Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
384

Kāds varbūt vēl atceras, ka pagājušā gada sākumā publicēju rakstu, kur atskatījos uz spoku sabiedriskās dzīves notikumiem 2016. gadā. Arī šogad saņēmu sevi rokās un piespiedu gan sev, gan administrācijas kolēģiem atminēties spožākos 2017. gada notikumus. Ir šis tas ne tik patīkams, bet, galvenokārt, viss ir skaisti, jauki un rožaini. Pagājušais gads spokiem bijis ļoti ražīgs, tāpēc iekārtojies ērtāk, paķer kafiju vai tēju un sāc lasīt!

Sākšu ar ne tik patīkamo, jo kuram gan nepatīk drāmas spokos turklāt rakstu varēs nobeigt uz pozitīvas nots.

Gada pirmajos mēnescaronos... Autors: kaķūns Atskats uz Spoki.lv sabiedrisko dzīvi 2017
1.

Gada pirmajos mēnešos daudzās meiteņu galerijās parādījās riebīgi komentāri no kāda anonīmā. Tas tika pamanīts un par to sūdzējās. CSI:spoki ķērās pie lietas un pēc cītīgas IP adrešu izstudēšanas vainīgais atradās. Protams, viņš to noliedza, jo to esot izdarījis kāds, kas pavada laiku tai pašā interneta kafejnīcā (tādas vispār vēl eksistē? :o ). Sūdīgi viņam. Kāpēc? Tāpēc, ka pirms komentāru likvidēšanas es dažus no tiem saglabāju, iegrāmatoju kā pierādījumu un salīdiznāju ar konkrētā cilvēka rakstības stilu, kas bija pieejams profilā esošajos rakstos. 100% sakritība. Tālāk sākās dienām gara palagu rakstīšana no vienas puses uz otru, administrācijas tramdīšana un malšanās uz riņķi. Paldies Dievam, viņam pietika prāta riebeklības vairs nerakstīt un turpināt izmantot spokus saprātīgiem mērķiem. Noteikti jāpiemin, ka riebīgajos komentāros nešķīstajos vārdiņos pa vidu bija ievietots punkts, lai sistēma rupjību neuzķer un necenzē. Redzams, ka skaidri apzinājās savu darbību riebīgumu. Komentārus var apskatīt šeit. Personas aizstāvības rakstu skati šeit.

Maija beigāsnbsp parādījās... Autors: kaķūns Atskats uz Spoki.lv sabiedrisko dzīvi 2017
2.

Maija beigās  parādījās vēl kāds īpatnējs personāžs. Šķiet, ka vispazīstamākais no viņa nikiem bija STUDENTUS, taču kāds viņu varētu atpazīt arī pēc nika SERGOZA vai PROGENIC. Viss sākās ar to, ka viņš uzrakstīja jacky`am un izklāstīja savas idejas par lietām, kuras spokos būtu jāuzlabo un, ka viņš var palīdzēt tam visam notikt, kā rezultātā STUDENTUS tika iecelts moderatora amatā. Karjerai nebija ilgs mūžs, jo pēc ~30 minūtēm viņš tika atvienots no administrācijas čata un atkal kļuva par žurnālistu. Iemesls ļoti vienkāršs – viņš iedomājās, ka var mācīt visus kā kas jādara. Lasītāj, nedomā, ka es pārspīlēju. Tas bija komiski un uzjautrinoši. Pēc izmešanas no sastāva viņš vairākas dienas terorizēja administrāciju, spoku čatu un pat draudēja izrēķināties. Mēs neesam tik viegli iebiedējami!

P.S. joprojām gaidām skandalozo hiphopa singlu   

 

Domāju, ka daudzi no jums, lasītājiem, pagājušājā gada laikā bija pamanījuši bloudžāba rakstus, kas bija... uzmanību pievērsoši, lai neteiktu vairāk. Izrādās, ka šis lietotājs ir tas pats pašpasludinātais labāko rakstu autors spokos jeb pidarsons (vai kāds tur viņam tagad ir niks). Ieelpojiet, izelpojiet un samierinieties. 

 

Tālāk turpinām par visu foršo un pozitīvo

2016 gada beigās tika... Autors: kaķūns Atskats uz Spoki.lv sabiedrisko dzīvi 2017
3.

2016. gada beigās tika palaisti klanu kari, un 2017. gada sākumā sākās intrigas, muhļīšanās un visādi citādi pigori, lai palīdzētu savam klanam un kļūtu par līderi. Ap šo laiku spēļu gameplay video tika atņemta iespēja tikt pie superoriģinālraksta statusa. Visa gada laikā nenogurstošu interesi klanu kariem pievērsa rasiks, kurai bija jautājums par katru sīkumu. Iegūtā informācija bieži atspoguļojās pievienotajos rakstos. Kā reiz pavasarī tika izveidota jauna spoku personību kategorija, kur var atrast visvisādu informāciju par spoku iekšienē notiekošo. Vēl tika izveidota latviešu youtube kategorija, kur visi vlogeri un pārējie, kas publicējas youtube platformā, varēja ievietot savu materiālu. Savukārt, gada beigās no  latviešu YT kategorijas izspiedās vēl viena – vlogeri. Šobrīd vlogeros liek video blogus, bet lv yt spēļu gameplay. Domāju, ka neviens nespēj aizmirst testu kategorijas izveidošanu, jo visas plūsmas bija pilnas ar tiem un spokos sākās jauna ēra.

Pavasarī spoku profilos parādījās jauna opcija – apskatīt savu mīklu statistiku. Starpcitu, to var izslēgt profila iestatījumos, lai tavā profilā ieklīdušie neredzētu, kā tev veicas. Arī spoku zolmaņi pagajušajā gadā tikuši pie jauna papildinājuma un var spēlēt zoli uz cepumiem.

Martā tika pārspēts pēdējo... Autors: kaķūns Atskats uz Spoki.lv sabiedrisko dzīvi 2017
4.

Martā tika pārspēts pēdējo 15 mēnešu komentāru rekords un visi kopīgi sarakstījām vairāk kā 26 tūkstošus. Kā balvu par to mums tika piedāvāts aprīlī sarakstīt vēl vairāk, lai par komentāra ievietošanu savā kontā saņemtu 10 cepumus, iepriekšējo 5 vietā. Visiem kopā tas izdevās. Ja runājam par komentāriem, tad reti kurš nebūs pamanījis, ka visa gada garumā SAMSS bijis ļoti aktīvs. Varbūt pat pārāk.   

Aprīlī spokus pāršalca vēl kas nebijis. Visi, kuri sasnieguši  7. līmeni, ieguva iespēju reizi mēnesī izdalīt divas medaļas – ‘’dienas joks’’ un ‘’dienas doma’’. Vēlāk minimālais līmenis tika paaugstināts līdz 10. Šai pašā mēnesī tika izveidots pilnīgi jauns un nebijis statuss - badmins. Tiem, kuri nav lietas kursā - badmins ir cilvēks, kurš atbildīgs par administrācijas iekšienē notiekošo un ir kā tilts starp administratoriem un pārējo administrāciju.

Maijā tika laists klajā vēl kāds pavisam vienkāršs, taču svarīgs papildinājums. Tagad bildēm rakstos ir iespēja uzlikt NSFW migliņu, lai omītes autobusā nepārbītos vai tev nebūtu neveikli, ja mamma elpo pakausī.

Jūnija beigās daļa... Autors: kaķūns Atskats uz Spoki.lv sabiedrisko dzīvi 2017
5.

Jūnija beigās daļa administrācijas visiem sagatavoja pārsteigumu – video. Pēc vairāku nedēļu plānošanas, izraudzītie mistiskie personāži tumsas aizsegā devās uz kādu no Rīgas parkiem, lai agrā rīta stundā atklātu parka mistēriju. Skaties to šeit.

Uz spoku 12 dzimscaronanas... Autors: kaķūns Atskats uz Spoki.lv sabiedrisko dzīvi 2017
6.

Uz spoku 12. dzimšanas dienu jacky mums visiem bija sagatavojis pārsteigumu – jaunas medaļas,  krūzītes un krekla dizainu. 3. līmeni ieguvušie spoki tagad var dalīt divas jaunas, tikai žurnālistiem un lietotājiem pieejamas medaļas – ‘’patīk raksts’’ un ‘’patīk komentārs’’. Krūzītes un kreklus  varēja iegūt izsolēs un par oriģināl/superoriģinālrakstu publicēšanu spokos.  Ja ierunājos par izsolēm, tad noteikti jāmin, ka pagājušogad tika uzstādīts spoku rekords par dārgāko izsoli. Pyrathe iegādājās spoku jaunā dizaina kreklu par 1234000 cepumiem!   

Gada pēdējās dienās jacky bijis varen aizņemts, kā rezultātā līdz mums ir nonākuši jaunumi, ka tagad ir iespējams bodē iegādāties spējas par puscenu brīvdienās; ir pievienotas divas jaunas, superkrutas misiju medaļas un misiju centrs, kur to visu var apskatīt; esam aplaimoti ar recidīvista, sociālista un darbaholiķa atgriešanu un tādu papildinājumu kā zeltrocis; varam dāvināt spējas no bodes citiem. Kas gan var būt labāks par šo!

Vēl gada beigās parādījās pavisam jauna un unikāla bilžu publicēšanas sitēma jeb atvērtie raksti, kur katrs var pievienot līdz piecām savām bildēm un visi kopā mēs varam veidot brīnišķīgas galerijas.

Un protams, kā gan var aizmirst, ka plūsma bija pilna ar rakstiem, kas paši pacēlušies no aizmirstības.

 

Paldies, ka lasīji. Turam īkšķus, lai arī šis gads būtu ražens un varens spoku sabiedrībai!

3
384
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [28]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ciema Sensejs avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Ciema Sensejs 19.02.18 12:40  
5
0
STUDENTUS: "Gribi lai tevi popularizēju youtube kanālā?" tādi draudi man besī visi šitie dalbajobi ar saviem youtubes kanāliem, naturālākie idioti, kas savus murgus popularizē, tādus dauņus vispār vajadzētu NAHRENIZĒT!
Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 19.02.18 12:44  
5
0
Superīgs raksts vienīgi precizēšu par Studentusu - viņš no administrācijas čatiem atvienojās jau pēc 26 minūtēm
Intel Inside avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Intel Inside 19.02.18 13:51
4
0
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 19.02.18 18:13
4
0

Interesanta analīze, bet ceru, ka spoku profīls attīstīsies, jo man ir aizdomas (manas domas)  stagnē,  kvalitāte ir zudusi, kaut gan pēdējā mēneša laikā kaut kas ir mainījies. Vēlu veiksmi administrācijai, lai veidotu vēl interesantāku saturu.    

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 20.02.18 09:10
3
0

Es arī aktīvi piedalījos, bet par mani neraksta. Šogad mēģināšu uzvesties skaļāk

Ļaļaka avatars
Medaļa GredzeniMedaļa StringiMedaļa Gredzeni
  Ļaļaka 19.02.18 20:38
7
5

atbildot uz Žaks Paganels komentāru " Nekad neesmu teicis, ka esmu labākais a... "

http://spoki.tvnet.lv/spoki/Spokiem-labi-raksti-vairs-nav-vajadzigi/849662

Sveiki! Būdams aktīvs šī portāla lietotājs un viens no visu laiku labākajiem un lasītākajiem rakstu licējiem, es nespēju klusēt redzot cik ļoti šis portāls ir izmainījies uz slikto pusi.

ok

spoku dienas joks

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.02.18 18:43  
2
0
Samss reāls lohs ir. Nesaprotu vēl līdz šin brīdim, kad esmu no spokiem izdzēsts jau pus gadu - ko viņš te meklē. Zem katra raksta met komenārus apakšā. Pēc šitik ilga laika ir tikai 2 varianti - samss ir no adminstrācijas vai arī garīgi slims. Rasikam arī spoki visa dzīve izskatās. bet nu tas tā
ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 19.02.18 12:18  
2
0

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.02.18 18:46  
2
0
Un tam komentētājam nav visi mājās. Varbūt bērnībā izvarots vai nu kas. Acīmredzami mazvērtības kompleksi un neiroloģiskas problēmas.
Anonīms
Anonīms 20.02.18 12:35
2
0

atbildot uz Žaks Paganels komentāru " Nu, no šobrīd aktīvajiem autoriem jā, laikam ... "

Cik iedomīgi. Kur pamats šādām runām?

rasiks avatars
Medaļa HumoristsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Rudzupuķe
  rasiks 19.02.18 14:24
1
0

3.... Arī spoku zolmaņi pagajušajā gadā tikuši pie jauna papildinājuma un var spēlēt zoli uz cepumiem.

Iespējams, ka tieši šis jaunais papildinājums drīz vien arī raksta autori pārsteigs un kāds viņu apsteigs krutumā, jo it kā spēlēdams zoli uz cepumiem, kāds vidēji spēcīgs zoles spēlētājs gada laikā spēj sasniegt 14. krutuma līmeni, apsteigt ļoti daudzus cienījamus spoku veterānus un šodien jau ir 8. krutākais spoks visu spoku kopvērtējumā.  http://spoki.tvnet.lv/tops/krutakie

(Nu jau krutāko simtniekā parādījies vēl otrs zoles ģēnijs un gandrīz katru dienu kādu apsteidz krutumā)

taisnība avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2016Medaļa NostradamsMedaļa Ziņnesis
  taisnība 19.02.18 12:15  
1
0
Garš palags, bet interesants. Par to rupekli garām biju palaidis.
Kornēlijs Zipidrics avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Kornēlijs Zipidrics 19.02.18 20:51
0
0

atbildot uz Ļaļaka komentāru " Spokiem labi raksti vairs nav vajadzīgi! Sve... "

pati redzi, ka esmu rakstījis "viens no"  

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 19.02.18 13:58
0
0

atbildot uz rasiks komentāru " Izrādās, ka arī man šis gads bijis sevi... "

Aizgāju no augšas, jo apnika, bet gan jau kādreiz atgriezīšos

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa RainisMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 19.02.18 18:12
0
0

    

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.02.18 01:16
0
0

atbildot uz Žaks Paganels komentāru " nē nav, jo es rakstīju "viens no visu laiku l... "

Iedod man zurnalists medalu ludzu (

Kornēlijs Zipidrics avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Kornēlijs Zipidrics 19.02.18 22:23
0
0

atbildot uz Ļaļaka komentāru " tātad secinājums - tavs pirmais komentārs ir ... "

nē nav, jo es rakstīju "viens no visu laiku labākajiem'', es tikko atzinu, ka esmu labākais no šobrīd aktīvajiem "šobrīd''nav tas pats kas "visu laiku", ceru ka saproti  

Ļaļaka avatars
Medaļa GredzeniMedaļa StringiMedaļa Gredzeni
  Ļaļaka 19.02.18 22:16
0
0

atbildot uz Žaks Paganels komentāru " Nu, no šobrīd aktīvajiem autoriem jā, laikam ... "

tātad secinājums - tavs pirmais komentārs ir fake news, tikko atzini

Ļaļaka avatars
Medaļa GredzeniMedaļa StringiMedaļa Gredzeni
  Ļaļaka 19.02.18 22:07
0
0

atbildot uz Žaks Paganels komentāru " Negribēju. Labākais ir Ainiss, es otro vietu ... "

Bet Ainiss jau sen rakstus neliek, viņš aktuāls bija 2011. gadā. Līdz ar to tu tomēr sev dod pirmo vietu.

VienkāršiRoberts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  VienkāršiRoberts 19.02.18 18:54
0
0

atbildot uz Lolkekchebirek komentāru " Samss reāls lohs ir. Nesaprotu vēl līdz... "

kāda tev daļa ????     viņu izvēle. viņu dzīve.     kāpēc mani vai kādu citu jāizmēž ārā no šejienes, ja daudz komentē ?

tiesa gan, tie komentāri nav diez ko saturiski vērtīgi, jaatzīst - smailijs, kurš rāda īkšķi uz augšu