3

 77  0

Kādreizējā seksa ikona Merilina Monro, kuras dzīves ritējums apstājās 36 gadu vecumā, savā īsajā mūžā spēja iedvesmot daudzas sievietes, un turpina to darīt vēl šodien. Šie 20 citāti, iespējams, būs iepriekš dzirdēti, bet tos ir vērts pārlasīt vēlreiz.

«Cik nepareizi sievietei ir gaidīt, ka vīrietis atnāks un izveidos to pasauli, kurā viņa grib dzīvot! Tā jārada pašai.»

«Skaistumam un sievišķībai nav vecuma, turklāt šīs īpašības nav iespējams radīt. Īstu skaistumu rada sievišķība. Bet sievišķīga sieviete ir tāda, kas ir patiesa, dabiska un reizē mazliet noslēpumaina.»

«Labāk nokavēt, bet atnākt skaistai. Jebkurā gadījumā, tas, kas man patiešām patīk ir nesteigties. Mūsu laiks ir normēts. Bet skaistums un pilnība prasa laiku. Man ir viena vēlēšanās – nemitīgi tiekties pēc aizvien lielākas pilnības.»

«Es domāju, ka itin visam ir savi iemesli. Cilvēki krāpj, un jūs mācāties uz viņiem neturēt ļaunu prātu. Mums apkārt ir daudz nepareizu lietu, bet ir arī pareizas. Jūs ticat, ka tad, kad jums melo, ir kāds iemesls, lai gan tajā pašā laikā jūs iemācāties ticēt tikai pats sev.»

«»

«Nokavēt nozīmē pārliecināties, ka tevi gaidīs. Tieši tevi un nevienu citu. Tas ir veids, kā zināt, ka būsi neaizstājama.»

«Mums, sievietēm, ir tikai divi ieroči – skropstu tuša un asaras, taču mēs tos nevaram izmantot vienlaicīgi.»

«Mācieties būt par labu draugu un cienīt savus draugus. Vienmēr atcerieties, ka draugi varēs jums palīdzēt grūtā brīdī. Neaizmirstiet, ka īsti draugi par jums rūpēsies vienmēr, neskatoties ne uz ko.»

«Esmu ar mieru dzīvot pasaulē, kur valda vīrieši līdz tam brīdim, kamēr varu šajā pasaulē būt sieviete.»

«Sievietē ir jābūt divām skaistām lietām – tās ir acis un lūpas, jo ar skatienu viņa var mīlēt, bet ar lūpām pierādīt, ka mīl.»

«Esmu egoiste, nepacietīga un mazliet nedroša. Es pieļauju kļūdas. Es zaudēju kontroli, un dažreiz to ir grūti paciest. Bet ja jūs nevarat mani izturēt, kad esmu vissliktākā, tad jūs mani neesat pelnījuši, kad esmu vislabākā.»

«Tā ir patiesība – es nekad neesmu muļķojusi vīriešus. Esmu tikai dažkārt ļāvusi viņiem muļkot sevi.»

«Ja tev nav paveicies vienreiz, tas nebūt nenozīmē, ka tev neveiksies vienmēr. Ej uz priekšu, mēģini vēlreiz un vienmēr, atkal un atkal tici sev, jo, ja  tu neticēsi sev, neviens tev neticēs.»

«Kā sieviete esmu neveiksme. Mani vīrieši no manis gaidīja tik daudz, jo tāds bija mans tēls – seksa simbols. Tādu viņi bija man piedēvējuši, un pati to biju izveidojusi. No manis viņi gaidīja, ka vienmēr skanēs mūzika un būs mūžīga jautrība, bet mana anatomija ir tāda pati kā citām sievietēm, un es nevaru to izmainīt.»

«Nebūt perfektai ir īstais skaistums. Būt trakam nozīmē būt ģēnijam, un būt smieklīgam ir labāk, nekā būt garlaicīgam.»

«Prātīgās meitenes zina savas robežas, gudrās – ka robežu nav.»

«Mīlestība un karjera ir divas vienīgās reālās lietas mūsu dzīvē. Tās sader kopā, katrai par sevi tām nav jēgas. Darbs pats par sevi ir mīlestības forma.​»

«Cik nepareizi sievietei ir gaidīt, ka vīrietis atnāks un izveidos to pasauli, kurā viņa grib dzīvot! Tā jārada pašai.»

«Karjera ir laba lieta, bet tā nevar tevi sasildīt aukstā naktī.»

«Labāk būt vienai – kaut nelaimīgai, nekā nelaimīgai ar kādu kopā.»

Komentāri 3

0/2000

man arī patīk tavi pupi #merilynmonroe

 0  0 atbildēt

Baigi intresanti citāti no vecas palaistuves

 0  0 atbildēt