28

 384  3

Kāds varbūt vēl atceras, ka pagājušā gada sākumā publicēju rakstu, kur atskatījos uz spoku sabiedriskās dzīves notikumiem 2016. gadā. Arī šogad saņēmu sevi rokās un piespiedu gan sev, gan administrācijas kolēģiem atminēties spožākos 2017. gada notikumus. Ir šis tas ne tik patīkams, bet, galvenokārt, viss ir skaisti, jauki un rožaini. Pagājušais gads spokiem bijis ļoti ražīgs, tāpēc iekārtojies ērtāk, paķer kafiju vai tēju un sāc lasīt!

Sākšu ar ne tik patīkamo, jo kuram gan nepatīk drāmas spokos turklāt rakstu varēs nobeigt uz pozitīvas nots.

Komentāri 28

0/2000
STUDENTUS: "Gribi lai tevi popularizēju youtube kanālā?" tādi draudi man besī visi šitie dalbajobi ar saviem youtubes kanāliem, naturālākie idioti, kas savus murgus popularizē, tādus dauņus vispār vajadzētu NAHRENIZĒT!
 5  0 atbildēt
Superīgs raksts vienīgi precizēšu par Studentusu - viņš no administrācijas čatiem atvienojās jau pēc 26 minūtēm
 5  0 atbildēt
 4  0 atbildēt

Interesanta analīze, bet ceru, ka spoku profīls attīstīsies, jo man ir aizdomas (manas domas)  stagnē,  kvalitāte ir zudusi, kaut gan pēdējā mēneša laikā kaut kas ir mainījies. Vēlu veiksmi administrācijai, lai veidotu vēl interesantāku saturu.    

 4  0 atbildēt

Es arī aktīvi piedalījos, bet par mani neraksta. Šogad mēģināšu uzvesties skaļāk

 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt
Samss reāls lohs ir. Nesaprotu vēl līdz šin brīdim, kad esmu no spokiem izdzēsts jau pus gadu - ko viņš te meklē. Zem katra raksta met komenārus apakšā. Pēc šitik ilga laika ir tikai 2 varianti - samss ir no adminstrācijas vai arī garīgi slims. Rasikam arī spoki visa dzīve izskatās. bet nu tas tā
 2  0 atbildēt
Un tam komentētājam nav visi mājās. Varbūt bērnībā izvarots vai nu kas. Acīmredzami mazvērtības kompleksi un neiroloģiskas problēmas.
 2  0 atbildēt
Garš palags, bet interesants. Par to rupekli garām biju palaidis.
 1  0 atbildēt

3.... Arī spoku zolmaņi pagajušajā gadā tikuši pie jauna papildinājuma un var spēlēt zoli uz cepumiem.

Iespējams, ka tieši šis jaunais papildinājums drīz vien arī raksta autori pārsteigs un kāds viņu apsteigs krutumā, jo it kā spēlēdams zoli uz cepumiem, kāds vidēji spēcīgs zoles spēlētājs gada laikā spēj sasniegt 14. krutuma līmeni, apsteigt ļoti daudzus cienījamus spoku veterānus un šodien jau ir 8. krutākais spoks visu spoku kopvērtējumā.  http://spoki.tvnet.lv/tops/krutakie

(Nu jau krutāko simtniekā parādījies vēl otrs zoles ģēnijs un gandrīz katru dienu kādu apsteidz krutumā)

 1  0 atbildēt

Izrādās, ka arī man šis gads bijis sevišķs, jo esmu ievērota.

Klanu kari patiešām bija vieta, kur kā uz delnas parādījās mūsu noteikumu nepilnības un spoku izdoma tās izmantot. Vairums dalībnieku palikuši labā atmiņā ar radošu centību apsteigt konkurentus.

 Laikam jau no visiem  minētajiem KK sīkumiem  man visilgāk paliks atmiņā gadījums, kad  raksta autore pati vienā reizē atsauca savus pozitīvos balsojumus par maniem rakstiem. Tie bija nozīmīgi, jo sabalsoti bija, ja nemaldos, esot vēl SA līmenī.

Atzīstu, ka tā bija oriģināla izdoma un neesmu dzirdējusi, ka vēl kāds tā būtu darījis.  Man jautājums - kāpēc šāds izdomas bagāts spoks šodien ir tikai Mods?

 0  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Nekad neesmu teicis, ka esmu labākais autors spokos   fake news

 1  4 atbildēt