local-stats-pixel fb-conv-api

Vladimirs Putins kā Valentīna dienas centrālā tēma7

10 1

Tuvojoties Krievijas prezidenta Vladimira Putina prezidentūras beigām, Kremlis beidzot ir devis zaļo gaismu pirms pieciem gadiem uzņemtajai filmai par mūsu dižās kaimiņvalsts varenākā vīra dzīvi.
Tuvojoties Krievijas prezidenta Vladimira Putina prezidentūras beigām, Kremlis beidzot ir devis zaļo gaismu pirms pieciem gadiem uzņemtajai filmai par mūsu dižās kaimiņvalsts varenākā vīra dzīvi.
"Skūpsts. Nav paredzēts presei", kas tika uzņemts no 2001 līdz 2003. gadam, veikalu plauktos nonāks 14. februārī un būs pieejams tikai DVD formātā. Tas nozīmē, ka šoreiz varēsim iztikt bez draņķīgas kvalitātes kinoteātrī uzņemtiem CamRip.
Galvenā varoņa dzīvesstāsts ir ļoti līdzīgs, lai neteiktu identisks V. Putina dzīvei. Filmā vēstīts par vācu valodā runājošu Sanktpēterburgā (arī Putins ir no Pētera I vārdā nosauktā pilsētas) dzīvojošu vīrieti, kurš apprec stjuarti (nebūtu grūti uzminēt, ka arī viņu sauc par Ludmilu) , kuram tāpat kā Putinam ir divas meitas, un kurš beigu beigās kļūst par Krievijas Federācijas prezidentu. Ko tur vēl piebilst, viss minētais ideāli sakrīt ar paša Putina dzīvesstāstu.
Būtībā filma tika pabeigta jau pirms pieciem gadiem, taču Kremlis ar nodomu aizkavēja šī darba parādīšanos atklātībā līdz šim brīdim, kad līdz Putina prezidentūras beigām ir palikušas vien dažas nedēļas.
Jāsaka gan, ka par Putina personīgo dzīvi ir maz kas zināms. Viņa sieva Ludmila reti parādās sabiedrībā un mediju rokās ir nonākušas tikai dažas Putina pieaugušo meitu – Marijas un Jekaterinas fotogrāfijas.
"Kāds viņš ir dzīvē un ģimenē? Kāda ir viņa dvēsele? Vai viņa sirdī ir atvēlēta vieta mīlestībai?" šādas jautājumus uzdod filmas reklāmas brošūra.
Olgas Žuļinas veidotajā filmā liela uzmanība pievērsta pāra privātajai dzīvei, viņu kāzām 1983. gadā, kopdzīvei, laikam, kad abi pārvācās uz Drēzdeni Vācijā, kur Putins bija VDK spiegs.
"Tas ir stāsts par ģimeni, mīlestību, par sievietei, kuras vīrs ir pārāk aizņemts savā darbā. Tas ir stāsts par sievieti, kura vēlas ģimeni un bērnus un vēlas redzēt savu mīļoto sev blakus," piebilst filmas producents Anatolijs Voropajevs.
Filmā galvenās lomas atveidotājs ir aktieris Andrejs Paņins, kura attēlotais varonis gan ir cilvēciskāks visos aspektos par mums pazīstamo auksto un nepielūdzamo Krievijas karu.
10 1 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000
ja krievijas specdienesti ir pieļāvuši,ka pasaule vispār kko uzzina par filmu,kura esot par putinu,tajā nav ne sūda no patiesības!patiesībā putins nav cilvēks,viņam nav dvēseles,ja viņš var dzīvot pēc visa tā,ko iz nodarījis cilvēkiem.
2 0 atbildēt
Jauki! Laikam būs interesanti paskatīties :P
1 0 atbildēt
Mo6k ieliekat visus par.lv raxtus !!..
1 0 atbildēt
mosh atsauci ari varetu?!
1 0 atbildēt
KO??? :D Es kauko nesapratu?
1 0 atbildēt

vienīgi tāds vecis kā putins var savest kārtībā krievijas federāciju... Bet filmu noteikti jāskatās :)

1 0 atbildēt
Filmu gan neskatishos. Manuprat bus booorings emotion
1 0 atbildēt