local-stats-pixel

Par matiem!5

14 0

Šķiet, ka arvien vairāk cilvēku cenšas pievērsties dabīgākiem produktiem, veselīgākam un dabai draudzīgākam dzīvesveidam. Arī cenas veikalos, bieži vien, ir iemesls tam, lai cilvēki meklētu citas alternatīvas. Šoreiz, rokoties pa interneta dzīvēm, uzgāju rakstu par to kā mājas apstākļos pagatavot matu maskas, kas veicinātu matu augšanu. Vai lētāk, nezinu, bet katrā ziņā, dabiskāk un domāju, ka ir vērts pamēģināt.

1. Olīveļas un medus maska

Sastāvdaļas:

Pusglāze medus:

1/4 krūze olīveļļas

Medu sajauc ar olīveļū un ieliek mikroviļņu krāsnī uz 30 sekundēm. Kad maisījums ir atdzisis, masku ieziež matus un patur aptuveni 30 minūtes. Galvu izmazgā ar vēsu ūdeni un šampūnu. Procesu vēlams atkārtot 2-4 reizes mēnesī.

Olīveļļa ir dabisks matu kondicionieris, kas uzlabo to veselību, kamēr medus palīdz matu augšanai.

2. Banāna un medus maska

Sastāvdaļas:

2 nogatavojušies banāni

Pusglāze medus

1/4 krūzes olīveļļas

Sastāvdaļas sablendē kopā līdz izveidojas vienveidīga masa. Tad masku vienmērīgi ieziež matos un patur 20 minūtes. Tad matus izmazgā ar vēsu ūdeni un šampūnu. Banānu var būt grūti izdabūt no matiem, tāpēc maskai var pievienot vairāk olīveļļas, lai to padarītu eļļaināku. Vēlams procesu atkārtot 3 līdz 4 reizes mēnesī.

Banānos ir daudz B6 un C vitamīnu, kā arī tas satur daudz kālija, kas nepieciešams matu augšanai.

3. Olu un medus maska

Sastāvdaļas:

2 olas

1 glāze medus

Olas sajauc ar medu līdz tiek iegūta vienmērīga masa. Masku ieziež matos, sākot no saknēm un virzoties uz matu galiem. Masku tur 20 minūtes un tad izmazgā ar vēsu ūdeni un šampūnu. Vēlams procesu atkārtot 3 līdz 4 reizes mēnesī.

Olās ir daudz proteīna, kas palīdz matiem augt.

4. Avokado un meduss maska

Sastāvdaļas:

1 avokado

Pusglāze medus

Abas sastāvdaļas samaisa kopā un ieziež visā matu garumā. Maska matos jātur 15 līdz 20 minūtes. Matus izmazgā ar šampūnu. process jāatkārto 3-4 reizes mēnesī.

Avokado ir daudz antioksidantu, kas novērš matu bojāšanos un uzlabo galvas ādas veselību. Tas satur daudz eļļas, kas baro un mīkstina matus.

5. Jogurta un medus maska

Sastāvdaļa

Glāze skābā jogurta

Pusglāze medus

Jogurtu sajauc ar medu. Masku ieziež matos virzienā no skanēm visā matu garumā un patur 15 minūtes. masku izmazgā ar vēsu ūdeni un šampūnu. Vēlams procesu atkārtot reizi nedēļā.

Jogurts piešķir matiem spīdumu, kamēr meduss tos stiprina. Jogurta skābe novērš blaugznu rašanos.

14 0 5 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv