Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
282

...tad būtu tikai loģiski, ka tiem, kas nezina, taptu zināms, par spoku izdarībām skolā. Kurš spoks ir klases gudrākais? Kurš spoks ir klases vecākais? Bet kurš vispār ir tikko uzsācis savas skolas gaitas?

Šis, protams, ir jāuztver kā joks, bet kā saka - katrā jokā ir daļa patiesības. Raksta tapšanā piedalījās mūsu foršā The Diāna

EV1TA  domājams ka ir... Autors: Bobby Tarantino Ja spoki mācītos vienā skolā...
Autora bilde
1.

EV1TA - domājams, ka ir diezgan skaidrs par Evitas vietu skolā. Evita ir skolas stingrā direktore, kuras sirds atmaigst, ja tu esi pozitīvi noskaņots pret kaķiem. Pusplēsts vārds, kurā izpaud nepatiku pret kaķiem - rēķinies ar izslēgšanu!

The Diāna - direktores vietniece (un latviešu valodas skolotāja, kad kādu nepieciešams aizvietot), kura visiem patīk. Ar savu smalko balsi ir apbūrusi vairākus vidusskolniekus. No sākuma būs dikti formāla pret tevi, bet pēc glāzes vīna kļūs atvērtāka.

DarknessRose - skolas avīzes līdzdibinātāja, vienmēr rūpējas par kārtību skolā un tās gaiteņos. Vari vērsties pie viņas, ja vajag palīdzību ģimenes koka veidošanā, jo viņa nekad neatteiks palīdzību!

Latgaleens - skolas avīzes otrs līdzdibinātājs, kurš vienmēr atrod piemērotākās bildes katram rakstam. Ja mācēsi skaisti sarunāt, tad Latgaleens tev piešķirs atlaidi fotosesijai. (Ja latgaliski runāsi, kas zin, varbūt pat kļūsiet par dvēseles radiniekiem)

kaķūns - skolu sen kā beigusi, taču ik pa laikam tur uzpeld, lai skolēnu dienu padarītāku krāsaināku, paspēlētu skolotājiem pa nerviem un vienkārši labi pavadītu laiku. Lai gan ar skolu vairs nekas nesaista, kaķūns uzrauga skolēnus, jo viņai patīk, ka tiek ievēroti noteikumi.

Latvian Revenger - skolēns, kurš specializējas praktiski visās jomās. Kaut kas ar sportu - uzmeklē viņu. Kaut kas ar IT - uzmeklē viņu. Nesaproti, kāpēc lietas notiek tā, kā tās notiek - atkal sauc palīgā Latvian Revenger. Ja gana daudz zināsi par sportu, tad kontroldarba laikā tev palīdzību neatteiks.

The wTTF - skolnieks, kurš parādās tik reti, cik vien iespējams, jo a) viņš skatās memes, b) gaida Sonātē, kad tiks uzsildīta viņa paģiru pica. The wTTF ir tāda tipa skolēns, kurš diktāta beigās saliktu visas iespējamās pieturzīmes un uzrakstītu "Marš, pa vietām!''. Leģenda vēsta, ka The Diāna nemaz nelasa viņa darbus. Vienkārši atšķir darba beigas un ieliek vieninieku.

Bobby Tarantino - mēdz pateikt ko gudru, bet lielākoties tas būs tik kāds joks, kuru sapratīs vienīgi The wTTF. Sporta fanāts, tāpēc, ja viņš neatnāk uz skolu, tad zināt, ka viņš kaut kur sporto... Vai spirto? Nu, kā saka - sports un spirts nekad nav šķirts. (Bet ja nopietni, tad šis teiciens nav par Bobby Tarantino, vismaz ne pagaidām)

Artemiis - pirmā meitene, kurā Green Arrow bija iemīlējies. Viņa reti iesniedz darbus, bet ja to dara, tad darbs ir lielisks. Tiek lēsts, ka viņa ir labākā darbu autore, kāda vien šajā skolā ir bijusi.

RichardsC - viņu var satikt pēcstundās, jo nerimstas godīgi paust savu viedokli par nepatiku pret kaķiem. Lai arī ko viņam neteiktu, RichardsC paliek nelokāms. Principā, no Richarda tikai dzird frāzi "lol nau verc''.

ezkins - mīļākā stunda ir mājturība, jo var klasesbiedrenēm izrādīt savas kulinārijas spējas un iekarot čaļu sirdis, jo, kā zinām, tad mīlestība iet caur vēderu. Neskādē arī tev pateikt kādu savu noslēpumu, par attiecīgo ēdienu.

DamnRiga - viņš noteikti būtu viens no labākajiem vēstures skolotājiem, jo viņam ir daudz jo daudz mantu no senākiem laikiem. Sen jau ir zināms, ka piemēri aizrauj. Svarīgi ir atcerēties, ka diennakts gaišajā daļā viņš ir skolotājs, bet naktīs šauj bez brīdinājuma un rok bez mācītāja.

random_niks - skolēns, kurš mācēs izveidot meme par katru skolas situāciju. Klasesbiedri viņai ir teikuši, ka ir vēl viens meme guru šajā zemē, un tas ir neviens cits kā Green Arrow. Skolotāji gan nē, bet skolēni gaida, kad viņi apvienosies.

alfrēdiņš - palīgs un aizvietotājs, kad DamnRiga nebūs spējīgs vadīt stundas. Ar prieku pastāstīs, ko ir lasījis par kara laikiem, par cirka ziloņiem un pat par Alberta Einšteina brāli.

SAMSS - vienmēr kaut ko nokomentēs par tevis teikto, tevis rakstīto un pat zīmēto. Neķer stresu, nebūs nekas ļauns, tikai kāds smuks īkšķītis vai smaids.

Real Devil - it kā centīgs skolnieks, bet mūždien kaut ko aizmirst, pieļauj neuzmanības kļūdas. Cenšas būt paraugbērns, reizēm sanāk, bet reizēm tiek apvainots plaģiātismā. Tautā runā, ka tieši viņš iet uz privātstundām pie random_niks, lai apgūtu oriģinālu meme veidošanu.

Drakonvīrs - daudzpusīgs skolēns, kurš nelegāli skolā tirgo pievilcīgu sieviešu bildes. Tiklīdz viņš tiek uzosts, uzreiz velk ārā savas safotogrāfētās dabas bildes, lai pierādītu, ka neko nelegālu nedara. Tiklīdz skolotājs prom, atsākas tirzniecība.

Krauklīc - jauniņais, kurš pārnācis no citas skolas. Šķietami kluss, taču visiem ļoti tīk viņa zināšanas par visu ko. Viņš skaisti māk noformēt faktus. Tieši tā iemesla dēļ, tie tiek publicēti skolas avīzē. Sakot, ka Latgaleens šad un tad dodot kādu prēmiju, ja fakts ir bijis patiesi labs.

Ļaļaka - puišu mīļākā klasesbiedrene, jo cik izskatīga, tik arī gudra. Nav pelēkā latviete, tāpēc ir viegli saprast, kura no visām ir tieši viņa. No uzticamiem avotiem ir dzirdēts, ka Bobby Tarantino ir iemesls, kāpēc viņa tik labi mācas. Iespējams, par katru labu atzīmi tiek saņemts kāds cepumu kvantums, bet neko vairāk arī neviens nezin. Ja vien kāds būtu gana drosmīgs, lai to viņai paprasītu...

Dzerbudists - ļoti skeptisks, ja tiek runāts par lietām, no kurām grib atbrīvoties. Ne velti viņu nesauc uz klases vakariem, visiem ir bail, ka būs dzirdama kāda piezīme savā virzienā. Ja reiz tev šķiet, ka Dzerbudists saka ko labu - pārliecinies, vai tu uztvēri sarkasmu!

3
282
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [20]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 09.09.19 08:41
9
0

Kur rasiks? Kur gray wolfs, kur es?

EV1TA avatars
Medaļa Troll killerMedaļa AdminsMedaļa Auklīte
  EV1TA 09.09.19 08:58
7
0

  Es varu būt arī bibliotekāre. 

SAMSS avatars
Medaļa Duraka 3000 spelesMedaļa RecidīvistsMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 09.09.19 07:34
5
0

trāpits  

Latišs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa SensācijaMedaļa Admins iesaka
  Latišs 09.09.19 09:07
5
1

atbildot uz Latišs komentāru " Nesaprotu. Bet kur tad es esmu?? ... "

A, nu jā. Es parasti esmu prom izbraucienos. Drīz tiksimies, klasesbiedri.

Banančiks00 avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Bots
  Banančiks00 09.09.19 07:48
3
0

  

Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 09.09.19 09:27  
3
0
atbildot uz Latišs komentāru " Nesaprotu. Bet kur tad es esmu?? ... "Kad skolā tevi redzēšu biežāk, nekā ārpus tās, tad arī tu tur būsi
197403 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ZeltrocisMedaļa Patīk komentārs
  197403 09.09.19 12:40
3
0

  

Kaķumīle  avatars
Medaļa ZebraMedaļa SviestmaizeMedaļa Mr. Neveiksme
  Kaķumīle 29.11.19 14:09  
2
0

Man patīk šis raksts! Tik ļoti patiesi

Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 10.09.19 07:07  
2
0
atbildot uz N.Ushakovs komentāru " Cute story, but bullshit   "Piedod, ka taviem kaķiem nav nekādas lomas šajā stāstā...

spoku dienas joks

ezkins avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa VUGD priekšnieksMedaļa Betmens
  ezkins 09.09.19 20:37
2
0

Super kreatiivi piestraadaats!   Malachiino aka Al Pachiino   

Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 30.11.19 12:58  
1
0
atbildot uz Kaķumīle komentāru " Man patīk šis raksts! Tik ļoti patiesi ... "Priecājos, ka patīk
Ville Valo avatars
Medaļa RudzupuķeMedaļa Patīk komentārsMedaļa Fraktālis
  Ville Valo 10.09.19 17:21
1
0

atbildot uz Bobby Tarantino komentāru ";( ;( ;( "

😘

Ville Valo avatars
Medaļa RudzupuķeMedaļa Patīk komentārsMedaļa Fraktālis
  Ville Valo 10.09.19 10:41
1
0

atbildot uz Bobby Tarantino komentāru "Piedod, ka taviem kaķiem nav nekādas lomas šajā... "

Tapec saņem minusu

Ville Valo avatars
Medaļa RudzupuķeMedaļa Patīk komentārsMedaļa Fraktālis
  Ville Valo 10.09.19 00:12
1
0

Cute story, but bullshit  

Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 09.09.19 08:48  
1
0
atbildot uz jurikz komentāru " Kur rasiks? Kur gray wolfs, kur es? ... "Ceru uz labu atsaucību... Ja būs, tad ticu, ka redzēei arī citus, to skaitā arī sev, šādā rakstā
Latišs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa SensācijaMedaļa Admins iesaka
  Latišs 09.09.19 09:06
1
1

Nesaprotu. Bet kur tad es esmu??

Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 10.09.19 15:50  
0
0
atbildot uz N.Ushakovs komentāru " Tapec saņem minusu ";( ;( ;(
Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 09.09.19 05:46  
0
2
atbildot uz DamnRiga komentāru " https://i.ytimg.com/vi/uC-SJSEApzc/hqde... "Man prieks, ka tev patīk.
Linda 8 avatars
Medaļa SirdsSpēja Mana Latvija!Medaļa Panda
  Linda 8 09.09.19 20:13
1
6

Daudzus es nemaz nezinu...