Viss, ko Tu palaidi garām no Kiviča un Skulmes «Facebook» tiešraides20

 164  15

Sestdienas vakars izvērtās pavisam interesants, kad Kivičs un Skulme sociālajā tīklā «Facebook» izveidoja tiešraidi, lai atbildētu uz citu cilvēku jautājumiem. Jautājumu bija daudz - gan pieklājīgi, gan nepieklājīgi. Ja nu Tev neizdevās pieslēgties vai nokavēji tiešraidi, tad svarīgāko vari izlasīt zemāk!

Sāksim ar svarīgākajām lietām. Viņu kopīgā dziesma «Tā mēs mirdzam, tā mēs gaistam» būs pabeigta rīt vai parīt, savukārt līdz klausītāju ausīm tā nonāks jau nākamnedēļ!

Tiešraides laikā Kivičs pamanījās arī izskaidrot visu «it kā Tu ma*ka kaut ko zinātu» situāciju: «Meitene aizstāvēja vīrieti, kurš aicināja vardarbīgi attiekties pret Lieni, un es viņai pateicu «it kā tu ma*ka kaut ko zinātu». Es biju jau tā novests, ka pateicu - ma*ka, bet es jau to nedomāju tā.»

Kāds cilvēks bijis tik ļoti zinātkārs, ka pat pajautāja, kura ir Skulmes un Kiviča mīļākā seksa poza. Lai gan Liene teica, ka šo vēlas paturēt pie sevis, tomēr Andris atklāja, ka tā esot visseksuālākā poza pasaulē. Uzmini nu, kura tā ir!?

 

Komentāri 20

0/2000

Šāda tipa raksti ir vēzis spoki.lv saturam

 20  0 atbildēt

Āksti abi

 17  0 atbildēt

Em... Laikam esi vienīgā būtne, kas vēl joprojām uztver Kiviču nopietni. Tak viņš tēlo idiotu, tikai lai iegūtu popularitāti, nevis tā vienkārši sanāk.

 10  0 atbildēt

Kopš kura laika spoki ir kas jauns? Tikai dēļ klikšķiem..

 6  0 atbildēt

Kurš vēl uztver matildi nopietni ?

 6  0 atbildēt
Viņš redz gribot būt godīgs negrib krāpt,tad ko viņš darīja pirms tam,iepriekšējo sievu un draudzenes viņš uzskata,ka nav krāpies nemaz.
 5  0 atbildēt
Man tie abi muļķi jau apnikuši
 4  0 atbildēt

Neesmu feisbukā, un iigu laiku vispār pat nezināju par šo visLatvijas traci. Bet nu mazliet papētīju šo situāciju, un visā šajā sāgā man uzpeldēja tikai jautājums - kas ir Lienes mamma? Kaut ar Lieni esam vienaudzes, vai tiešām mamma nav iemācījusi meitai pašcieņu? Jo "mātes meitai" jau lielu godu nedara tieksme saieties tieši ar precētiem vīriešiem. Par Kiviču vispār pat nav ko izteikties. Mūsdienās popularitāti gūst ne vairs ar radošumu, radītiem darbiem, bet ar skandāliem. Diemžēl.

 2  0 atbildēt

Tieši tā. Palaidu garām. So vārdu tiešā nozīmē. Un es gribu turpināt palaist garām. Kāpēc tu negribi lai es palaižu garām?   

 1  0 atbildēt

Vai ļaudīm 6dienas vakarā tiešām nav nekā labāka ko darīt kā skatīties kaut kādu totālu klaunu tiešraides?

 1  0 atbildēt

pareiz runa Kivics.lielaka dala vecu krapj sievietes.kad no manis aizgaja vecis pie citas,kas bij vecaka par mani 7.gadus.tas bij nepilnus 10.gadus atpakal.tad vins visus shos 10.gadus vienalga dzivoja pie manis un joprojam dzivojas.vecene sez maja un audzina cetrus bernus,viens nav vina,vinsh panema  veceni ar piekabi.vinsh protams pameta savu meitu,un izvelejas audzinat sveshu bernu.vienalga vins man nelauj dzivot manu dzivi.krapj ka lielais.

 2  2 atbildēt
zb...🏥
 0  0 atbildēt

Nedzīvo savu un nedzīvos kāpēc 40 gad. vīrietim rakstīk 100 mīlaqs vēstuli sava vecuma neprecētai sievietei ja to var rakstīt jaunai un skaistai dzīvē taču neviens vīrietis gados nestāv pie skolas un nedod vēstules vidusskolniecēm , bet internetā tā notiek , tāpēc arī tāda intrese par K draudzenēm , internets ir dīvains .

 0  0 atbildēt
20x pievilkti es ,gribētu to redzēt gan.
 0  0 atbildēt

80-100 reizes vienā piegājienā?   

 0  0 atbildēt

Andris ir iemīlējies, un tas ir galvenais, jo mīlestība ir vienīgā vērtība šajā Pasaulē, kas nav pakļauta inflācijai.

 2  4 atbildēt