīstīties, pilnveidoties pareizā virzienā, nenovērsties un maksimāli ātri progresētu, ir nepieciešams vairāk uzmanības pievērst tam lai līdz viņiem nonāktu pēc iespējas precīzāki feedback'i nevis tukši plusi vai mīnusi... mīnuss ir tukšs mīnuss, bet mīnuss ar pamatojumu jau var tikt uztverts kā konstruktīva kritika (vai vismaz uz to pusi). Tas ir ārkārtīgi svarīga.

Man nevajag nekādus cepumus un plusus. Visiem mīnusu cienītājiem varu pateikt: šeit varat izpausites. Varat viņus droši likt, man vienalga. Ja kādam vēlme varat vēl komentāros kaut kādu kaku nolikt, man pretenziju nav... Pats es mīnusus nekad neesmu nevienam licis, jo tas likums attiecas arī uz mani.

Novēlu veiksmi visiem normāli domājošiem adminiem kā arī attīstību šai vietnei (pareizajā virzienā)!

Piedāvāju izveidot to negatīvo feedback'u aili... tas nav sarežģīti un pat, ja tur uzraksta muļķību, varēs redzēt kas tas par lietotāju un turpmāk mīnusus no viņa uztveri attiecīgi.

Komentāri 115

0/2000

šim rakstam vienozīmīgi mīnus, pilnīgākais sūds. Jautājums: kāpēc vērtētājam tvi jāglaimo ar plusu, ja raksts ir galīgākais mēsls?

2.jautājums: Kas jums cilvēki ir psihiskas problēmas (ar galviņu nav kārtībā) ka jāsāk raudāt par niekiem, kuri te dzīvē neko nemaina?

3. Jautājums: kāpēc gan katram garāgājējam būtu jāatskaitās par savu rīcību (jāpamato sava izvēle vai darbība)?

Ieteukums: Ja kādam, kas nepatīk, nebojājat savu psihi, neliekat rakstus, sēžat un bimbājat savā kaktiņā, nepiesienaties citiem par viņu izvēli (ja jau esat tik jūtīgi, nesēžat internetā, un nejautājat otram to, ko nvēlaties dzirdēt).

 2  1 atbildēt

Atceros vienu reizi, kad es kļūdaspēc nospiedu mīnusu, bet pēc tam es to izlaboju. Es neesmu tā, kura bez pamatojuma liek mīnusus.

 0  0 atbildēt

Atceraties, ka šī ir vietne jauniem autoriem, un kā lai notiek attīstība, ja te kāds uzraksta: "man nav nekas jāpaskaidro, ja cilvēks pats to nesaprot" Iedomājies ja jums skolā tā atbildētu...

 0  0 atbildēt

ieliku mīnusu

 0  0 atbildēt

-

 0  0 atbildēt

Es par brīvu izvēli!    Kāpēc tagad visiem būtu jāatskaitās par to kā viņš novērtē rakstu vai komentāru! Muļķības!!! Samierinies, vienmēr būs darvas lāse medus mucā!  

 0  0 atbildēt

Ja es paužu savu viedokli, tad man pie kājas vai kāds ieliek plusu vai mīnusu. Viedokļi atšķiras un tas ir tikai normāli. Uzskatu ka nav nepieciešamības taisnoties par negatīvu vērtējumu.

 0  0 atbildēt

Pirmās pasaules problēmas   

 2  2 atbildēt

Es pat nelasīju Tavu rakstu un Tev ieliku mīnusu! Kāpēc? tāpēc, ka tā ir mana brīva izvēle, ja Tev raksts liekas neitrās, tas nenozīmē, ka viņš tāds ir priekš manis. Tāpēc arī ir vērtēšanas opcija ar plusu vai mīnusu, jo cik cilvēku, tik arī domu un pieejas katrai lietai. Ja Tev patīk kaut kādi LV pajoli kā piemēram te bij tie divi, man viņi vienkārši riebjas, tas pats - kā piemērs De valka vai kaut kā tā, es viņa rakstus mīnusoju jau nelasot, jo viņš tādu debīlismu gvelž, ka pat īsti lasīt vairs negribas.  Tu liec rakstu publiskai apskatei, kur vienmēr būs tie, kam patīk un, kam nepatīk, bet Tev mīnusu es ieliku tikai tāpēc, ka Tu pat nesajēdz, ka vēlies kaut kādā trulā veidā apspiest manas tiesības.

 0  0 atbildēt
Izlasīju pustekstu un pietika. Mīnusu neieliku, bet padomā loģiski - ja būs nepieciešams komentēt kāpēc "es lieku mīnusu" es vienkāršu uzrakstītu, ka autoram nepiekrītu un Tu šādu argumentāciju nevari labot. Katrs domā savādāk un tie mīnusi būs. Tu ar plusiem nepelni, samierienies un izslēdz savus hormonus, āmen.
 0  0 atbildēt

Varbūt šei ir cilvēki, kuriem nepatīk dirsalīdēji, kuri liek plusus, varbūt arī šo pamatot vajag? (varbūt mēs tagad visi tev rakstīsim un atskaitīsimies, kad un kur iesim dirst, lai esi informēts!?)

 0  0 atbildēt

Es protu pieņemt mīnusus, jo zinu, ka cilvēkiem viedokļi un domas ir dažādas un ka visiem tāpat nevar izdabāt.

 0  0 atbildēt

Interesanti cik distopiskā pasaulē vēlies dzīvot, ja man jāskaidro iemesls kādēļ lieku mīnusu. Līmi saostijies vai iesnas saķēris esi? ''Tu pieraksti: "Es nepiekrītu autoram" nepiekrīti kam? Ka viņš tabureti uztaisījis?'': Tu man kāda autoritāte vai Vergturis, kuram būtu jāskaidro mani iemesli? Kas tas par farsu es nesaprotu, kur tādas idejas tiek rautas?

 2  3 atbildēt

nāvi autoram! 666

 1  2 atbildēt

Ieliku mīnusu un lepojos ar to ka tev nemūžam nebūs tapt zināt par ko ;D

P.S. nestreso par mīnusiem.. gan pārdzīvosi

 0  3 atbildēt

Ieliku mīnusu! Nu un ko tagad? Sūdzēsies mamai? Losis

 3  12 atbildēt

Žēl, ka var ielikt tikai vienu mīnusu   

 2  12 atbildēt
« 1  2  3 »