25

 330  4

Labrīt no rīt!

Vista mani uzrunā

Rītā un vakarā

Un kad nakts aiz loga tumst

Viņa ledusskapī skumst...

Ziniet, tas patiesi ir k-kāds trakums ar to vistu. Kā domas par ēdienu, tā vista klāt. Jebkura veidā tā viltīgi pielavās, iezogas domās un kašājas tur kā negudra, līdz klāt ir. Ielavās zupā, lec uz pannas, iefiltrējas cepeškrāsnī... Vakar pat - ieeju veikalā, domāju ņemt pelmeņus ar jēra gaļu. Atjēdzos pie kases ar vistu zob... pardon, jau maksājot par vistu. Ko darīt? Ir kādas svaigas idejas? Ar vampīriem viss skaidrs, bet ko darīt ar uzmācīgu vistu ??? Man nav ideju, vienīgi gatavot un gatavot...

Komentāri 25

0/2000

Recepte, protams, garda.    Bet iesaku vistas vietā pamēģināt tītara šķiņķi - veselīgāg, sātīgāk, garšīgāk. Vienīgais tikai, ka atcīpslošana/ atplēvošana aizņems vairāk laika. Taču garšas ziņā tītara šķiņķis ir unikāls - kaut kas starp putniem un lopiem, un tanī pat laikā ne tik trekns, kā lopi.   

 7  0 atbildēt

Cik garšigi    

 2  0 atbildēt

vēmiens uznāca no tiem pediņiskajiem komentāriem zem bildēm!   

 6  4 atbildēt

Manas cepeškrāsnī ceptās vistas šodien acij baudāmākas uz pannas izskatijās.. Es tik cepu kopā ar kartupeļiem, burkāniem un sīpoliem..

 1  0 atbildēt

JA autors ir daiļā dzimuma pārstāve es atvainojos, bet ja tas ir čalis tad labāk viņam meklēt ziepes un striķi vai arī samīļoties ar kabačiem

 0  0 atbildēt

Lieliski!     

 0  0 atbildēt

ja tas ir ēdiens tu esi lohs autor

 0  2 atbildēt

džeks samet visu kopa pi*data recepte dalbajobina    plus vel "sīpolēni tomātēni" Tu ko infantīls esi vai tev milestības trūkst, ka dārzeņus sāc mīlvardiņos saukt?

 0  3 atbildēt