local-stats-pixel

Siltumnīcas14

 116  0

Tuvojas pavasaris un katram gribās kaut ko izaudzēt savā dārzā. Pastāstīšu un parādīšu, kā uzcelt siltumnīcu vienas ģimenes vajadzībām. Siltumnīcas izmērs 7x4 m, augstums 2m , neskaitot jumsta kori.Ja strādā viens, var uzcelt aptuveni pa nedēļu. Plēves uzstiepšanai gan būs nepieciešam palīgs. Izmaksas aptuveni 100 ls. Kokmateriāli 60 ls (latas 50x75mm), plēves rullis 30 ls, pārējies sīkumi( skrūves, enģes, furnitūra) ~ 10 ls. Vēl būs vajadzīgs kaut kas pamatiem, manā gadijumā keramzīta bloki , kurus dabuju bezmaksas.

« 1  2  3 »
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

Ideāli, labs darbs emotion  Šādi drīzāk krīzi pārvarēs nekā ar nākotnes vīzijām, nu viss augs geizdamies ;)

 7  0 atbildēt

Letak un izdevigag ir izveidot siltumnicu no udensvadu kanalizacijas plastmasenem. + ilgak kalpos. Vienigais minus pleve jamaina , 

 1  0 atbildēt

labais emotion pagājušajā pavasarī ar iesāku celt mammai siltumnīcu, bet tā lieta apstājās un beigu beigās nācās pārcelt uz šo gadu. Ja viss izdosies kā plānots, ta pavasarī ielikšu arī savu darbu.

 0  0 atbildēt

Es gan taisītu lai ar to Čehu brīnumu var iebraukt iekšā - atvest mēslus, safrēzēt augsni, bet var jau ar tačku un lāpstu arī iztikt. Ceru ka kādu šis iedvesmos uz līdzīgiem pasākumiem. +

 0  0 atbildēt

www.averto.lv - lētāk un stundas laikā siltumnīca gatava.

Šogad ir piedāvājumā ir 3 veidu siltumnīcas - siltumnīcas ERA (segums - armētā plēve 180 g/m 2 ar 3% UV filtru):

http://www.averto.lv/lv/siltumnicas/

http://www.averto.lv/lv/siltumnicas/siltumnicas-180/

siltumnīcas NOVA (segums - armētā plēve 220 g/m 2 ar 5% UV filtru / ilgmūžīgākas par siltumnīcām ERA)

http://www.averto.lv/lv/siltumnicas/siltumnicas-220/

siltumnīcas ALBO (segums - PE caurspīdīgā plēve 220 g/m 2 ar 3% UV filtru - ilgmūžības ziņā līdzvērtīga siltumnīcām NOVA);

http://www.averto.lv/lv/siltumnicas/pe-siltumnicu-pleve/

tiem, kas vēlas virināmas durvis, Averto piedāvā

siltumnīcas CITADELE:

http://www.averto.lv/lv/siltumnicas/siltumnica-365.

 0  0 atbildēt

 

arsisdzhanga - tad jau automašīnas, kuru virsbūvas tehnoloģijas izgatavošanai izmanto šo pašu cinkoto tēraudu Jūs arī tā saucat?   3x4 m (augstums 2.5 m) siltumnīcu cena ar visu plēvi un bezmaksas piegādi pa visu LV ir tikai 105 Ls. 3x6 m (augstums 2.5 m) siltumnīcu cena ar visu plēvi un bezmaksas piegādi pa visu LV ir tikai 155 Ls. 3x8 m (augstums 2.5 m) siltumnīcu cena ar visu plēvi un bezmaksas piegādi pa visu LV ir tikai 180 Ls. Tiešām var uzcelt pa šo cenu kvalitatīvu siltumnīcu un apvilkt ar plēvi?
 0  0 atbildēt

Visu cieņu. Labs darbs, tikai no pieredzes varu teikt, ka derētu kādu atgāzni stūros visā sienas augstumā un sānu sienas vidū arī. Karkass uzreiz būs stingrāks un saturīgāks. Saku tāpēc, ka pats pirms četriem gadiem taisīju pirmo siltumnīcu un neieliku atgāžņus kā nākas, aizgāja vienā rudens vētrā. Pagājušajā vasarā uztaisīju ar atgāžņiem un vētras izturēja.

aaa un vēlviens sīkumiņš durvīm atgāzni ieteiktu likt otrādi, apakšējo galu pret eņģēm - ilgāk kalpos.

 0  0 atbildēt

Par darbu pluss protams, bet vispār, apaļās siltumnīcas tomēr ir vienkāršakas būvē, un uzlikt plēvi nesalīdzināmi vienkāršāk, vēlāk mainīt utml..

 0  0 atbildēt

 emotion 

 0  0 atbildēt