Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
140

Daudzi spocēni zina, ka man patīk pajokoties un pasapņot par to, kā būtu, ja būtu un spocēni bijuši gan picas, gan spēļu varoņi, gan supervaroņi, gan apokalipsi izdzīvojušie, gan GOT tēli, koju biedri, gan daudz kas cits. Lēnām tuvojās vēlēšanas, politiskās runas kļūst ar vien aktīvākas, tāpēc šoreiz spocēni kļūs par politķiem - Saeimas deputātiem, ministriem un citām politiskajām figūrām ar mērķi pasmieties pašiem par sevi un mūsu politiķiem. Lūgums neapvainoties ja, kādam pie sirds nav gājis jociņš, jo neka nav domāts nopietni vai ar ļaunumu.

P.s. kā saka interesants fakts - joku līmenī sensenos laikos jau tika veidota Spoku Partija. Piespraud medaļu "Partijas biedrs" un sāc lasīt par spocēniem - politiķiem Spoku partijā un citos politiskajos spēkos.

jacky  es zinu ko jūs... Autors: Latvian Revenger Saeimas vēlēšanas noslēgušās - Spoku partija uzvarējusi!
1.

jacky - es zinu ko jūs gaidiet. Jūs noteikti domajiet, ka jacky būs ministru prezidents vai prezidents, nu vai vismaz Saeimas priekšsēdētājs. Nekā. Katrai partijai ir savs pelēkais kardināls, brīvmūrnieks, slepenais finansētājs, bagātais onkulis - sauciet kāgribiet to tēlu, bet, kāds kas dod naudiņu un pats klusi sēž aizmugurē un bīda sviras. Tas "Spoku partijā" ir jacky.

Ciema Sensejs - ienāks Saeimā ar "Spoku Partiju", bet tiklīdz tajā iekļūs izstāsies no partijas, kļūs par neatkarīgo deputātu un mūžīgo opozicionāru. VIņš būs pret jebkuru ideju un tad, kad kāds viņam piekritīs, mainīs viedokli, lai tikai saglabātu vietu opozīcijā. Interesanti, ka sēžu laikā bieži redzams kladītē zīmējam sētniekus.

Pitagora teorēma - Daudzi zina, ka spokos viņam ir bijušas dažādas "personības." Politikā tāpat - kura partija būs topā, tai vairāk piebiedrosies.

The Diāna - Latvijā ir akūta problēma ar alkoholu - ar vien vairāk to importējam un mazāk eksportējam. The Diāna vadīs vairāku ministriju apvienoto "Alkohola eksporta palielinājuma un importa mazinājuma ministriju" un izveidos Sabiles vīna dārzu ordeni ar mērķi, lai ja jau dzeram, tad nopelnām nevis atdodam ārzemniekiem. Rezultāti nav zināmi, taču kā baumo sēdes ir ļoti jautras.

Latgaleens - Cīnītājs par Latgales nākotni. Iekļuvis Saeimā, viņs ieradīsies ar fūri, nošķūrēs sliņķus malā un ķersies pie Latgales uzlabošanas.

Orgazmo - Šis būs viens no solītājiem, jo ar politiku tāpat kā ar Mega Konkursiem - uzvar tas, kas sola tīkamāko tautai. Sasolījis seksuālās kvalitātes celšanu, taču pilnu ar pārsteigumiem Orgazmo iekļuvis Saeimā, atliek gaidīt kā viņam izdosies.

SemiSuns - Suņu tiesību aizstāvjiem beidzot savs lobijs. SemiSuns no Saeimas tribīnes panāks to, ka suni nedrīkst vest pastaigā ar īsāku pavadu kā 10 metri, uzpurni liek saimniekam nevis sunim, par suņa foto publicēšanu Instagramm vai Facebook sunim jāsamaksā ar kārumu un suņiem ir tiesības izdzīt kaķi no dīvāna.

kaķūns - Sākotnēji devās uz Saeimu ar domu pagulēt uz mūrīša, taču idzirdot SemiSuņa plānus kaislīgi iestajās par kaķu tiesībām un suņu tiesību izdzīt kaķus no dīvāna izdzēšanas no likumiem.

SuperNinja - "SpokuPartijas" PR speciālists - veidojot testus par spokiem uzzināja izdevīgākos un tauta populārakos kandidātus, lai tos pēc tam ieliktu kandidātu sarakstā un izvestu partiju slavas saulītē.

matss - Klusais SuperNinja palīgs, kurš sākotnēji ārpus štata pēc tam pilnā nopietnībā palīdzēja ideju meklējumos.

Kalens - ja PSRS bija nemirstīgais Ļeņins, spokiem ir nemirstīgais Kalens, kurš ar medicīnisku precizitāti nogriezīs lieko budžeta gabaliņu, nogremdēs dažu labu Universitāti un ar mūžīgi dzīvi miruša vampīra īgnumu patrieks visus kam gribēsies pačīkstēt ne pa ķeksi un reizēm arī pa ķeksi.

agurs - Atceroties senas dienas un laikus, kad ja kāds ieminējās vārdu konkurss beidzies, pirmais vārds uz mēles bija "agurs", viņš izkaros Saeimas priekšsēdētāja vietu, taču īsti uz to neiesprings - uzvara, taču jau rokā, ko nu vairs.

Dark Magician - izmantojot savas zināšanas par sportu un vēl dažiem niekiem ieņems Izglītības ministra amatu, lai ar sportisko nekaunību, beidzot ieviestu pareizo reformu, kas ļaus skolēniem saņemt atbilstošas atzīmes un izglītību, skolotajiem un augstskolu pasniedzējiem, tapat aŗī bērnudārza audzinātājām atbilstošas algas, treneriem kvalitatīvus kursus, sportistiem līdzvērtīgas prēmijas un treniņu apstākļus un pašam jaunizceptajam ministram ik vakara sportisku piciņu.

ĢenerālisHansijs -Latvijas politika nevar pastāvēt bez kāda, kas lamās komunistus. ĢenerālisHansijs to spēs veikt vienpersoniski. Viņš spēs aizvietot veselu partiju, jo būsim godīgi vai mums vajag veselu partiju, kas bļauj "krievi nāk" un biedē ar līdzīgām frāzem ja to var paveikt viens cilvēks?

Fosīlija - šie spocēni ir tie slinķi, kuri neazvilka dupsi uz vēlēšanām un neizmantoja iespējas vēlēt ne iecirknī, ne ar, kādu citu iespējamo veidu (runa, protams, tikai par pilngadīgiem spocēniem).

BumbulītisRF un Charged - Mūsu partija daļu popularitātes iegūs pateicoties tam, ka izspēlēsim Kaimiņa triku pret viņu pašu. Viena video filmētaja, kas paralēli dara dīvainas lietas, kuras bieži citiem nepatīk vietā mēs nosūtīsim vlogeri, BumbulītisRF, kurš filmēs vlogus par to, kā viņš dzīvo Saeimā, kaut kur fonā paķerot arī kādu deputātu un Charged, kurš sniegs reportāžas par to kā uzēd Saeimas virtuves saturu.

Ļaļaka - Āboltiņa mums ir samaitājusi priekšstatu par deputātēm ar košiem matiem. Ļaļaka dosies uz Saeimu pierādīt, ka deputātes ar košiem matiem ebūt nav sliktas, tieši pretēji - viņas ir čaklas un spējīgas izdomāt reālu attīstības plānu un nebūt nav ūjinātājas. Pie viena viņa samainīs vienu no Saeimas krēsliem ar savu krēslu, kuru neizdodas pārdot pat par brīvu.

Tautas Spogulis - Iefiltrējoties Zaļzemniekos, Tautas Spogulis ar ārzemju pieredzi balotēsies Saeimai, lai iekļūstot, uzvestos tā kā būtu jāuzvedās īstam zaļzemnieku partijas pārstāvim  nevis ieliktenim - cīņa par ekoloģiju, resursu racionālu izmantošanu, medicīniskās marihuānas legalizāciju...

Syder- Solīsies ļoti aktīvi rīkoties tautas labā. Nu ļoti, ļoti aktīvi. Bet kā sēdēs, tā sēdēs.

1k99 - Stājoties partijā sapņoja kļūt par parastu trolli. Tas viņam neizdevās toties tika pie kontrakta par "Miezīša" jauno reklāmas seju. Tā nu katrā sēdē no viņa puses nāca miežu aromāts.

kartupelis ar mugurkaulu - nonācis Ministru kabineta un kļuvis  Kultūras ministru, izveidos ko ļoti kulturālu, kas saucās "kailā kartupeļa teātris." Šajā teātrī būs iespējams vērot visskaistākās latvju daiļavas, kailas uz skatuves spēlējam teatri, kamēr pats baudi kartupeļus. Par padomes vadību un meiteņu rekrūtieriem tiks nozīmēti Drakonvīrs, mazais28 un datortārps2, pateicoties viņu pieredzei atrast skaistas un nerātnas meitenes visās profesijās un sociālajos tīklos.

pyrathe - arī politikā ir vajadzīgi pirāti. pyrathe uzdevums būs ļoti sarežģīts - dodoties starptautiskajās vizītēs, pyrathe ar metāla detektoru meklēs svešzemju dārgumus, kurus pēc tam klusi pārvest pār robežu un papildināt valsts kasi.

Latišs - Ir jāprot mācīties no ārzemēm un prast izvairīties no to negatīvās pieredzes un izmantot pozitīvo pieredzi. Latišs kalpos kā skolotājs no  tālās Amerikas un atklās mums, ko Tramps un agrāk Obama sadarījuši labi un ko ne tik labi.

OSCY - mēģinājums iekļūt partijā būs nesekmīgs, tāpēc sūdzēsies visam  kam vien iespējams, nepārtraukti atkārtojot mistiskus vecus panākumus, nopeļot partijas vadību, aizrādot par likumu nepilnībām un tajā pat laikā atklajot, ka pats pārkāpj likumu.

slida - jūs noteikti ilgi gaidījāt, kurš tad kļūs par valsts prezidentu. Un atbilde ir slida - kuram gan citam piešķirt valsts reprezentatīvās funkcijas ja ne viskrutākajam spokam?

rasiks - rasiks būs politikā un reizē nebūs. Cilvēkam, kas spēj atrast katru niansīti ir jāatrodās vietā, kur to var novērtēt un tāpēc ar MK lēmumu rasiks tiks iecelts par VID ģenerāldirektori, lai beidzot VID valda kārtība un nodkļi nonāk tādā apmērā, kādā jābūt, tur kur tiem jānonāk.

ugits2 - pēc viena TRĀĀĀKĀĀĀ treniņa ugits2 saprata, ka ies uz politiku. Partija viņu pieņēma un uzreiz saprata - šis džeks tā trenējās, noteikti ļoti vesels. Būs mums veselības ministrs.

Mao Meow - Tā kā viņam ir nenormālas zināšanas par veco kara tehniku, grūti ieomāties labāku aizsardzības ministru, jo kaut kā tak tie lūžņi un pāris labie aparāti, kas ir armijai jāprot izmantot.

LedusTēja - Tā kā LedusTējai patīk kopēt dažādas interesantas ziņas no citiem  avotiem, viņa ieņems amatu, kurā varēs izmantot iegūtās zināšanas - Valsts kancelejas preses sekretāre.

Elys - Ar vistas cienīgu ātrumu kļūs par iekšlietu ministri un  visas policijas mašīnas pārtaptu jaukā, melnā krāsā.

 

 

 

 Autors: Latvian Revenger Saeimas vēlēšanas noslēgušās - Spoku partija uzvarējusi!
2.
0
140
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [12]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
rasiks avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa AutoklikerisMedaļa VUGD priekšnieks
  rasiks 10.08.18 08:53
7
0

Vai nolaifers patiešām netika spoku saeimā?

Vēl nupat bija uz dienu savu niku mainījis uz ELV1TA, lai kaut vizuāli būtu tuvāk augstākajai spoku varai.

 

es tēvocis avatars
Medaļa SensejsMedaļa SuperautorsMedaļa Admins iesaka
  es tēvocis 10.08.18 07:50
7
0

  Feini,forši.  

TheVilcene avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa ViktorsMedaļa nolaifers
  TheVilcene 10.08.18 10:21  
5
0
Labais !
Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 10.08.18 10:02  
5
0
Uzjautrinoši! Redzu, ka mūza beidzot atlidoja! Paldies par rakstu!
Ciema Sensejs avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Ciema Sensejs 10.08.18 15:07  
4
0
ļoti negribīgi saku, ka ir tīri okei
Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 10.08.18 14:23
4
0

atbildot uz rasiks komentāru " Vai nolaifers patiešām netika spoku sae... "

Nevar tak visus vecos vēžus ņemt - jaunajiem nebūs vietas.

giba@speles avatars
Medaļa BaloniMedaļa ZeltrocisMedaļa Brīvlaiks
  giba@speles 10.08.18 13:23
4
0

atbildot uz rasiks komentāru " Vai nolaifers patiešām netika spoku sae... "

Es vēl šeit jauns vēlētājs (nosacīti), bet no iepriekšējiem rakstiem secinu, ka nolaifers jau savu mūža pensiju ir nopelnījis (lielu), un tad priekš kam viņam vairāk deputātos?  

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 10.08.18 11:44  
4
0
Jacky ir Spoku Aivars Lembergs!
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 10.08.18 11:30
4
0

Labs      

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 11.08.18 00:53
2
0

  

ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 10.08.18 15:46  
2
0
+ Labs
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 10.08.18 11:50  
2
0
Es kā kultūras ministrs darītu visu lai katrā Latvijas pilsētā būtu pa pāris striptīzklubiem!