Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
291

Pēdējā rakstā spoki bija supervaroņi, taču pirms tam ir arī izdzīvojuši apokalipsi, padzīvojuši uz vientuļas salas, nokļuvuši citā pasaulē, kļuva par MMORPG spēles varoņiem, bijuši īpašas picas un bijuši seriālu varoņi. Laiks uzzināt, kas būtu ja spoceni pēkšņi kļutu par līdzīgiem tēliem, kādus var satikt pasaules mītos, leģendās, pasakās un teikās.

Baibiņa2002  zirgu aizstāve... Autors: Latvian Revenger Ja spoki būtu mītu un leģendu tēli, kas viņi būtu?
1.

Baibiņa2002 - zirgu aizstāve un sargātāja. Šī dievība reizēm parādīsies tumšās pievakarēs zirga veidolā pļavas malās.

Emchiks - transporta sargs. Vietās, kur viņš dzīvos negadīsies avārijas, riepas turēsies kopā, sliedes nevibrēs un asfalts būs līdzens.

The Diāna - Ballīšu un vīna dievība. Ja tu vēlies, lai tava ballīte izdodās, velti tās sākumā glāzi vīna The Diānai un tava ballīte būs lieliska.

kaķūns - kaķu dieviete. Spicām ausīm un bruņota ar spalvu kamoliem, šī dievība liks visiem mīlēt kaķus. Šī dieviete ir ļoti atriebīga, tāpēc nebrīnies, ja iespersi svešam kaķim un no rīta smirdēs čības.

Dark Magician - pavāru dievs. Ja tu atver restorānu, tev katru nedēļu ir jāvelta piciņa šim dievam, lai nerastos žurkas, lai būtu klienti un ēdiens vienmēr garšotu svaigi.

Jacky - visa radītājs. Viņš ir sākums un viņš ir gals.

mellom - joku un melu dievība. Ja tu ar viņu esi sapinies - uzmanies.

Kalens - mediķu priekšstāvis. Ziedo viņam, mazliet asiņu vai varbūt kā cita un rēķinies ar to, ka kāda ciniska bet prasmīga roka tevi vadīs pareizajā virzienā, katrā operācijā.

meža brālis - partizānu dievība. Ir sācies karš un tev nāksies bēguļot mežos? Pielūdz šo dievību un tu vienmēr noslēspies no naidnieka.

ChingChongChang - skaistuma dieviete. Spoku pielūgsme viņai pierādījusies un tā turpināsies ilgi. Ja meitene vēlās līdzināties viņas skaistumam, ik rītu jāskrien ap māju kailai trīs reizes.

magenta - ķermeniskās mākslas dieviete- tajā mirklī, kad tev kārojās tetovēties, paskaties uz viņas foto, apmet īpašo krustu un vari doties uz salonu. Tetovētājs pēc šī rituāla, pat smagā reibumā visu izdarīs pareizi.

Elys - slepkavu dievība. Tu esi slepkava un gribi, lai izdodās uzdevums? Pēdējā naktī pirms slepkavības noliec uz sliekšņa čokeri, pūces spalvu un lodi. Ja no rīta tā visa tur vairs nebūs - viss izdosies.

Aleksa52 - haosa dieviete. Lai kur viņa būs, lai kas notiks, apkārt sāksies haoss. Tas gan nenozīmē, ka viņa ir ļauna, jo kā zināms, miers bez haosa neeksistē.

Mestrs Pletenbergs - kaujas dievs. Tu mācies kādu cīņu mākslu? Apsēdies meditējošā pozā, met prom visus našķus un atkārto paņēmienu, kuru vēlies iemācīties sev galvā. Ja šis dievs būs tev lbvēlīgs, pēc šī rituāla, pat Čaks Noriss nebūs tev pretinieks.

Bloudžāb - skauģu dievs. Tu vēlies, iemācīties noskaust pazīstamajam dāmu vai mašīnu? Vērsies pie šī dieva. Galvenais pirms tam noteikti nelieto alkoholu un neesi 30 gadus vecs vīrietis.

Fosīlija - kaujās kritušo dievs. Viņu piemin pēc katras kaujas. Viņš apzīmē gan labo, gan ļauno.

Lagerta - bagātā galda dievība. Ja tu vēlies, lai uz tava galda vienmēr ir ēdiens - trīs reizes palūdz šo dievību un tavs galds lūzīs no pārpilnības.

breezy18 - mandarīnu dievība. Ir Ziemassvētki un tev nav naudas mandarīniem? Nokliedzies brīze, brīžo, brīzi, 18 brīzes LVRD un tev taps mandarīnu grozs.

Hēraha - mākslas dieviete. Tu esi jaunais mākslinieks, bet nekas nesanāk? Noziedo viņai savu pirmpirkto otu un viss izdosies.

Trojas Helēna - dzejas dievība. Tu nespēj iemācīties no galvas dzejoli vai arī nenāk pareizā atskaņa? Ieslēdz filmu "Troja", apsēdies gultā, klusi čuksti Helēna, Helēna un viss izdosies.

agurs -meža briesmoņu dievība. Ja tu esi mednieks vai fotogrāfs, kas grib sastapt un notvert zvērus tīklā vai kamerā, pielūdz viņu. Dari to uzmanīgi paberzējot banānu, kuru pēcāk iemet veģetāri neveģetārā zupā.

MobyDick - labas vēdera izejas dievība. Tev ir aizcietējums? Aizej uz Maximu. Nostājies pie kases. Smaidi kasieres virzienā tik ilgi līdz apsargs tevi izmet no veikala. Vēdera darbība strauji uzlabosies.

rasiks - omju dievība un sargdievība. Šī dievība visus uzmanīgi sargā un vēro, piefiksējot visus darbus un nedarbus.

ezkins - mistisko valodu dievība. Tev ir kāda grūtība valodās? Noziedo ezkinam eziicim lasi vai ko citu ēdamu un no rīta mēle kulstīsies, kādā valodā vēlēsies.

Mao Meow - kara dievs. Tu vēlies karot bet nav tehnikas? Uzzīmē savu sapņu ieroci, iedod apēst to kādam kaķim un izrauj sev matu, ūsu vai lejgala matu, kuru sadedzini, vērojot kā kaķis ēd tavu zīmējumu. Nākamajā dienā tevi sagaidīs tava armija.

SAMSS - apmierinātības dievība. Ik katru reizi, kad viņs paverās, kur apkārt, šķiet, ka pāri pārlido mākonītis īkšķa formā.

MrJebzy - magu dievība. Nesapinies ar viņu, citādāk, ātri vien svešas rokās nonāks viss sākot ar tavām monētām, beidzot ar tavām apakšbiksēm un tu pat to nejutīsi.

nedzimis neaudzis - interneta dievība. Šī mistiskā būtne sargās tavu internetu, lai vienmēr laikā vari uzklikšķināt, kur vajag un kur vēlies.

Dindinja - sarkanās kleitas dievība. Šī būtne parādīsies ik katrā ballītē, kurā trūks kā sarkana un pievilks jaunu, bailīgu puišu uzmanību.

The Four - slepeno nodomu dievība. Ja tu vēlies, rast prātā slepenus plānus, paņem planšeti. Iedur tās viducī naglu. Ieliec šo uzparikti somā un somu "aizmirsti" nezināmā vietā.

Ponij Piespied Pogu - suņu dievība. Ja tu vēlies, skaistāko un uzticamāko suni, aproc aktīvo ogli, kopā ar kauliem zem egles. No rīta tur būs mazs sunītis.

perversi - erotikas dievība. Kad tavā dzīvē trūkst perversa asumiņa - domā perversu, saki perversu, esi perverss un perversi tev palīdzēs.

Pyrathe - apslēptās mantas dievs. Tu velies atrast apslēpto vai pazudušo mantu, nu kaut vai pazudušo zeķi? Met gaisā monētu. Ja tu šo monētu atradīsi uzreiz, atradīsi arī bagātības. Ja ne -nu pats saproti, neko neproti atrast.

Agresīvais pirāts - prātvēdera dievība. Šo dievību sauc talkā, kad ir jāargumentē un sāk trūkt argumentu, tā tev čukstēs padomus tik ilgi, līdz pati sāks ar tevi diskutēt.

Kimberliiiiii - drāmas dievība. Tu raksti stāstu, bet trūkst pareizās drāmas? Tu negribi novākt varoni ar vienkāršu lodi pierē, bet gribi to visu dramatizēt? Sauc palīgā šo dievību, uz savam galvenajam varonim līdzīgas fotogrāfijas uzrakstot dievības vārdu un pildspalvas simbolu.

 

 Autors: Latvian Revenger Ja spoki būtu mītu un leģendu tēli, kas viņi būtu?
2.
0
291
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [42]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ezkins avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa MaskaMedaļa Dienas joks
  ezkins 13.01.18 14:04
3
0

Paldies    Ljoti veeriigi! Sevishkji izdevies SAMSS  

Sulfāts avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas domaMedaļa 1/13 kūciņas
  Sulfāts 13.01.18 00:34
3
0

kartupelis ar mugurkaulu  būtu kartupeļu un mugurkaulu Dievs...

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa nolaifers
  Sasha Aleksandrs 13.01.18 03:20
2
0

Nu, smalki !

LGPZLV avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa NostradamsMedaļa Trumpe
  LGPZLV 13.01.18 21:30
2
0

Kur es esmu? 

SemiSuns avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa 2. gabaliņš no konkursaMedaļa Dienas joks
  SemiSuns 04.08.18 10:42  
2
0

SemiSuns-Pazemes sargātājs Cerbers. Ja vēlies tikt iekšā vai arā nāksies tikt galā ar viņu. Bet neuztraucieties jo viņu vienmēr var pierunāt ar svaigu vistas cepeti vai mazu kucēnu. (Dark Magician lūdzu pievieno mani ar šo aprakstu.)

spoku dienas joks

mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 22.01.18 08:27
1
0

Patiesībā jau meža brālis vienkārši ir bra4ka mežam nevis kāds kurš slēpjās   

Aleksa52 avatars
Medaļa Nedēļas modersMedaļa Bronzas ninjaMedaļa Literāts
  Aleksa52 13.01.18 00:29  
1
0
Ak, tik mīļi...
Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 13.01.18 00:11
1
0

atbildot uz Intel Inside komentāru " Pag, ko? Kur kastings, pārbaudes, es nedomāju... "

Kastings un pārbaudes notiek citam lietām. Ja vajag, tumšu dīvānu arī var sadabūt

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 13.01.18 00:08
1
0

Kapec man neviens nevaicā

 

ES būtu Stiflers vai Džonijs Bravo!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.01.18 14:39
1
0

kpc perveso raksturoji atsevišķi ja tas ir jacky fake profils anyway?

CabooM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  CabooM 13.01.18 00:11
1
0

Tā cerēju ieraudzīt savu niku   

Interesants raksts   

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 13.01.18 00:09
1
0

atbildot uz Vinnīts komentāru " Kapec man neviens nevaicā   ES ... "

Vaicāt nevienam nevaicā. Viss top manā gudrajā vai tieši pretēji trakajā galvā . Nu gan jau nākamreiz ar tiksi - līdz šim vēlmi nekad nebiji izrādījis.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 13.01.18 00:09
1
0

atbildot uz Intel Inside komentāru " Kur jāpiesakās nākošajām izdevumām?&nbs... "

Vari uzskatīt, ka tiko pieteicies.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 13.01.18 00:09
0
0

atbildot uz The Diāna komentāru " Ballliiiiteeeee! "

  

Sulfāts avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas domaMedaļa 1/13 kūciņas
  Sulfāts 13.01.18 00:12
0
0

Sulfāts būtu vieduma un taisnības Dievs.

Sulfāts avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas domaMedaļa 1/13 kūciņas
  Sulfāts 13.01.18 00:13
0
0

CabooM  būtu cerību un ilgu Dievs.

Ciema Sensejs avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Ciema Sensejs 13.01.18 17:33  
0
0
atbildot uz Fosilija komentāru " kpc perveso raksturoji atsevišķi ja tas... "

ar matildi jau ir līdzīgi
Ciema Sensejs avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Ciema Sensejs 13.01.18 17:31  
0
0
atbildot uz Fosilija komentāru " es ar nesaprotu, jau kā kopš vasaras esmu izd... "

Tu esi melloms?
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.01.18 14:36
0
0

atbildot uz Ciema Sensejs komentāru " atkal jau melloms šeit "

es ar nesaprotu, jau kā kopš vasaras esmu izdzēsies bet šie tik un tā vēl joprojām mani piemin rakstos. nu ja, leģendas nekad neaizmirst

Ciema Sensejs avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Ciema Sensejs 13.01.18 10:51  
0
0
atkal jau melloms šeit
« 1  2  3 »