32

 85  5

Trešdien, 6. martā, Kivičam it nemaz nav bijusi veiksmīga diena. Skaidrs, ka visiem gribas ienīst Kiviču, tomēr šoreiz īsti nav par ko, jo viņš neko sliktu nebija izdarījis.

Viss sācies, kad Andris Kivičs un viņa draudzene Liene iegājuši «Rimi» veikalā, kur pamanījuši, ka netālu no viņiem stāv divi jaunieši, kuri filmē un skaļi smejas par viņiem.

Šie jaunieši sagaidījuši pāri ārā pie veikala, un Andris mēģināja vienam no viņiem izsist telefonu no rokas. Jauniešu metušies bēgt, un Andris viņiem skrējis pakaļ līdz paslīdējis un nokritis zemē. «Un tad, īsti latviešu čaļi - sāka spert man pa galvu,» savā tiešraidē skaidroja Andris.

 
 

Komentāri 32

0/2000

kas ta nu? Andrim vairs nepatīk lētā slava? 

 36  0 atbildēt

Žēl ka tik maz dabuja.

 24  0 atbildēt

Man vienalga, kas un kā tur bija, galvenais, ka kivič dabūja pa bieti

 19  1 atbildēt
Nu dzeltenās preses speciālistiem būs par ko biksēs krāmēt aiz laimes
 17  0 atbildēt
Kivičam optibetā normali koificents nokritis. Tagad optibets domā ka Neids vinēs! 😀
 17  0 atbildēt

Pilnīgs murgs. 

Kad beigsies Kiviča laiks internetā?   

 7  0 atbildēt

un ja ir tā kā viņs pirmaja video komentēja, tad čalis pa bieti dabūja no puikām, kas knapi sasnieguši 16-18 gadiem, tas gan ir pazoriše

 7  0 atbildēt
Kāda mārrutka pēc es te ielīdu?
 7  0 atbildēt
Aizdomīgi, Kivičs savā video stāsta, ka čaļi viņu pirms tam spārdijuši ar kājām par galvu un tikai pašās beigās viņš tam čalim esot pendeli iedevis. Čaļu video, par kuru Kivičs saka, ka tās esot tikai pašas beigas. Tajā čaļu video Kivičam sākuma seja izskatās vesela, kautkā nelizskatās, ka pirms tam būtu spārdīts ar kājām, tikai pašās beigās čalis Kivičam 2 reiz iesita un uzsci pārplēsa. Kivičam viņa izskaidtošanas video arī nekādas citas baigās taumas kā pārsista uzacs un nobrāzta seja neredz. Kāju spērieni pa galvu jau laikam paspēja sadzīt? 😀
 6  0 atbildēt

Šajā gadijumā ne pa tēmu, bet tomēr nāk atmiņā MESAS dziesmas vārdi: Kamēr ārzemju zvaigznes cīnās par Grammy un Oskaru, mūsu superzvaigznes izģērbjas pa sotaku. 

 5  0 atbildēt
Nevajag nolaisties līdz viņa līmenim. Un, ja nepievērstu Kivičam tik daudz uzmanības, tad viņš uz mūsu rēķina nevarētu arī pelnīt ar visiem šoviem utt. Viss ko es varu novēlēt viņiem ir atrast darbu, kur būtu dienā jāstrādā 8 h, tad prāts nenestos uz visādām muļķībām. Būtu vismaz nodarbināti ar ko citu. Savādāk liekās, ka viņiem pārāk daudz brīva laika.
 5  0 atbildēt
Kivič ar Lieni ir paši vainīgi, ka sevi pataisījuši par apsmieklu objektiem .
 4  0 atbildēt

nabadzins ... pa ljacku dabuuja .... vajadzeeja .. veel ... tas vinjam nav erotaa uz malaljetkaam borziit ... un pashiem filmeet citus .. apdrishot ..... ceru ka kivich kaadu rezi dabuus veel vairaak .. a to galiigi sakaapis galvaa

 6  2 atbildēt

Kurš muļķis vispār seko viņa gaitām, kas, jums pašiem sava dzīve nav? Es sāktu tādas muļķības, "popularizēt," paliktu stāvus, Latvijas lielākais muļķis.

 4  0 atbildēt

Vecais āksts.

 3  0 atbildēt
Kivičs durnis kkdadi 2 tripliņi es vinus athu*aritu tabakas tas rīļa kas tur to zupu kā cūka rij gadu paēst nevarētu. Tāds kuilis tip netā a bietē nevar diviem puņķainiem tupeņiem iedod... 😄😄😄
 2  0 atbildēt

@Aptauja: Vai Tu seko līdz Kiviča jaunumiem?

Cits variants: kivicam nav visi putni maja

 1  0 atbildēt

Filmēt jau nav aizliegts ! Un par akstiem jau ir jāieņirdz , to viņš pats panācis ar savu uzvedību

 1  0 atbildēt

Priduraks.

 1  0 atbildēt

Dabūjis, ko pelnījis.

 1  0 atbildēt