13

 258  4

Šķiet, ka pavisam drīz būs jāsāk vākt ziedojumi, lai varētu doties rehabilitācijas tūrē uz kādu silto zemi, bet ne Džērsiju, jo tur plāno doties Andris ar Lieni.

Šāda veida šovs Latvijā ir pirmo reizi, tas tiesa, bet vai tas ir projekts, kam ir nākotne? Nē. Ja pat producente ir atklājusi, ka strādāt ar Kiviču un Skulmi ir sarežģīti, tad par nākotni tur nekāda runa nevar būt. Ja kāds izdomās man pajautāt, kāpēc es skatos šo latviešu murgu, tad varu atklāt tikai to, ka man patīk meksikāņu seriāli, un šis šovs ir gandrīz vienā līmenī ar tiem. Nevaru sagaidīt sižeta maiņu, kad Liene izrādīsies Andra māsa.

Komentāri 13

0/2000
No šitā šova tak smadzeņu vēzi vēl var saķert..
 41  0 atbildēt

wow, reitingi droši vien debesīs, jo kurš gan negribētu redzēt Andra dupsi, kurš droši vien arī ir virs vidējā      

 29  1 atbildēt

Es arī, ziņkārības pēc noskatījos epizodi. MURGS!  Liene ir tik naiva, tas laikam Kivičam patīk, ka viņu var mīcīt kā plastalīnu. Viņai vispār savs viedoklis arī ir?? Nevis mhm, aha, hihi un blā blā..    

 20  0 atbildēt

Matilde, saulīt!

Tev ko, savas dzīves nav?

 12  0 atbildēt
Nevienam raidījumam un filmai nav tik daudz atkartoju,kā šim murgam.
 4  0 atbildēt

Abi ir meksikāņu seriāla cienīgi.  

 3  0 atbildēt

Nevaru sagaidīt sižeta maiņu, kad Liene izrādīsies Andra māsa. 

Šitais ir labs - Zetons )

 2  0 atbildēt

Arī paskatījos pāris sērijas. Pilnīgas šausmas. Kivičs ir viens neaudzināts tēviņš, kuram liekas pilnīgi normāli visas sievietes saukt par maukām un Skulme ir pilnīga zoss- sakarīgi noformolētu domu no viņas neesmu dzirdējusi. Jo vairāk skatos, jo grūtāk ir saprast, kurš tad ir tas nenormālais, jo par viņiem atsevišķi tādus murgus nebija nācies dzirdēt, bet kopā viņi ir pilnīgi neadekvāti!

 2  0 atbildēt
Es nezinu, manuprāt, šovs ir kā šovs. Vispār vajadzētu visu Kiviču un viņa dzīvi likt mierā. Varētu padomāt, ka Kivičš ir pirmais vīrietis, kurš nejutās laimīgs attiecībās un aizgāja pie citas. Vismaz viņš vēl maksā par saviem bērniem, liela daļa cilvēku vienkārši pazustu ar galiem jaunās attiecībās. Labi vismaz, ka viņš ar Lieni ir paņēmuši pauzi no sociālajiem tīkliem, vismaz beidzot nav katru dienu jāredz 15 rakstu virsraksti par to, ko atka viņi pateikuši vai izdarījuši. Kā arī, ir tāds teiciens - jo vairāk sūdu kustināsi - jo vairāk smirdēs. Labāk uzraksti kādu dzejoli, nevis esi interneta bullie.
 2  0 atbildēt
Negrasos to mēslu skatīties.
 1  0 atbildēt

Man gan patīk šis šovs. Jautrs, patiešām. Uzlabo vakaru. Šovi ir jau domāti izklaidei. Un šī ir lieliska izklaide. Labāks nekā daudzi latviešu seriāli.

 0  0 atbildēt

Var no šova mācīties, kā piemēram, mazāk dzert, citādi paliksi kā Kivičs

 0  0 atbildēt