local-stats-pixel

Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"14

Sakarā ar to, ka mūsu valsts TV kanāli atsakās izņemt filmu "Leaving Neverland" no viņu programmām, pat tad, kad tika informēti par konkrētiem faktiem, kas apstrīd filmā sacīto, nolēmu publiskot arī latviski minētos faktus, kuri tika nosūtīti arī LTV. Jauna informācija tiek atklāta gandrīz katru dienu, tāpēc raksts var tikt papildināts.

76 2 14
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

Nekad neesmu bijusi Maikla fane. Bet man vienmēr ir bijis viņa žēl. Sabojātā bērnība ar valdonīgo un peļņas kāro tēvu noteikti ietekmēja viņa psihi. Un normāls viņš nebija. Visa tā Neverland, nespēja apieties ar naudu, nekādas normālas attiecības ar, kas nu tur viņam vairāk patika - sievietes, vīrieši. Nē. Tad pēkšņi dīvaina laulība no zila gaisa, kur visiem bija skaidrs, ka viņš atrada daudz maz ticamu veidu kā tikt pie bērniem jo tolaik surogātmātes nebija tik sabiedrībai pierastas. Viņš noteikti nebija pedofils. Un es šai filmai neticu. Viņš bija bērns, kas tā arī nekad nepieauga. Viņu izmantoja visi, kam nebija slinkums, viņa sapelnītā nauda aizgāja nemanot. Nelaimīgs cilvēks. Ļoti talantīgs, bet ļoti nelaimīgs cilvēks. Un riebjas, ka pat pēc viņa nāves atrodas kretīni, kuri mēģina iedzīvoties uz viņa vārda rēķina.

23 0 atbildēt

Divi draņķi naudu sagribēja. 

20 0 atbildēt
Sūdu cepures, cerams, naudu nedabūs un vēl tiks pie iespējas atsēdēt.
10 0 atbildēt

Vakar to filmu tieši skatījos. Kaut kā neticējās. Jo cilvēki pēc tādām lietām tik mierīgi nerunās itkā tas būtu normāli. Drīzāk liekas, ka tie abi puiši slimi galvā ir.

Viņu mātes reāli izklausījās pēc golddigerēm un mož dēliem jauca galvu, lai tagad dabūtu naudu, jo redz naudas avots nomira tak.

8 0 atbildēt
Tikai nevajag viņa mūziku izņemt no aprites. Tas nebūtu godīgi pret visu cilvēci. Viņa dziesmām ir tāda enerģētika. Viņš bija foršs un savu sodu jau saņēma nomirstot. Kur vēl lielāks sods. Visi ģēniji ir ar dīvainībām. Mana mīļākā dziesma ir Who is it?
4 0 atbildēt
Džeksona fani nevar samierināties ar skaudro patiesību? Fakti tomēr runā savu - pieaudzis vīrietis visu mūžu uzturas kopā ar maziem bērniem un pat guļ naktī kopā vienā gultā.. Par ko jūs gribat pārliecināt tagad? Mazs bērns nesaprot, kad tiek izmantots. To saprot tikai tad, kad ir pieaudzis.
6 5 atbildēt
Jā, skumji, bet viņu sabiedrībā tā ir jau kļuvusi norma maitasgabaliem šādā veidā tikt pie lielas naudas un savas tiesas (ne)slavas. 😤😠😈
0 0 atbildēt

Sorry, te nav nekādu faktu, to, kas šeit rakstīts, nevar saukt par faktiem. Liecība, ko kāds sniedz ir subjektīva un tai ir jāsakrīt ar vismaz vēl kādu, pretējā gadījumā, arī abu puišu liecības ir fakti. Neesmu ne par, ne pret, bet piekrītu, ka kaut kas pieaugušam vīrietim nebija kartībā- tieši tāpēc nolēmu palasīt rakstu, domāju būs interesanti uzzināt ko jaunu, diemzēl, izlasot, likās kā kārtējais apollo ātri uzceptais raksts par skandalozo pāri KivičSkulmi un viņu izdarībām. Tik daudz pieņēmumu un nomelnošanas šiem diviem vīriešiem, bez objektīviem Faktiem, protams, daži bija, bet to patiesums, lai tos varētu saukt par faktiem, ir jāpierāda.

0 0 atbildēt