local-stats-pixel

99 gadu vecumā miris Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vīrs princis Filips3

 29  0

99 gadu vecumā miris Lielbritānijas princis Filips.

"Viņas majestāte karaliene ar dziļām skumjām paziņo par sava mīļotā vīra, viņa karaliskās augstības prinča Filipa, Edinburgas hercoga, nāvi," teikts karaļnama paziņojumā. "Viņa karaliskā augstība šorīt Vindzoras pilī mierpilni aizgāja mūžībā. Drīzumā tiks sniegti tālāki paziņojumi. Karaliskā ģimene un cilvēki visā pasaulē sēro par viņa aiziešanu."

Marta vidū princis tika izrakstīts no slimnīcas un atgriezās Vindzoras pilī, kur pandēmijas laikā kopā ar Elizabeti II dzīvoja izolēti no apkārtējās pasaules.

2017.gadā pēc divu dienu pavadīšanas slimnīcā Filips 96 gadu vecumā beidza aktīvu līdzdalību oficiālos pasākumos. 2018.gadā viņam tika veikta gurna operācija.

2019.gada janvārī Filips iekļuva autoavārijā netālu no karalienes Sendringemas muižas. Avārijā cieta divi cilvēki, bet princis nekādas traumas neguva.

2019.gada decembrī Filips pavadīja četras naktis slimnīcā, bet uz Ziemassvētkiem tika izrakstīts. Kopš tā laika Filips sabiedrībā nav redzēts.

Princis tika hospitalizēts 16.februārī, un tas bija ilgākais laiks, kādu Filips pavadījis slimnīca.

Marta sākumā pils paziņoja, ka Filips pārvests uz Svētā Bartolomeja slimnīcu, kur viņam tika veikta veiksmīga medicīniska procedūra jau esošas sirds problēmas dēļ. Pēc tam viņš tika nogādāts atpakaļ Karaļa Eduarda VII slimnīcā, no kuras tika izrakstīts 16.martā.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Vieglas smiltis emotion

 1  0 atbildēt

Un to, ka nomiris reperis DMX , arī vakar, neviena vārda.

https://www.youtube.com/watch?v=aPk2Ydssb-k

Kāds var paskaidrot kāpēc viņš ir princis, ja sieva karaliene? Normāli būtu jābūt, ka valsti pārvalda karalis un karaliene....

 1  0 atbildēt

Cik žēl! Bija viņš ilgdzīvotājs!😟😥

 0  0 atbildēt