Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
177

Liku pa laikam patīk pajokoties un pafantazēt, kā būtu ja būtu. Spoki savulaik ir kļuvuši par īpašajiem piedāvajumiem picerijā, RPG spēļu varoņiem, izdzīvojuši zombiju apokalipsi, kļuvuši par varoņiem tīņu seriālā un padzīvojuši paralēlajā pasaulē.

Šoreiz iedomājamies situāciju, ka gluži kā Robinsonā Krūzo vai Titānikā ir liels kruīza kuģis un uz tā ir visdažādākie spocēni. Taču ak, tu neraža - kuģis avarē un izglābušies spoceni nonāk uz vientuļas salas. Šajā rakstā vari iepazīties ar to kā spocēni tur dzīvos un izdzīvos.

kaķūns  uzreiz pēc... Autors: Latvian Revenger Kā būtu, ja spoki nokļūtu uz neapdzīvotas salas?
1.

kaķūns - uzreiz pēc nokļūšanas uz salas noskurināsies. Kā jau kaķim riebums izjust ūdeni. Iepazīsies ar vietējiem džungļu kaķiem un izveidos kaķūnu cilti.

Jacky - Izveidos interešu klubiņu Spoki. pamestā sala/cita dzīve.

EV1TA - meklēs iespējas jaunā interešu klubiņa reklāmai. Kad nelīdzēs dūmu signāli, mēģinājumi ieviest jaunus lietotājus tiks lietoti dzīvniekiem saprotamākos veidos - ar ēdienu.

Ciema Sensejs - Ticis nost no kuģa ātri iepazīsies ar bariņu mērkaķu. Mērkaķi viņu pieņems kā savu līderi, savukārt sensejs viņus apmācīs par sētniekiem.

Fosīlija - šādā veidā vairs nedēvēs dzēstos lietotājus. Šādi dēvēs tos nabaga spociņus, kuri nespēja izglābties no katastrofas un tos, kuri neprata izdzīvot uz salas.

Dark Magician - Pateicoties savam augumam, tika izmantots kā glābšanas laiva ceļā uz salu. Uz salas Dark Magician uzņēmās bīstamo, bet patīkamo lomu testēt iegūto un atrasto ēdienu vai tas nav indīgs.

The Diāna - Sākotnēji pavadīja laiku meklējot kaķīšus, bet tad ķērās pie izdzīvojušo apgādāšanas ar ļoti svarīgu produktu. Diāna ik katru dienu nira un peldēja uz vraku, piegādājot ļoti nepieciešamos alkohola, jo īpaši vīna krājumus.

Pyrathe - Uz vientuļas salas sajutās kā īsts pirāts. Ne velti viņš pat uz luksusa laineri ņēma līdzi metāla detektoru.

ezkins - mazais eziic aši rada pielietojumu testētajiem ēdieniem un sacepa dažādas veltes ko ēst izdzīvojušajiem. Ar laiku viņai palīgos piebiedrojās Miss Ieva, kura gatavoja lieliskas džungļu tortiljas, Miss Elīna un viņas lieliskās lamu piena siera kūkas, un aniii7 ar viņas īpašo recepti -  Āfrikas slepkavniecisko bišu medus torte.

breezy18 savākusi krastā izpeldējušo bagāžu un krāsas, ražoja modernus, jaunus spoku t - kreklus. Neapdzīvota sala, nenozīmē, ka jāizskatās pēc miskastes.

tourist - kā jau tūrists apskatīja visu, ko vien uz šīs salas var apskatīt.

Elys -  neskatoties uz karstumu, tērpusies pilnīgi melnās drēbēs, ar zobu bakstāmo palīdzību snaiperoja tuvumā esošos putnus, lai būtu džungļu vistiņas.

janisjanis70 - No sākuma centās palīdzēt darbos, taču tad saprata, ka patīkamāk ir vērot izdzīvojušās spoces pludmalē. Kad viņas sāka izrādīt neapmierinātību, viņš devās uz tālāku pludmali cerība ieraudzīt īstu nāru.

Ghost Whisperer un Zviedriete visus katru vakaru izklaidēja ar dziesmām un ģitārspēli, ļaujot nedomāt par to, ka naktīs var uzbrukt mežonīgi zvēri vai pirāti, vai vienkārši beigties pārtika.

Beidzoties dziesmām visus izklaidēja MobyDick ar stāstiem par nāru koļīšanu, nelāgiem fekāliju atgadījumiem ostās un tūristu veikaliņu pārdevējām Maldīvās.

Kimberliiiiii - aizvietoja MobyDick, kad spokiem sakārojās, ko mazāk fekālisku, bet ar vairāk jūtām, romantiku un slepkavībām.

bloodwork - gluži kā Gollums no Lord of The Rings uzglūnēja citiem izdzīvojušajiem un visos iespējamajos veidos bojāja viņu dzīvi.

Labrakstis - sāka veidot stāstiņus par džungļu dzīvnieku dzelteno dzīvi. Kādā reizē tas beidzās ar to, ka nikns pērtiķis meta viņam ar banānu, bet par laimi netrāpīja.

Moonwalker MD - Katrā izdzīvojušo grupiņā ir jābūt ārstam. Viņš ar prieku uzņēmās šo lomu. Tiesa retos vakaros radās aizdomas, ka viņš veic arī bīstamus eksperimentus un laiku pa laikam saka pazust spoki...Pirmā pazudusī bija Liver.

meža brālis - paslēpās, kāda piekrastes palmā un plēsa vaļā dziesmotus jokus.

ernestsmalejs - ne visi gribēs augļus vai putnus un ernestsmalejs būs atbildīgs par zvejošanu. Dodoties zvejot viņš katru dienu pats sev novēlēja, kaut izdotos noķert, kādu aizvēsturisko zivtiņu.

Trakais Jēgers - kad pazudīs kaķūns, dosies viņu meklēt. Nav atgriezies. Nav zināms vai pievienojies kaķūna ciltij vai devies pārāk dziļi džungļos.

Lestets - Cītīgi palīdzēs darbos, taču katrā brīvajā brīdī turpinās pie visa vainot citplanētiešus. Viņaprāt, tieši viņi izraisīja, kuģa katastrofu.

Aleksa52 - ar dabīgajām krāsām centīsies iemūžināt spocēnu emocijas uz audekla. Audekla vietā, gan tika izmantotas lielas lapas un koku atlūzas.

WildBanasTrip - Ar humoru centīsies iemūžināt ceļojumu. Tieši ar šādu pat humoru centīsies iemūžināt izdzīvošanu, vismaz tik ilgi, cik kameras baterija turēs.

cilveksarkameru - sākotnēji arī, centīsies iemūžināt spocēnu izdzīvošanu, taču beigās tas kļūs par nepārtrauktu sūdzēšanos, par pārāk cietiem dēļiem uz kuriem gulēt, pārāk niezošiem moskītu kodumiem, pārāk sāļu jūras ūdeni, pārāk liesu zivs fileju utt.

100 A - situācijā, kurā nav slavenību, stāstīs visu ko zina par slavenībām no pirmskatastrofas laikiem.

Panzer - atradis dīvainus sarkanus augļus sāka ar tiem iezīmēt izdzīvojušo nometni sarkancaurspīdīgsarkanās krāsās. Tiko kā atradās kaut kas balts, caurspīdīgās vietas kļuva baltas.

Lagerta - spocēnus apgādās ar skaistām ķirbīšu cepurītēm.

Kolch - laikos, kad vairs nebūs pieejama foto spele, to aizvietos ar ZS jeb zīmējumu spēli, kurā visi spocēni tiks piespiesti piedalīties, jo ir, taču jābūt arī izklaidei.

Tautas Spogulis - atrada aizdomīga paskata krūmu. Nākamajā dienā nebija ne viņa, ne krūma.

KALENS - Iepazinies ar savvaļas sikspārņiem, pieņēma viņu ticību un sāka veidot savu naktsradību armiju.

wTTF - atradis citronkoku veidoja templi savai dievietei pie tā stumbra.

Planēta Zeme - sekoja citiem spokiem un uzdeva visdažādākos un bieži nesaprotamākos jautājumus saviem izdzīvojušajiem biedriem.

Mao Meow - Sākotnēji mēģināja uzbūvēt ieročus. Kad tas neizdevās sāka rūpēties par to, lai izdzīvojušie, vienmēr smaida un ir mundri.

Meladze - pat šādos apstākļos nespēja iztikt bez sarunām par Krievijas varenumu un Latvijas nespēju iztikt bez tās. Pie katastrofas vainoja sapuvušos rietumus ar ASV priekšgalā. Fakts, ka kuģis bija ražots Krievijā viņu neinteresēja.

Emchiks un LosAngeles dienas pavadīja nopietnos strīdos vai labāks "auto" sanāks ja tā riteņus taisīs no koka, gumijkoka mizas vai akmeņiem.

 

 

 

 Autors: Latvian Revenger Kā būtu, ja spoki nokļūtu uz neapdzīvotas salas?
2.
0
177
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [13]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
pyrathe avatars
Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Gada Spoks 2018
  pyrathe 11.10.17 00:38
6
0

Kāpēc Rasiks netika paņemts līdz uz neapdzīvoto salu? Viņa tur varētu uzsākt klanu karus un rīkot bēru mielastus klanu karos kritušajiem.. 

KALENS avatars
Medaļa Troll killerMedaļa ĢenerālisMedaļa Gremlins
  KALENS 11.10.17 02:59
4
0

atbildot uz pyrathe komentāru " Kāpēc Rasiks netika paņemts līdz uz nea... " Plot twist: Neapdzīvotā sala izrādās Rasika dārzs

pyrathe avatars
Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Gada Spoks 2018
  pyrathe 11.10.17 00:19
3
0

Uz neapdzīvotas salas detektors diez vai man noderēs.. es labāk savākšu visu rumu no lainera tax free.. 

Agresīvais hakeris avatars
Medaļa SpēlmanisMedaļa ArheologsMedaļa Sensācija
  Agresīvais hakeris 11.10.17 22:33
2
0

...tik daudz spoki, bet manis nav   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.10.17 06:43
2
0

Mana mamma mani sit

The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 11.10.17 00:28
2
0

atbildot uz pyrathe komentāru " Uz neapdzīvotas salas detektors diez va... "  

Dibināsim AA

rasiks avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Krustvardu recidivistsMedaļa Rainis
  rasiks 11.10.17 21:47
1
0

atbildot uz pyrathe komentāru " Kāpēc Rasiks netika paņemts līdz uz nea... "

Autors zin, ka rasiks vienmēr paliks mājās,

Jo tā ir jauka vieta, kur tam labi klājas.

Te kliedēs viņš jebkura spoka bažas,

Ka lietus kavē dārzā iegūt labas ražas.

Un nebūs mājās mums vairs karu,

Bet kritušie būs tikai dārzā āboli.

Tos rasiks čakli savārīs un burkās liks,

Un kādam mājās palicējam arī tiks.

pyrathe avatars
Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Gada Spoks 2018
  pyrathe 11.10.17 00:33
1
0

atbildot uz The Diāna komentāru "   Dibināsim AA " aha.. dibināsim salas alkohola monopolu..

Tautas Spogulis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Tautas Spogulis 11.10.17 00:11
1
0

ko es izdarīju ar krūmu

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 11.10.17 21:08
0
0

      

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.10.17 16:58
0
0

atbildot uz KALENS komentāru " Plot twist: Neapdzīvotā sala izrādās Ras... " klusē

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.10.17 16:57
0
0

atbildot uz Fosilija komentāru " Mana mamma mani sit " hahahahahha

The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 11.10.17 00:13
0
0