Pielīmēju perpendikulāri salmiņus, kur cauri iet vertikālās vanšu saites
sāku vērt cauri saitesabiem galiem,caur apakšējiem salmiņiem
Pielīmēju perpendikulāri salmiņus, kur cauri iet vertikālās vanšu saites
sāku vērt cauri saitesabiem galiem,caur apakšējiem salmiņiem
Savērtas pa 14 posmiem
Krastu materiāls-elektroģipsis, kurš ātri sacietē, kas man bija izdevīgi
Izveidots viens krasts
Un otrs arī
Dažviet biju pārspīlējis ar ūdeni, tādēļ nācās saulē pažāvēt
Ar skrūvēm krastos nostiprināju vantis, tā lai tilta ceļš pārāk nelīgotos un pārāk negulētu uz balstiem skatīt (spēka sadalījumu)
Titulbildē pirms raksta atvēršanas pa tiešām izskatījās, ka tur apakšā ir ūdens, bet tad kad ieraudziju kārtīgu bildi sapratu, ka tikai krāsots
Manos laikos viss bija jātaisa no tīra papīra lapām - nevarēja pat kartonu tur izmantot. Un visa tilta garumā bija svaram jānoturas 2kg apmērā.. Šis izskatās vieglāks, bet smukāks
Es pat nezināju, ka skolēni tik nopietni pilda mājas darbus. Neatceros, lai es tā censtos kaut ko izdarīt. Bet es laikam vienīgā tik slinka biju.
Ahh, darbmācība!
Atceros, kā 9. klasē vīlējām āmurus, kaltiņus, virpojām skrūves, taisijām ķeblīšus, detaļas rasēšanai. Pietrūkst mājturības...
Man 9. klases beigās pietika 10niekam uztaisīt skapīti no pāris detaļām kam aizgāja 2x 40 minūtes. Jautājums, vai skolotājs pie vainas vai arī vienkārši daļai ir vienalga?
Super! Man pašai nesen fizikā bija jāveido tilts. Es protams neesmu nekāda petriote un veidoju austrālijas tilta modeli. Kādu atzīmi par šo saņēmi? Gjau, ka 10.
Forši! Labs! bildē pamanīju, ka tas ir priedes, nevis egles dēlis. Un tieši to arī iesaku - ja mājas apstākļos ir šādi projekti jāveido, labāk izvēlēties priedi, no vieglāk pieejamajiem materiāliem. Eglei šķiedra nav tik pateicīga apstrādei - būs jāpieliek lielākas pūles un arī rezultāts nebūs tik labs.
Lai veicas!