4

 41  5Saruna ar grupas VARANG NORD līderi Maksimu Popovu par sajūtām pēc uzvaras pasaules lielāka metāla festivāla Wacken Open Aair jauno grupu konkursā ''Wacken Metal Battle 2019'' , par to,kas gaidāms grupas topošajā jaunajā albumā ''Pārkiuņa Omurs'', par uzaugšanu Daugavpilī un metāla skatuvi tajā tad un tagad u.cKlausies arī SPOTIIFY!

https://open.spotify.com/episode/1qFOV6NngdkQ3bmGdjbeJl…Nāc sasveicināties arī FB 1 LIKE=1 izglābta laumiņas dzīvība!https://www.facebook.com/3mpodkasts/KAS IR PODKĀSTS?Podkāsts ir audio formāta raidījums, kas neprasa ne jūsu acu, ne roku aizņemtību. Brauc uz darbu vai skolu/pastaigājies/brauc ar riteni/gatavo ēst uzslēdz to fonā un uzzini ko jaunu! To var salīdzināt ar radio raidījumu tikai priekšrocība ir tā, ka nav jāklausās noteiktā vietā, noteiktā laikā kā arī netiek vilkts laiks ar nejēdzīgām reklāmām un iestarpinājumiem. Tev nav laika lasīt garus rakstus un meklēt informāciju interneta dziļumos, uzslēdz šo un es Tev visu pastāstīšu!

Pievienotie video

Komentāri 4

0/2000

  

 2  0 atbildēt

man tiešām ahu*enna patīk šitā doma par podkāstu lv mēlē turklāt par metālu, bet je*al, tiešām esi tāds retards ka nevari savirpināt 1 teikumu bez lažām, un pat ja tā, tad izeditēt pēcāk?   

 0  0 atbildēt

je*al acī, paskatījos youtube kanālu, tur ir daherišče šito apskatu, kas pats par sevi ir kruta, BET -  visi zem katras kritikas...ibiorio, saņemies un piestrādā pie tekstiem.. citādi kauns klausīties]

 0  0 atbildēt

un jā, pohu* par maximu popovu kurš ja labi saņemās, tad arī latviski var itin lāga runāt

 0  0 atbildēt