Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
74

Sakarā ar to, ka mūsu valsts TV kanāli atsakās izņemt filmu "Leaving Neverland" no viņu programmām, pat tad, kad tika informēti par konkrētiem faktiem, kas apstrīd filmā sacīto, nolēmu publiskot arī latviski minētos faktus, kuri tika nosūtīti arī LTV. Jauna informācija tiek atklāta gandrīz katru dienu, tāpēc raksts var tikt papildināts.

Īsumā par filmu Filmā divi... Autors: llvllagic777 Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"
1.

Īsumā par filmu. Filmā divi vīrieši Veids Robsons (Wade Robson) un Džeims Seifečaks (James Safechuck) apgalvo, ka viņiem ar Maiklu Džeksonu vairāku gadu garumā ir bijis seksuāls kontakts. Filma ir apšaubāma, vienpusīga un netaisna. Filma ir kā tiesas sēde, kur ļauts izteikties tikai apsūdzībai, kur zvērinātie aiziet pieņemt lēmumu, neļaujot runāt aizstāvībai. Filmas veidotāji nesniedz nekādus pierādījumus. Videosižeti tiek sagrozīti negatīvā gaismā vai manipulēti. Savukārt daudzas lietas, ko abi vīrieši apgalvo filmā, ir pierādīti kā meli. Līdz ar to, filma rada necieņu gan mirušam cilvēkam to netaisni apmelojot, gan īstiem vardarbības upuriem. Šī iemesla dēļ, vēstulē, ko sūtīju LTV ar pievienotajiem faktiem, lūdzu televīziju izslēgt filmu no programmas. Šajā rakstā neminēšu personiskas pārdomas šajā sakarā, atstājot to vēlākam. Bet mans lūgums vēl arvien tiek izteikts ar faktu publiskošanu. Turpinājumā mēģināšu apkopot faktus, kas apgāž abu vīriešu sacīto filmā.

Autora bilde
Motivācija bildē Robsona... Autors: llvllagic777 Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"
2.

Motivācija

* bildē Robsona vēstule Cirque Du Soleil pārstāvim.

Abiem vīriešiem ir finansiālas grūtības. 2013. gadā Seifčaks ir iesūdzēts tiesā par prāvu naudas summu. Tajā pašā gadā, viņš ieraudzījis, ka Robsons sūdz tiesā Michael Jackson Estate par to, ka Džeksons viņu ir izvarojis un pieprasa vairākus miljonus dolāru.  35 gadu vecumā Seifečaks ir „atcerējies”, ka viņš arī varētu būt izvarots un pievienojās Robsona apsūdzībām. Savukārt Robsonam ir slikta slava Holivudā. Pēdējos gadus viņš kā horeogrāfs nav ticis galā ar lieliem projektiem un no tiem ir izstājies. Vispopulārākais bija filma Step Up Revolution (2012). Ap šo laiku pārāk liela spiediena dēļ, viņam sākās pirmā depresija, kuras dēļ, viņš sāka iet uz psihoterapiju. Tās laikā viņš terapeitam nebija minējis par jebkādu izvarošanu bērnībā.

Viņš arī ļoti vēlējies būt horeogrāfs Džeksonam veltītajam Cirque Du Soleil šovam LasVegasā „Michael Jackson: ONE”. Šova veidotāji bija gatavi viņu nolīgt, bet Michael Jackson Estate izlēma nolīgt citu horeogrāfu, jo uzskatīja viņu par vairāk piemērotu. Robsona sliktās slavas dēļ, gan iesaistoties intīmos sakaros ar aizņemtām Holivudas sievietēm (viņa dēļ izšķīrās Britnija Spīrsa un Džastins Timberleiks, kamēr pats Robsons bija attiecībās ar Džeksona brāļa meitu Brendiju Džeksoni (Brandi Jackson)), gan izgāztiem deju projektiem, netiek pie jauniem līgumiem. Pēc tam, kad viņu nenolīga kā horeogrāfu LasVegasas šovam, viņš izlēma sūdzēt tiesā Michael Jackson Estate un nolemj rakstīt grāmatu, kurā apsūdz Džeksonu izvarošanā, bet neviens publicists nepiekrīt to publicēt. Abi vīrieši 4 reizes ir mēģinājuši sūdzēt tiesā Michael Jackson Estate par 1.5 billjoniem dolāriem, bet tiesnesis atsakās pielaist lietu līdz tiesai, apgalvojot, ka daudzi fakti neiet kopā, un tādējādi neviens faktus meklējošs zvērinātais nenoticēs apsūdzībām. Robsons draudzējās ar Džeksonu līdz pat viņa nāves dienai. Viņš arī lūdzās Džeksona ģimenei iedot Robsonam un visai viņa ģimenei ielūgumus uz Džeksona piemiņai veltītu pasākumu, kuru translēja visā pasaulē. Pēc viņa nāves viņš piedalījās dažādos Džeksonam veltītos projektos un slavināja viņu intervijās. Visas intervijas, tiesu dokumenti ir pieejami internetā.

Attēls no: twitter.com
Neeksistējoscaronā vilciena... Autors: llvllagic777 Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"
3.

Neeksistējošā vilciena stacija

* bildē var redzēt vilciena stacijas rasējumus, kuri tika apstiprināti 1993. gada 2. septembrī.

Seifčaks filmā apgalvo, ka Džeksons viņu bija seksuāli izmantojis no 1988. līdz 1992. gadam. Visai bieži tas ir noticis arī telpā, kas Neverland rančo atrodas virs dzelzceļa stacijas. Bet minētā dzelzceļa stacija tikai celta 1993. gadā un pabeigta 1994. gada sākumā. To, ka dzelzceļa stacija vēl nav uzbūvēta 1991. gadā var redzēt video, kas tika uzņemts, filmējot Elizabetes Teilores kāzas. Bet arī tas vēl nav viss. Izklaides parka operators Alans Skanlans (Allan Scanlan) norāda, ka pats vilciens arī ir parādījies ap to pašu laiku. Un tā esot vienīgā šāda veida stacija visā īpašumā. Līdz ar to, laika periodā, ko min Seifčaks, Neverland nebija ne vilciena stacija, ne pats vilciens. Jautājums, cik daudz Seifčaks galu galā pavadīja laiku Neverland, ja nespēj atcerēties, ka viņa dotā laika periodā tur nemaz nav bijis vilciens? 

Attēls no: www.facebook.com
 bildē Vilciena stacija... Autors: llvllagic777 Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"
4.

* bildē Vilciena stacija būvniecība 1993. gadā

Attēls no: www.apimages.com
Seifčaks pēc 1992... Autors: llvllagic777 Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"
5.

Seifčaks pēc 1992. gada.

*bildē Džeksons un Seifčaks 1994. gadā

Seifčaks apgalvo, ka pēdējās reizes izvarošanas ir notikušas 1992. gadā, kad Seifčaks ir sasniedzis pubertāti un viņš bija ļoti sāpināts. Viņš apgalvo, ka Džeksons apzināti distancējās no Seifčaka. Bet bildes pierādā, ka Seifečaks vēl arvien kontaktējās ar Džeksonu. Kad 1994, gadā Džeksons un viņa toreizējā sieva Lisa Marija Preslija, History albuma reklāmas nolūkos viesojās Bukarestē, vairākās bildēs Seifčaku var redzēt, nesam lietussargu. Darbinieki arī min, ka viņš ir viesojies arī dažādu videoklipu filmēšanas laukumos, kā piemēram "Earth Song" (1995).

Attēls no: www.bing.com
bildēnbspSeifčaks ar ģimeni... Autors: llvllagic777 Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"
6.

*bildē Seifčaks ar ģimeni filmas "Is It Scary" filmēšanas laukumā 1993. gada augustā.

Filmā Seifčaks apgalvo, ka pēc 1992. gada Džeksons bija attālinājies un zvanījis viņam tikai tad, kad vajadzēja liecināt tiesā. Bildē redzams Seifečaks filmas "Is It Scary" filmēšanas laukumā. Filma ir pirmā versija filmai "Ghosts" (1997). "Is It Scary" tika filmēta 1993. gada augustā, pirms 1993. gadā klajā nāca pirmās apsūdzības. Filmas filmēšana tika pārtraukta sakarā ar Čandleru apsūdzībām. Līdz ar to, abas bildes pierāda, ka Seifečaks bija Džeksona dzīvē vēl nedēļas vai pat dienas pirms pirmajām apsūdzībām un vēl pēc tām.

Attēls no: twitter.com
Kad tad īsti nāca... Autors: llvllagic777 Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"
7.

Kad tad īsti nāca apskaidrība?

Filmā Seifečaks apgalvo, ka viņš sapratis, ka ticis izvarots, kad dzirdējis, ka Robsons bija iesniedzis sūdzību tiesā pret Michael Jackson Estate. Šis apgalvojums neiet kopā ar to, ka Seifčaka māte ļoti priecājās par Džeksona nāvi 2009. gadā. Tajā pašā laikā Seifečaks arī apgalvo, ka licis to mātei saprast jau 2005. gadā. Safečaka apgalvojumi iet pretrunā viens ar otru.

Autora bilde
2005 gads un SeifčaksSkots... Autors: llvllagic777 Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"
8.

2005. gads un Seifčaks

Skots Ross (Scott Ross), viens no privātajiem izmeklētājiem 2005. gada lietā, intervijā minēja, ka Seifčaks 1993. gadā bija parakstījis liecību tiesā, ka Džeksons viņu nav seksuāli izmantojis. Līdz ar to 2005. gadā Safečaks bija uzskatīts par nenozīmīgu liecinieku un kā liecinieks nemaz nebija apstiprintāts. To, kurš lieicnieks tiek apstiprināts, nosaka tiesnesis, ne Džeksona advokāti un pat ne pats Džeksons. Skots Ross apstiprināja, ka par Seifčaku pat runa negāja. Līdz ar to, Džeksonam nebūtu jēga pārliecināt Seifčaku liecināt 2005. gadā, ja viņš nebija plānots kā liecinieks.

Pilna intervija ar Skotu Rosu https://youtu.be/pDa27x6mTWs?t=977  Minēto faktu var noklausīties sākot no 16:25

Attēls no: www.youtube.com
Brets Bārns noliedz jebkādu... Autors: llvllagic777 Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"
9.

Brets Bārns noliedz jebkādu seksuālu aizskaršanu

Seifčaks apgalvo, ka viņu aizvietoja Brets Bārns (Brett Barnes). Bārns to noliedz un plāno iesūdzēt tiesā HBO TV kanālu, ja viņi neizņems viņa vārdu no filmas.

Attēls no: twitter.com
Robsons un Lielais... Autors: llvllagic777 Fakti nemelo. Cilvēki melo. Patiesība par filmu "Leaving Neverland"
10.

Robsons un Lielais kanjons

Filmā Robsons apgalvo, ka pirmo reizi ticis izvarots, kad viņa ģimene devās ceļojumā uz Lielo Kanjonu, bet Robsons palicis Neverland mājās kopā ar Džeksonu. 1993. gada tiesas dokumentos Robsona māte apgalvo, ka šajā ceļojumā pievienojās arī Robsons. Turklāt, Robsons apgalvo, ka izvarošanas sākās 1990. gadā. kad pārējie devās ceļojumā, bet tiesas dokumentos māte liecināja, ka līdz 1993. gadam savu dēlu vienu nav atstājusi Neverland mājā. 

Attēls no: en.wikipedia.org
2
74
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [14]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sreka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Admins iesaka
  Sreka 31.03.19 22:42
23
0

Nekad neesmu bijusi Maikla fane. Bet man vienmēr ir bijis viņa žēl. Sabojātā bērnība ar valdonīgo un peļņas kāro tēvu noteikti ietekmēja viņa psihi. Un normāls viņš nebija. Visa tā Neverland, nespēja apieties ar naudu, nekādas normālas attiecības ar, kas nu tur viņam vairāk patika - sievietes, vīrieši. Nē. Tad pēkšņi dīvaina laulība no zila gaisa, kur visiem bija skaidrs, ka viņš atrada daudz maz ticamu veidu kā tikt pie bērniem jo tolaik surogātmātes nebija tik sabiedrībai pierastas. Viņš noteikti nebija pedofils. Un es šai filmai neticu. Viņš bija bērns, kas tā arī nekad nepieauga. Viņu izmantoja visi, kam nebija slinkums, viņa sapelnītā nauda aizgāja nemanot. Nelaimīgs cilvēks. Ļoti talantīgs, bet ļoti nelaimīgs cilvēks. Un riebjas, ka pat pēc viņa nāves atrodas kretīni, kuri mēģina iedzīvoties uz viņa vārda rēķina.

RUSH B KURWA avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārs
  RUSH B KURWA 31.03.19 20:07
20
0

Divi draņķi naudu sagribēja. 

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 31.03.19 21:04  
10
0
Sūdu cepures, cerams, naudu nedabūs un vēl tiks pie iespējas atsēdēt.
IgnisDei avatars
Medaļa RūdisMedaļa ErotsMedaļa Admins iesaka
  IgnisDei 04.04.19 13:44
8
0

Vakar to filmu tieši skatījos. Kaut kā neticējās. Jo cilvēki pēc tādām lietām tik mierīgi nerunās itkā tas būtu normāli. Drīzāk liekas, ka tie abi puiši slimi galvā ir.

Viņu mātes reāli izklausījās pēc golddigerēm un mož dēliem jauca galvu, lai tagad dabūtu naudu, jo redz naudas avots nomira tak.

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 01.04.19 00:53
7
0

atbildot uz eerks komentāru " Džeksona fani nevar samierināties ar sk... "

Tas fakts, bet šie te divi izskatās pēc appisējiem. Cita runa ir par Kaulkinu... bet tas neko nesaka.

llvllagic777 avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeSpēja Spiegs
  llvllagic777 31.03.19 22:21
7
0

atbildot uz eerks komentāru " Džeksona fani nevar samierināties ar sk... "

Viņš nekad nav apgalvojis, ka gulējis vienā gultā. Uz grīdas, cilvēk, uz grīdas. Bez tam, viņa guļamistaba bija tādā lielumā, kā dažiem labiem privātmājas. Un vēl divos stāvos.

Sreka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Admins iesaka
  Sreka 14.04.19 01:31
4
0

atbildot uz IgnisDei komentāru " Vakar to filmu tieši skatījos. Kaut kā ... "

Es esmu divu dēlu mamma. pacmitgadnieki. Un tieši skatoties to filmu man visas maņas brēca - tā nekad neuzvestos sievietes, kuru bērni ir seksuāli izmantoti!!! Nekad! Tas reāli ir teātris un feiks. Tas, ko viņi tai filmā apspēlē - pašu kļūšanu par tēviem un to kā tieši tas izsauca vēlmi nākt klajā ar patiesību...bullshit! Vecāks, Māte!!! nekad nespēs mierīgi kamerā runāt par to, ka viņas bērnu kāds ir izmantojis. Nekad. punkts un basta.

Anonīms
Ana 01.04.19 21:35  
4
0
Tikai nevajag viņa mūziku izņemt no aprites. Tas nebūtu godīgi pret visu cilvēci. Viņa dziesmām ir tāda enerģētika. Viņš bija foršs un savu sodu jau saņēma nomirstot. Kur vēl lielāks sods. Visi ģēniji ir ar dīvainībām. Mana mīļākā dziesma ir Who is it?
IgnisDei avatars
Medaļa RūdisMedaļa ErotsMedaļa Admins iesaka
  IgnisDei 19.04.19 23:34
1
0

atbildot uz Sreka komentāru " Es esmu divu dēlu mamma. pacmitgadnieki. Un ... "

Jā, tur neviens lielas asaras negāza un nevienam neizskatījās, ka būtu PTSD. Es speciāli apskatījos raidījumus, kur reāli upuri bija un viņiem visiem asaras tecēja par to runājot un smagi bija detaļās izpausties. Bet tur čaļi runāja tik mierīgi par to visu.

eerks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Stringi
  eerks 31.03.19 22:15  
6
5
Džeksona fani nevar samierināties ar skaudro patiesību? Fakti tomēr runā savu - pieaudzis vīrietis visu mūžu uzturas kopā ar maziem bērniem un pat guļ naktī kopā vienā gultā.. Par ko jūs gribat pārliecināt tagad? Mazs bērns nesaprot, kad tiek izmantots. To saprot tikai tad, kad ir pieaudzis.
Anonīms
Anonīms 08.05.19 11:52
0
0

Sorry, te nav nekādu faktu, to, kas šeit rakstīts, nevar saukt par faktiem. Liecība, ko kāds sniedz ir subjektīva un tai ir jāsakrīt ar vismaz vēl kādu, pretējā gadījumā, arī abu puišu liecības ir fakti. Neesmu ne par, ne pret, bet piekrītu, ka kaut kas pieaugušam vīrietim nebija kartībā- tieši tāpēc nolēmu palasīt rakstu, domāju būs interesanti uzzināt ko jaunu, diemzēl, izlasot, likās kā kārtējais apollo ātri uzceptais raksts par skandalozo pāri KivičSkulmi un viņu izdarībām. Tik daudz pieņēmumu un nomelnošanas šiem diviem vīriešiem, bez objektīviem Faktiem, protams, daži bija, bet to patiesums, lai tos varētu saukt par faktiem, ir jāpierāda.

via lucia avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa PamatskolnieksMedaļa Spoks
  via lucia 29.04.19 01:41  
0
0
Jā, skumji, bet viņu sabiedrībā tā ir jau kļuvusi norma maitasgabaliem šādā veidā tikt pie lielas naudas un savas tiesas (ne)slavas. 😤😠😈
Anonīms
Anonīms 21.04.19 08:26  
0
0
atbildot uz Ana komentāru " Tikai nevajag viņa mūziku izņemt no apr... "

Savu sodu saņēma nomirstot? Wtf pidrila tu...
Anonīms
Ehe 31.03.19 23:18  
0
0
atbildot uz eerks komentāru " Džeksona fani nevar samierināties ar sk... "

Kā tu to zini?